0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gerçekten bu gün bütün gün uyuyamadım sabah 4de kadar ondan sonra da deprem olunca korkudan uyuyamadım konuya gelelim.benim bi  eltim ve kaynım arası bozuk bizde dün en büyük kaynımın evine gittik kayın pederimiz de geldi büyük eltim kocasıyla arası bozuk olan eltimin annesi ile konuşuyordu telefon megafondaydı eltimin annesi kayın pederlerim Hakk'ında ileri geri konuştu eltim hala tlefonu megafondan çıkartmıyordu ve bizim orda olduğumuzuda söylemedi bende eltime mesaj attım annene söyle bişey söylemesin ses kayın pederlerim orda eltim de keşke başta söyleseydin dedi ve tamam dedi annesine dedi anneside fazla uzatmadan kapattı telefonu büyük eltimm orda şüphelendi bişeylerden ama söylemedi acaba yanlış mı yaptım ya öğrenirlerse benim söylediğimi gerçekten ben kötü bir şey söylerse ya kayın pederim de bişey söylerse diye dedim .eğer eşim öğrenirse söylediği mi çok kötü olur ne yapıcam bilemiyorum .

15 Cevaplar

+3 oy
(4,171 puan) tarafından
Soruna gelecek olursak da bence doğru olanı yapmışsın iki gün sonra araları düzelir ama kayınpederin o lafları unutmaz eltinde de insanlık varsa zaten böyle bir şeyi ortaya çıkarmaz sonuçta paçasını kurtarmışsın Bi yerde çıksa bile ben doğru olanı yaptım beşer şaşar kim bilir neler diyecekti babam üzülecekti ya kalbi tutsaydı ya ona bir şey olsaydı de çık işin içinden ☺️
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sen doğrusunu yapmışsın soran olursa da uyarmasam daha büyük olay çıkardı kalpler kırılmasın dedim de geç kötü niyetin yok sonuçta 
0 oy
(407 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsın derlerse sizin yaptığınız daha ayıp der cekilirdim.

Kocadandq bu kadar korkmayin
tarafından
Kocam bişey yapmaz da aramız bozulur
0 oy
tarafından
Neden kimse yazmıyor başka soru olunca cevap üstüne cevap yazılır
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Kız bacak omuza şeysi vardı millet oradadır ay tövbe 
tarafından
Evet gördüm ve cevaplar da baya yağdı
(7,765 puan) tarafından
Hemen uyarı verip kapattırdilar soruyu
(765 puan) tarafından
Ne yazıyordu merak ettim
tarafından
Eşim bacaklarını omuzuna atarsk yapmak istiyor bende istmeyşnce sen beni sevmiyorsun bende gözüm dışarı Kayar demiş ne alakaysa
(765 puan) tarafından
Tövbe est millet her seyi yazar oldu ya
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Sen uyarmissin sonucta kötü bir şey yok gerilme bence 
tarafından
İNŞALLAH canım
0 oy
(337 puan) tarafından
En doğrusunu yapışsın bide şu eltine sakın güvenme aslında her ikisinede güvenme ama şu telefonu hoparlore verene asla çok ayıp yaptığı 

Seni suçlamaları için onur eltinin olanları anlatması gerekiyor öyle bisey yaparsa onunda ağzının payını ver esininde
tarafından
Zaten büyük eltğm tam bi yılan
(337 puan) tarafından
Büyük eltiwlr hep öyle afedersin bokk oluyorlar
0 oy
(119,495 puan) tarafından
buyuk eltinden tirsmissin senin gozumde tehlikeli bi kadin yarin oburgun basima gelse banada yapar psikolojisine girmissin ama dogru olani yaptin
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Eltin ne kadar şeytanmış, sen en iyisini yapmışsın o eltiyede bir daha güvenip ağzını telefonunu açmazlar artık.
tarafından
Evet bi düşünsene orda kadın kayın pederime ve kaynanama laf atıyor o daha kapatmıyor telefonu hatta kadın orda diyor ki aramızda kalsın ya kspatsana megafonu
(1,925 puan) tarafından
Tam bir şeytan hiç bir zaman güvenilmicek insan. O kadını asla dost olarak görme uzak dur bunu yapan sanada her ley yapar benden söylemesi.
0 oy
(627 puan) tarafından
Eltiden dost olmaz cnm bak nasıl hopörleri açmış öbür eltinin anneside saydırıp duruyor.Sana ne faydaları var.işte gördün daha çok zarar.Sııkıntı baş ağrısı.Hayat cok zor.BBitti artık akrabalarla samimi olma devri, Herkes işine baksın
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ya hiç araya girmeseydin eşim öğrenirse kötü olur demişsin madem kızacak hiç karism sende yarın bir gün onlar barışır sen ortada kötü olursun 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
KiYa hiç araya girmeseydin eşim öğrenirse kötü olur demişsin madem kızacak hiç karism sende yarın bir gün onlar barışır sen ortada kötü olursun 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Tam bi sinsiymiş
0 oy
tarafından
Sen insanlik etmişsin ama o sesi dinletilen yarin buyuk eltinden hesap sordugunda arada kalirsin bi de ustune onlar barisirsa sasirmam keske karişmasaydin 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,110 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde 251606 (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 637 göst.
0 oy
8 cevap 98 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Meleniko (697 puan) tarafından soruldu