0 oy
822 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şöyle söylim mesela  konuştuğum insanların kilosu tarzı yüzü hiç tahmin ettiğim gibi çıkmadı biri hakkında kafamda bi portre olusturuyorum. hiç daha tutturmadim :))

Birde herkesi kendim gibi sanıyorum yanıldığım zamanlar da oldu 

En çok ta şeyi yaşıyorum biri beni bi postta linclerken diğerinde artılıyor :))

Sizde de var mı böyle örnekler 8-)

36 Cevaplar

+1 oy
(417 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kocamız umdumuz gibi cıkmıyor burdakıler nasıl cıksın :D:D

tarafından
Hahahahaha en iyi cevap dur sabitlim:))))
(417 puan) tarafından
Sağol asko haha
tarafından
Hahahaha adam haklı dağılın sjsjsjs
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Ben nasıl biriyim sizce diyesim geldi :D

tarafından
Hahaha seni pek görmedim açıkçası
(12,513 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+1 oy
tarafından
düzenlendi

• Burada biri var sürekli herkese dik dik yorumlar yapıyor bol da artı alıyor böyle üslubu falan çok sert yani böyle yumuşak değil belli üslubunun görüntüsüne yansıdığını düşündüğüm biriydi ama geçenlerde burada fotoğraf atıldığında kapalı birisi olduğunu gördüm Benim kafamda kurduğum profilde bambaşka bir şeydi ama umduğum gibi çıkmadı mesela şey var burada biri daha var çok meşhur herkesin beğendiği samimi olmaya çalıştı O da kafamda bir profil ama hiç görmedim post açtığını da görmedim o kişinin kilolu beyaz tenini kıvırcık saçlı bir profili var kafamda ama hiç Ne yüzünü görmüşüm ne merhaban var O kişiyle Bu kişiler de bende kalsın kim olduklarını söylemeyeyim:P
tarafından
Tahmin ettim ama bakalım:))
tarafından
Bende tahmin ettim sanki sjsjsjsj
tarafından
İkisini de mi ajsjdjf
tarafından
Birini kesin tahmin ettimde birini de buldum gibi :) yazsana bana özelden eyer yazmak istersen :)
0 oy
(6,232 puan) tarafından

Beni nasıl bir şey olarak kafanda oluşturuyorsun:D

tarafından
Seni beyaz tenli hafif sivri yüz hatlı biri olarak tahmin ediyorum hiç gormedim seni bu arada
(2,701 puan) tarafından
İkoşummmm dünya tatlısı ❤️❤️
(2,701 puan) tarafından
Sibel sen bensin anlatmaya gerek yok :D sgaga
(5,354 puan) tarafından
♥️☺️☺️♥️canım benim
(6,232 puan) tarafından
Canımsın sen canım ❤️❤️
0 oy
tarafından
Çok kalabalık bir yer nickleri unutabiliyoruz

Ama genelde gördüklerim düşündüğüm gibi çıktı 
tarafından
Hmm anladım canım senle hiç zitlasmadik:)
0 oy
tarafından
Bende hafif kilosu az kendim gibi biri düşünürdüm meğer hep yaşlarının en fazla 30 olduğunu düşünüyordum öyle değilmiş 
tarafından
Demi sen küçüktün galiba yaşı büyük olan da çok ya :)
(2,476 puan) tarafından
Kız sen kaç yaşındasın ki
tarafından
Ben 24 um
tarafından
Bende 24
tarafından
Ben 23 yaşındayım kızçeler şuan 8 haftalık gebeyim ve 50 kilıya çok şükür ulaştım :D
0 oy
(613 puan) tarafından
Kimseden bir şey ummuyorum :)) hatta adlara bile bakmıyorum çoğu zaman yorum yapanların ki onunla ilgili bir yargıya sahip olmayayım 
tarafından
Umma derken insanın kafasında bi profil oluyor ya ondan bahsettim
0 oy
tarafından
Yani linç ve artı meselesi şeyden bence mesela ben senin bir fikrini destekliyorum diye diğerinde de aynı fikirde olmam çok zor yani olaylar ve bakış açıları farklı

Ben hic kafamda portre oluşturmadim fiziksel olarak.

