0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar zamanj cok az kaldi lutfen yardim edelim yardim eden herkesten allah razi olsun 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

image

Ecrin bebegin bizlere ihtiyaci var allah sifa versin duanizi eksik etmeyin 

-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Insallah kurtulur yavrum. O kadar kızıyorum ki çok mu zor ya şu ilaci karşılamak ya da en azından yarisina destek olmak. Kendi kanımız canımız bebeklerimizi bi ilac yüzünden toprağa verirken biz başkalarını doyuruyoruz nasıl bi dünya Allahım
tarafından
Gercekten oyle her gordugumde agliyorum ailesi bizim memeleketimizde yasiyor  allah yardimcilari olsun  nasil bi ulkede yasiyoruz neden bu cocuklarin  haki verilmiyor  valilik izni bitince bu cocugu olumemi tek edecekler kafayi yiyecem
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Allah ım şifa versın ya kızımın adı ecrin:'(

Rabbım tüm evlatları korusun sesını duysun inşallah resmi indirdim canm ay başı inşallah nasip olursa gönderecegım

tarafından
Allah razi olsun   allah kimseyi evladiyla sinamasin   boyle gordukce  yardim edelim 1 tlnin degeri bile cok inan
(2,705 puan) tarafından
Amın canm
0 oy
(439 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah hiç bir yavruyu ailesinden ayırmasın bu ilaçlar keşke paralı değilde reçeteli olsaydı Allah'ım sen yardım et bu yavrulara 
0 oy
(7,673 puan) tarafından

image

gece gece postunla hayra vesile oldun. Nakite cekmistim kartımda çok yoktu keşke daha fazla atabilseydim. Rabbım Şafi ismiyle şifa versin yavrucaga 

tarafından
Allah razi olsun allah hayrini kabul etsin cnm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Vesile oldugun.icin Allah razı olsun elimden geleni şimdi yaptım bende berinay bebeğin gönüllü ablasiyim.cok talihsiz bir olay yaşadık şimdide hastaneye kaldırıldı nolur onada yardım edin parasına el konuldu kapmanya bitmişti 
tarafından
Allahim sen yardim et   inanin bu ulkenin kafasini anlamis degilim bu cocuklara naskl kiyabiliyorlar
(1,018 puan) tarafından
Malesef bende öyle çok acı çok bogazimiz yırtılana kadar bağırıyoruz da kimseye duyuramiyoruz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 194 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,226 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kajlaka (251 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...