0 oy
1,150 göst.
Diğer kategorisinde (388 puan) tarafından
Tuğba Caner ile burcu  gürcan neden konuşmuyorlar izleyen ve bilen varnı gece gece aklıma nerden takıldı Bilmiyorum ama çok da merak ediyorum bileniniz varmı 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Iki sahabenin hayatını anlat deseler bir çoğumuz aval aval bakar ama böyle bize dünyada ve ahirette hiç faydası olmayan insanların hayatları için uykularimiz kaçıyor Rabbim ıslah etsin hepimizi 
(388 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kimin karısı kocası nereye kacmıs tarzı programları da boyle fenomen vart zırt tipleri de ne ızlerım ne merak ederim ya çok bos gelıyor
(388 puan) tarafından
Sana göre zırt  tip olabilir ama  saçma içerikleri yok  sadece eltikerdi çok iyilerdi merak ettim şahsi fikrin izlemeyebilirsin:) evet meraklıyım
tarafından
Ben kendı dusuncemı soyledım neden izliyorsun demedım kı :) sakın ol ilgilenmiyorum fıkrım yok sadece bunu yazdım
(388 puan) tarafından
İyi yaptın o halde :)
0 oy
tarafından
Bnde ilk günden belli takip ediyorum 

Bn demiştim o kız sizi mutsz eder diye 

Ama şöyle birşey var küçük mesle için ev tasinmz nispet eder gibi yendn taşındı kadının balkonu kapatı bahçeye el koydu orası biraz karıştı bnce 
(388 puan) tarafından
Peki konuşmama sebepleri ne
tarafından
Kız bilmiyorum ki işte demki büyük birşey oldu yeni gelin ne yaptı acaba bnde merak ediyorum skskks
(388 puan) tarafından
Bilen çıkar belki ya gece gece nerden de takıldı aklıma :D
0 oy
(194 puan) tarafından
Benimde sürekli aklıma gelio iki eltinin arasında ne olmuş acaba önce taşındılar sonra yine aynı yere geldiler ama birbirlerinin videosuna dahil olmuyorlar ve birbirlerinin hâkinda konusmuyoar
(388 puan) tarafından
Ever kayinvalideleri de öyle gelinlerin yan yana götürmüyor
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bunlar kim bilmiyorum
0 oy
(100 puan) tarafından
Bnde uzun zamandır takip ediyorum ve bnde cok merak ediyordum. :D hususî yorumlarda bile cok aradim nedenini. Düşüncek olursam en son bunlar yazlik tatile gittiler sonra küstuler. Tugbayi daha cok seviyorum burcu bana gicik geliyir vede yapmacik. Ne olursa olsun tugbanin annesi vefat ettiginde gelmesi gerekirdi. Şunuda anlmis degilim. Babası ve kardeşi açılışta yoktu.
(388 puan) tarafından
Evet çok farklı ne oldu sa böyle kötü ve iyi günde gitmediler
0 oy
(374 puan) tarafından
Videolarını kaçırmam tugba canerin. Ilk zamanlar araları iyiydi simdi ne doğum günü ne başka bisey alakaları yok. Sıkıntı çeken onlarınki taşındılar heralde. Hiç açıklama da yapmadılar. Ama.ilk kiraya çıktıkları zaman çok.uzgundu tugba
(388 puan) tarafından
Aynen bende onj fark ettim
(374 puan) tarafından
Oylevalla
0 oy
(793 puan) tarafından
Bnde merak ediyorum  ya tugba sayesnde  oldu youtube hatta bi ara soru cevapta kendileri bile soledi onlardan cok takipci geldi die
(388 puan) tarafından
Merak konusu oldu baya
(793 puan) tarafından
Yorumlarda soranda yok bi ara merak edip bakmistimm  tugbayi izliyorum dgeri itici g3liyor
0 oy
(340 puan) tarafından
Açılışa da gelmediler sanki ilknur
(388 puan) tarafından
Evet gelmediler

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,553 göst.
15 Ekim 2019 Diğer kategorisinde kezban06 (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 548 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu