0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
O kadar zoruma gidiyor ki durumumuz sıkışık eski çalıştığım fırında kasiyerlik için çağırdılar eşim izn vermedi giremedim o kadar ağrıma gittiki dediği tek şey ben karımı oralarda çalıştırmam gercekten bna güveni yok heralde neyse bi kaç gün önce dedim fabrikda daha zor 3 vardiya 2 oğlum var benim biri 4 biri 2 yi geçiyor k.validem bakıcak onada bu gün konuyu açtım ilk iyi olur dedi ekmeginide alırsın dedi simdide çocukları gezdirdi geldi oralarda olmaz bi sürü erkek var  flan dedi o kadar ağrıma gitti ki kendime resmen hakaret saydim yok diyceklermis onun gelini orda çalısıyor flan diye arkadaşlar eltimin çocuğuna bakti 2 seneye yakin o çalıştı hemde kizi 9 aylıktı yani ben anlamıyorum ne oluyor kasada çalışınca pislik mi yapmış oluyorum inanin bekarken çalıştım onlarla dükkanı bna birakip giderlerdi o derece sanki fabrikada erkek yok mu yapan her türlü yapar kayinvalidem kızı bursada oturuyor yok çocuk tedavisi görecekmiş yok gidip 15 günden önce dönmem oralarda çalışamazsın dedi durdu dedim birini anneme bırakırsın birinide kendinle 15 gün götürürsün eltimnkinide götürmüştü anlamıyorum bnami bu ayrım kıskançlıktan değilde gerçekten aşırı derecede ağrıma gidiyor gırtlağa kadar borcumuz var k.valideme esim gecen yok çalışma gerek yok niye orda çalışmak istiyorsun dedim fabrikada yapamam artık 3 vardiya çok zor standart ama kasada öyle durum yok konuştum gel dediler 8 6 pazarda izin yani destek olim doyorum iş beğenmiyorlar ağlıyorum artık k.validemn lafı çok ağrıma gitti ben babamın evindeyken petrolde bile çalıştım kasada terbiyesizlik mi yapmış oldum şimdi uzun oldu kusuruma bakmayın lütfen 

3 Cevaplar

0 oy
(2,747 puan) tarafından
Otur çocuğuna bak. Ne uğraşcan onunla.destek olmak istiyorsun kabul etmiyor. Bırak uğraşsın.
(2,747 puan) tarafından
Biliyorum çok zor. Ki ben çalışan biriyim bende asla evde dayanamam ama çalışsan sana daha Büyük sıkıntılar çıkaracak. Dert geliyorum diye bağrıyor. Bence ısrarcı olmaz rezil eder bu seni
(886 puan) tarafından
K.validem icin mi bu düşünceniz yoksa esim için mi
(2,747 puan) tarafından
Eşin için seni rahat bırakmaz işte
(886 puan) tarafından
Bende bu düşünceyi anlamıyorum borcumuz çok ama kendinden ödün vermiyor
(2,747 puan) tarafından
Ağzının tadı iyice kaçar ben diyim
-Reklam-
0 oy
(2,071 puan) tarafından
Onlar ne anlar canım ya tabikiii çalışmak kadar güzel bişey yok keşke bende yapabilemde girsem güvenim yok kendime başka işte yok kasiyerlik için yapabilsem bende yapmak isterim çalışmak kadar güzel bişey yok kaldıki ailene çocuklarına destek olucaksin 

İstersen eşine soyle borçlar hafifleyene kadar falan de hepsi evli barkli çalışanlar hiç kötü bı düşünceleri olmadı zaten farketsem ben çalışmam vs de bakalım ne dicek 
(886 puan) tarafından
Bende rahat edelim diyorum ekstra para olur diyorum yok yani k.validem bin türlü şey çıkardı
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Yok neden kötü olsun ben yıllarca çalıştım. Esim çok kıskançtır ama bana güvenir. Unv. Kazanırsam okula gitcem mesela o kadar erkek olcak ne var bunda. Bosver calismani istemiyosa kendini hiç sıkıntıya sokma amaan keyfine bak sen
(886 puan) tarafından
Beni anlaşmassnz en azından yaptıkları muamele zoruma gidiyor sanki pavyona gidiyorum
(1,367 puan) tarafından
Yaptıkları tamamen geri kafalılık onlara göre kadın oturur evinde dizini kırıp çocuk bakar yemek temizlik yapar. Ayrıca çalıştığın zaman başka ortamlara gireceksin kendi maddi bağımsızlığın olacak işlerine gelmiyor
(886 puan) tarafından
Kesinlikle ayni fikirdeyim sizinle o kadar benimle ayni düşünüyorsunuz kii

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 397 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 796 göst.
+1 oy