0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Oğlum 28 aylık kendi kendine yemek yemiyor kaşığı kaç kere gösterdim anlattım çatalı az olsa batırabiliyor ama kendi kendine yemiyor sizinkiler tam olarak kaç aylıkken siz vermeyi bıraktınız 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 yaşında verdim ben eline çatal kaşık şimdi 30 aylık hep kendi yer herşeyi 
tarafından
Esma ver gitsin döke saça alışacak
tarafından
Corbadami ☹️
(10,130 puan) tarafından
Arkadasimin kizi var asla annesini  yedirmesine izin vermezdi kiz herseyi onune koydu mecburen corbaya kadar kendi doke saca ogrendi valla suan 25 aylik. Yemegini kendisi yiyor :)
tarafından
Aslında kaşığı elimden almak istiyor bazen ben müdahale ederek kendi ağzına götürüyor çorbayı bugün vereyim deniyim ❤️☺️
(10,130 puan) tarafından
Halidan perdeden uzak bi koseye koy :D altinada musamba ser
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yer kuzum endişelenme, döküp saçmasın diye hep sen yedirdiysen anca alışır :) 
0 oy
tarafından
Aslında nesneleri tutmaya başladığı zaman eline kaşık falan verilince daha erken alışırlar ama işte dökülür kendine zarar verir diye ellerine vermiyoruz sonrada onlar tembellesiyor 
0 oy
(9,011 puan) tarafından
Ben kendi tuttuğu an verdim tabii tam tutmuyordu ağzına zor götürürdü çoğu dokukurdu ama öyle öyle alıştı şimdi 28 e girecek hep kendi yer karışmam ben...

Belki geç vermissindir 
0 oy
(15,422 puan) tarafından
Ben hala yediririm. Ama bıraksam kendi yer. Döke saça yer ama yer. Çünkü 9 aylıktan beri iştahsızlık olduğu için kendi eline verdim. 1 seneyi gecik kendi yedi. Ben verince yemedi hiç. Öğrendi baya
0 oy
(10,130 puan) tarafından
Valla brn vermiyorum cok dokuyo diye 26 aylik suan ama zorla istiyo kasigi mesela dun aksam 2 biber dolamsinin icini yogurtlamistim koydum onune kasikla yedi onu
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık kendi tutmak istiyor kaşığı kendi yemek istiyor bir şeyleri veriyorum ben eline maşallah yiyorsa 
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Benim de oğlum 2.5 yaşında,cok erken verdim ben eline kaşık çatal,sen de devamlı eline ver canım doksede öğreniyor muhakkak çabuk bir şekilde 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
8 aylıkken vermiştim eline o zamandan beri çok hevesi var kendi yemeye. Dökülsün üzeri kirlensin ama her şeyi öğrensin doye çok küçükken verdim şimdi 15 aylık maşaallah kenei yiyor artık 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hep kendi yiyiyordu canısı 6 aylıkken öyle alistirdim 2 yaşında kendi yiyiyiyor hayla vermemi istemez 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
15 ayliktan beri kendi yiyo.
0 oy
(457 puan) tarafından
19 ayligiz bendr vermiyorum cünki yiyemiyor oyun oynuyor tabak kasikla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
28 Kasım 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 453 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu

382,461 soru

11,450,306 cevap

35,025 kullanıcı

...