Ama kişiliği her tanıdığım kişinin tam tahmin ettiğim gibi hatta biri var ki daha daha fazlası bile çıktı onda ❤
tarafından
Hi ayn fikir ayrılığı muhakkak olur herkes bambaşka kişiliğe sahip dediğin gibi ;)
Ee ne sansliymis o kişi yada sen ❤
(1,246 puan) tarafından
Üstüme alıniyim miiii :)) ❤️❤️❤️
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Herkes burda karsısındakinin kafasında olmak istediği profili hayatı yaşantıyı çiziyor;) % 10 nu gercekliğiyle vardır. 

tarafından
Hm öyle düşünmedim ben neysem onu yansitirim mesela
Seninle genelde yorumlasiriz zaten burcunla aklımdasın:)
Bir aslan diğer aslanı unutmaz diye düşünüyorum:) yaş farkımız var o kadar yoksa iyi anlaşırız :)
(11,217 puan) tarafından
Ben aslanları dobra bulurum yani kendim öyleyim ama sunu belirtiyim dobralık patavaszlık ve kırmak degıldır.oyle olanada açıgım:)
tarafından
Hiç dobra değilim hiçç:)
0 oy
(337 puan) tarafından

Belki o dediğin ona ters gelmiştir öbür dediğini onaylanmıştır ondadır takılma bence sonuçta aile dostu değiller ya bende dikkat etmem kime ne yazdigima ama genelde ters bisey soylemem kimseye zaten kiramam kimseyi:)

Ben burada eskiden biriji tanıdım çok dini şeyler paylasiyordu hatta fetva bile veriyordu bi konuda konuştuk ettik daha sonra özelden yazdı bana cinsellik alakalı seyler falan hatta baya özele girmeye çalıştı bende admine yazdım 
tarafından
Yok kız takılmam zaten
Aaa kimi insanlar değişik cidden
(2,226 puan) tarafından
Merak etti  m
(337 puan) tarafından
Neyi merak ettin cnm
(2,226 puan) tarafından
Kim olduğunu kız
(337 puan) tarafından
bosver canım doğru olmaz ifşa etmek
0 oy
(546 puan) tarafından
Hata ediyoruz saniyoruz ki bizim anlayisimiza sahip diye bir yorum yapiyoruz malesef olaylar bambaska yerlere gidiyo benim genelde uzuldugum konular dini mevzular yanlis olan bir seye yanlis diyosun sonra resmen kisi oyle bir inatlasiyo ki dinden cikiyo sonra diyorum keske hic yazmasaydim da o kisi de bunlari demeseydi diye üzülüyorum.Rabbim hepimize akil vermis cok şükür bunu da dogru sekilde kullanmak nasip olmuyo herkese ne diyelim.
tarafından
Ayn öyle canım
(407 puan) tarafından
Benimde en sevmediğim tarzda bu allah kitap oyle böyle akıl verenler karşısindaki aynı olmadığı için yargılama gücüne sahip oluyor dinden çıkarsan günah yapma sanane mesela bu kimseyi ilgilendirmiyor ama yargılamaya bayiliyorlar cüz dağıttı kadin gecen biri almadı neden acaba
(546 puan) tarafından
Neden sevmiyorsun hakkı soyleyenleri? Her telden cevaplara aciksiniz ama biri Allah dedimi  ümüğünü sıkıyoruz sanki cevapları kafirler vermez dinim bu der geçer...Yargilama gücü degil ki kişi kendinden uydurup konuşmuyor.Inandigin dinin gerekleri bunlar gunluk yasantimiz inancimiza gore olmak zorunda.Yani müslümansa bir kişi alınmaz ki dogru soyluyosun bu boyle bana da yapmam icin dua et der gecersin.Ama bu karşılık verenlerde nasıl pis bi nefis varsa ne gercegi goruyolar ne de yanlislarindan dönüyorlar.Bilmiyorlar dini yasamayi bilmedikleri icin insanlar bu hallerde zaten ne guzel ki bir insan karsina cikip guzel bi akil veriyor diyemiyosunuz.Akil veripte napiyo o kisi sana surdan atla su kotulugu mu yap diyo da tepkin?? Hayir guzellige cagiriyo seni daraldinmi kil bi namaz diye akil veriyo ama cahil kisiye nasil ters geliyo...Din cüz dagitip almaktan ibaret değil.Cuz almamisiz musluman olmadik mi burda simdi? Ben gormedim mesela surekli burlarda takilip cocugumu evimi aksatmam ancak dini mevzular mustesna tam tersi hayati mesele olarak gorurum ben bunlari.Dunyalik konular bana da daha boş gelir dini  yorum beklerim neden cunku sonsuz bir hayat var orda dunya gecici bunlarin bilincinde olmayan kişiye ters geliyor demek ki.Keske hepimiz ayni idrakte olabilsek ama herkesin ayri bi zamanı var yalnizca dua ederim dogrulari soylerim benim dogrumda bu.
0 oy
(7,745 puan) tarafından

