0 oy
1,226 göst.
Diğer kategorisinde (251 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Kızlar az önce Bi bebek gördüm 10 aylik ve 7

image

aylıkken sma1 tanisi konuyor yoğum bakımda yatarken annesi terketmis bakamam demiş aradan biraz zaman geçince babası belki görünce vicdani sizlarda döner düşüncesiyle  yanına gitmiş ama goktugun dedesi denen canı oğlunu çöpe at git biz bakamayz diyerek kovmuş aklımdan çıkmıyor içim yanıyor hem hasta hem anne sevgisinden mahrum yavrum adam tek başına bakamıyorms gönüllü bakıcı arıyor napicagimi bilmiyrm halen her aklıma gelmesinde ağlıyorum nasl bir anne evladını canını o halde bırakıp gidebilir vicdan yoksunu ne olur intgram hesabi olan sma_goktug  hesabını takibe asla durumu olan az çok demeden yardımcı olsn 5 10 miktar farketmez yeterli birlik olalım o hepimiz çocuğu uzun oldu kusura bakmayın ama empati kuralm kim bilir belki 10 verirsin günü gelir sana 1000 olarak geri döner 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyle insanin bakimi bile cocuga eziyet olurdu vijdani olmayan birinin sevgiside gerekmez Allah sorar elbet
(251 puan) tarafından
Tabiki yanına kalmaz inşallah Göktürk iyileşip büyüyünce sorar elbet zormu geldi diye canı kadın geceleri nasl rahat uyuyabiliyor evladı acı çekerken aklım almıyor
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifasını versin inşallah bende çok üzüldüm yaaa
(251 puan) tarafından
Aminnnn canm inşallah
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar ben o çocukları görünce çok üzülüyorum. Kendi kendime kötü düşüncelere kapılıyorum. Bu vesveseden nasıl kurtulabilirim :(( hele Göktuğ gözümün önünden gitmiyor. Canım acıdı resmen onu görünce. Acil kötü düşüncelerden arınmam lazım.
(251 puan) tarafından
Bende öyle vallahi ama insanın empati kurması gerekiyor tabiki kötü düşünmemek lazım ama o bizimde çocuğumuzda olabilirdi o zamanda sessiz kalanlar susabilicekmi ben elimden geldiğince her gördüğüm bebeğe yardımcı oluyorum tabiki öyle fazla miktar değil ama senin benim 10 lira 20 lirayla 1000lere ulaşılabiliyor
(2,746 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum rabbim kesene bereket versin daha fazlasını yapmak nasip olsun inşallah. Elhamdülillah benim işim var bende her ay mutlaka elimde kalan paradan bir cocuğa gönderiyorum. İşim olduğu için elhamdülillah fazlasını da gönderebiliyorum. Keşke o ilaç o kadar pahalı olmasa. Keşke insanlar sosyal medya da bunu yapmak zorunda kalmasa ve bütün çocuklar iyileşse. Beni en çok üzen şey ise şu. Tedavisi olan bir şey için insanların bu kadar yorulması. Cidden Allah hepsine güç sabır çocuklara da bol şifa versin.
(251 puan) tarafından
Allah razı olsn canm Rabbım birini bin etsin evladına aile sağlık versin inşallah Rabbım hepsinin yardımcısı olsun inşallah keşke elimizden gelsene hepsimi karşılayabilsek keşke her gören sessiz kalmasa 80 milyon insan sadece 50 tl atsa kac bebek kurtulucak hayata tutunacak lütfen sessiz kalmaym duyuralım bu yavrularımızn sesini
(2,746 puan) tarafından
++++11111111111
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Her doğuran anne olmuyor Allah bunun icin merhamet vicdan özveri fedakarlık vermesi lazim o sadece dünyaya getirmiş allah kahretsin 
(251 puan) tarafından
Böyle anneleri görünce kendi çocuğuma daha çok sarılıyorum  Rabbım kimseyi  bu duruma düşürmesin
(7,654 puan) tarafından
Burnum sızlıyor bakarken bee bunlar nasıl anne nasil vicdan
(251 puan) tarafından
Anne demek bile istemiyrm haketkiyor
(7,654 puan) tarafından
Allah hakkıyla anne olabilecek kisilere nasip etsin anne olmayi
(251 puan) tarafından
Amiinnnn inşallah
0 oy
(11,217 puan) tarafından
gecende sma li cocugu olan bir kadin intihar etmisti. Rabbim cocuguna merhametle yaklasacaklara annelik nasip etsin.
(7,654 puan) tarafından
Amin amin annelik cok kutsal allah layığıyla büyütmek nasip etsin
(251 puan) tarafından
Amin cnm benim
(7,654 puan) tarafından
Kajlaka benimde esim adiyamanli:)
(251 puan) tarafından
Ya ne güzel hemşeri çıktık desene :)
(7,654 puan) tarafından
Öyle oldu
0 oy
tarafından
Rabbim bilir ama her isteyene degil de hak edene versin evlat. Boyle anne olmaz olsun Allah da o adamin yardimcisi olsun 
(251 puan) tarafından
Amin bacım inşallah
0 oy
tarafından
Bu haberi gördüğümden beri iyi değilim Allah kahretsin inşallah
0 oy
(65 puan) tarafından
Nasil bir annedir bu. Hic mi vicdan yok. Cok üzülüyorum zaten smali cocuklara. Allah hepsine yardim etsin hepsi sifasini bulsun insallah, o evladin ahi da o anne demeye bile layik olmayan kadinin uzerinde olsun insallah
0 oy
tarafından
Allahim ne zor bisey ya insan evladının hicbiseyine kiyamazken  allah kimseye boyle anne vermesin hsleki boyle cocugu hasta olan
0 oy
(687 puan) tarafından

Cnm bnm sosyal medyam yok bu yavruya ait iban hesab atar misiniz.

Rabbim bu meleği korusun inşalla :(

(251 puan) tarafından
Tabiki canim şimdiden Allah razı olsun Rabbım birini bin etsin fazlasıyla geri versin inşallah
(251 puan) tarafından
Canm burdan resim ekleyemiyorum postu duzenliyecem bebegin resminin altına ekleyeceğim ordan alır mısın
0 oy
tarafından
Şu melek nasıl birakilir. Allah kahretsin öyle insanı. Rabbim yardımcısı olsun insallah.. 
(251 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin:(Allah. Kahretsin o kadını  keşke mahalleli onu spoa dayagına cekse ben bu yasta annesızlıkten celıyprum o bebek napsın :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 239 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde caglat (7,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.