Ehehe biride beni tahmin etsin:)

tarafından
Kizz kaç haftalık oldun annen nasil
tarafından
Ben seni spiral konusundan beri tanıyorum:))
(7,745 puan) tarafından
Hahaha yerim senu:)
(7,745 puan) tarafından
Anam iyi bulundugum sehre tasidim evini düzdüm kocasiyla yasiyor 4 5 lik oldu cano
Bende 15.haftadayim bu kizcem oluyor:)
tarafından
Kucağına almayı nasip etsin Rabbim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Benim cevabımı My Rose vermis zaten delii hatun ya :)) kardeş kazandım burdann vuuuh :)
tarafından
Ne güzel ❤
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Ben böyleyim mesala 

image

tarafından
İşte benim güzelliğim geldi :) kız bu halinle bile güzelmişsin, sabah ilk kalktigin halin mi yoksa :)))
(7,121 puan) tarafından
Yok kız gece son yattigim halim :):)
tarafından
Haha çok yormasınlar seni kuzumm benim, aydınlığım  :))
tarafından
Ayşenur yaa:))
(7,121 puan) tarafından
Buyrun benimmmmmm
0 oy
tarafından
Çok sevdiğim insanlar var burda ama bir o kadar kendine nefret uyandıran da.
tarafından
Mesela ben:)
tarafından
Sevdiklerim arasında evet ❤️
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

1 kisiye karsi bir fikrim oldu onla da zaten yuzyuze de gorusuyoruz. Dost, kardes oldu bana ❤️

Baska kimse hakkinda ozel bir fikrim yok, olmasina da gerek yok :D

tarafından
Ya normalde puana asla bakmam asko yorum yazarken baktim iki tane ayni rakam dikkatimi cekince bi baktim ki ayni puan ayarlasan bu kadar olmaz :D
tarafından
Özel fikir demedim ki insan bi profil oluşturuyor yada bende sadece öyle
Sizin adınıza sevindim
tarafından
Posttaki başlık icin yanit bence yeterince açıklayıcı oldu.  Zeynep beni nasil umduysa oyle ciktim hayal kirikligi yasamadi. Bunu da gayet iyi acikladi.
tarafından
Biri hakkinda birsey tahmin etmek onunla ilgili bir fikrin bir dusuncenin olmasi demektir. Ozel fikirden kastim bu. Benim icin kimsenin bir fiziksel profili yok, o kadar uzerinde durmadim kimsenin.
tarafından
Anladım kızlar iyi akşamlar
0 oy
(1,431 puan) tarafından

Nasıl oldukları değil de nereli olduklarını daha çok hissediyorum ama yanıldıklarım da oldu bazen özelden sorarım nerelisin merak ettim diye sonra sapık diye ismim çıkacak :D

tarafından
Hahahah:))
(336 puan) tarafından
Sence ben nereliyim hiç bilemezsin ") haksjsjsh
(1,431 puan) tarafından
Kosmerim Kayseri ııııııı Kayseri ııııııııı :))))
(336 puan) tarafından
Hskshshs yok aşkım buralı değilim mecburiyetten yaşıyorum burada Romanya muhaciriyim aslen "))
(1,431 puan) tarafından
Kız zaten duvarına baktım :)))
0 oy
(13,833 puan) tarafından

Beni söylemeden olmaz:Dboyumu postumu kilomu eş geç de şöyle bakam

(13,833 puan) tarafından
:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠Dkankam gelmiş sağ ol hulyosum ♥️
tarafından
Aksi kanka naber ☺️☺️❤️❤️
(13,833 puan) tarafından
İyiyim kankam sen nasılsın☺️☺️ne aksiligimi gördün beeee:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
tarafından
Ben görürüm hahahaha
(13,833 puan) tarafından
:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
0 oy
(1,940 puan) tarafından
Bana fazla denk gelmedin belki beni nasıl hayal ediyorsun merak ettim djjd ha dediğini bende düşünüyorum gördüğüm çoğu insanda :D
tarafından
Evet ya seni ilk kez görüyorum o yüzden profil yok :)
0 oy
tarafından

Benı de profıl fotomdaki kadın gıbı zannedenler varmış :D cok gulmustum

tarafından
Ahagshshsfs:)))

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 194 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Semlid (47 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 386 göst.
27 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu