+1 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
Ay kızlar biri yazmış yok sen ve senin gibiler cahiller umursamam yok birisi evime laf yapar yani cahillik?????? Kimse kimseden üstün değil burda bence ve evimin  pis olması????? Hergun bnle aynı evde mi mutfagimin üstü dolu diye pis mi oluyor ki bn nasil rahat edersem o şekilde yerkestiririm yani nie burda bazı arkadaşlar kusursuz bn ve başkaları kusurlu mu nie herkes herkesi küçük düşürme derdinde yani bence bu tür davranislari yapanlar cahil insanlar bnm için burda çok arkadaşı küçük düşürüp asagiliyolar herkesin bı kalbi var bı düşüncesi var kim nasıl mutluysa öyle yaşar sna göre cagillik olması bişi degismez madem bn ve bazıları cahil geliyor girmeyin yada postlara girmeyin gereksiz konuşmanız beni üzmez ama başkası uzulebilir karşınızdakini insan yerini koymayarak en büyük cahilligi siz yapiyorsunuz:)

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kim ne dedi sana ki bu kadar sinirlendin
(383 puan) tarafından
Daha net çıkanları var yok yine kanda çıkmadı hatta dedm regl geçmeden kaç vermicm idrarda pozitif dedm sonra dediğim seykeri diyince cahil oldum en alakasizde evine laf geldi ne alaka hahahahah istedigini desin çok merk ediyosa gönderim nevar yani ya bn bu insanların yorumunu görüyorum zaten stres oliyorum eşime kiziyorum resmen ya yeter git tedavi ol skldm artik diye durduk yere sariyorum benmde hormon düşse sorun olmick cidden sildim bı iki gün girmedim huzur buldum ya resmen iyice uzaklasivm burdan artık Allah razı olsun canm elbet birgün oluck eminim ama test bakiosn var gibi kan veriosn yok çok kez burda koydum var dediler kan verdim negatif çıktı bnm ne yaşadığımı anlamazlar napalm
tarafından
Ne kadar oldu canım evleneline bir yılı gecmediyse sorun yok gerçekten en beklemedigin zamanda umudunu kaybettigin zamanda hamile kalacaksın eminim ben 8 aylık evliyken hamile kaldım bende senin gibi çok istiyordum bir sorunda yoktu demekki daha zamanı var
(383 puan) tarafından
10 ay olduk canm
tarafından
İnşallah en kısa zamanda olur doktora gitmem lazım tek senin gitmenle olacak bişey değil esininde gitmesi lazım
(383 puan) tarafından
Hareketlilik düşük sayım yüksek gitmiyo korkuyor amaliyat diye zar zor ikna ettim Şubat'ta gidicez araştırmaya gittik ultroson istedi amaliyat gerekir gerekmedigine öyle karar vereln dedi iş sebebi ile ultrosona giremedi olduğumuz yerdeki hastane gerek duymadı sagmjs başından bişi yok diye araştırma ilaç verickti ama ultroson istedi doktor amaliyt gerek konusunu diyince korktu iyice vazgeçti anca çocuk gibi konuşuyorm ikna etmek için diyorum bişi yok ilaç verck çocuksu konuşmamı seviyo öyle yumuşattım da anca ikna oluyo caymasa bale çocuklu ortamlara sokuyorum ilgisini çekiyor hatta bugün gittik çocuk vardı küçük yanaştı bna eşime hoşuna gitti eve geldik dedi çocuklarla ilgilenmen çok hoş dedi dedm bizde yapmak olsun olsun dedi dedm önce sen iyilescen ondan soyna olck fln yapiom guluyo TM gidicm anlastik diyo hahahhaaha resmen beni 3 yaşındaki çocuğa döndürdü evde hahaha
-Reklam-
+1 oy
tarafından
" kalp kırmak kâbe yıkmak gibidir ." Sen üzme canını ❤️mââlesef bazı insanlar kin ,nefret ve kaostan besleniyor.

Ya da daha açık şöyle söyleyeyim ; bazı insanlar kötüdür ,kalp kırmayı severler .
(383 puan) tarafından
Doğru canm haklsn
tarafından
Serifem kalbimden geceni yazmışsın balım ❤️❤️❤️+++
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Takma bosver kuzum burda üstünlük yarısına girenler inan ezik Bi hayatı yaşıyorlar inan buna
(383 puan) tarafından
Cidden ya kimse kimsenin üstünü değil kendim ve çok arkadaş linclendi bı arkadaş yeni gelmiss yeni hamile meraktan soruyo lincleniyo yazık günah ya kendimi de geçiyorum
0 oy
(329 puan) tarafından
Canım herkes seni övmek veya fikrine ortak olmak zorunda değil burası tatmin olma yeri değil herkes kendi fikrini söylüyor ki bizlerde fikir almak için post açıyoruz sonuç olarak!!! 50 tane post açıp 2/3 kişiden ters bir üslup görüp genelleme yapamazsın 
(383 puan) tarafından
Konudan alakasiz karşındaki insana cahilsin sen yada alakasizce evime kelime kullanamaz konu alakalı konuşsun saygı duyarım bna da gelip normal konuşup birden sen ve senin gibi cahilleri umursamıyorum diyemez o zaman yazmasın önemli degl cevap vermesin konu dışında evime laf gelmesi zaten saçma
0 oy
(645 puan) tarafından
Aman takma gülüm ya çokta onemseme burayı 
(383 puan) tarafından
Kim ne derse desin valla strese sokuyorlar insanı cidden yani
0 oy
tarafından
Burda ki bazi insanlarin da en büyük sorunu bu zaten. Gözleriyle görmedikleri bi konu hakkin da o kadar emin konusuyorlar ki insani çileden cikariyorlar. Kötü yorum yapana cevapsiz kal en iyi cevap sessiz kalmaktir onu ciddiye almadigini gösterir bosver. 
(383 puan) tarafından
Sorma ya  valla defolsun gitsin ona göre pisse toplu ev bn pis evi seviyorum demek ki bna göre tertemiz hergun gerekeni yapıyorum daha napablrm ki
tarafından
Esyan coksa evinde kücükse ev daginik görünür bu evin pis oldugu anlamina gelmez bunu biliyor olmalari lazim ama bosver takilma burdakileri cok ciddiye alma
(383 puan) tarafından
1+1 evim canm mutfakla birleşik evi genişletmek için herşeyi yapıyorum az dolabım var ve darlar herşey girmiyo çok sorun yaşıyorum elimden geldiği kadar hem rahat hem sigdirmiyo çalışıyorum misafir gelick bugün hegun evimi silip supururum defalarca heryeri yıkarım hegun bel ağrısına ölürüm küçük oldugi için pis derler
tarafından
Bosver kimseye bir sey kanitlamak zorunda degilsin diyelim ki evin pis eee bu kimseyi ilgendirmez ki orda o evde yasayan sensin sonucta
(383 puan) tarafından
Sonra tepki verdim konuyu degistu demedigim bişi dedi demedim dedm cevap dahi vermedi
0 oy
(13,357 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende burda post açanlar yorum yapanları niye bu kadar ciddiye alıyor onu anlamıyorum herkes senin istediğin cevabı vermez yorumda verirsin cevabını olur biter kimsenin yorumunu tekrar post açacak kadar önemsemem ben zaten burdakilerde sağa sola olumsuz yorum yazarak kendi negatifliklerini yayıyorlar bir nevi stres atıyorlar takılma hiç ben bir post paylaşmıştım yüzde yüz haklı olduğumu bildiğim bir post haklı mıyım diye sormamıştım da ne yapabilirim demiştim haklısın ama menfaatçisin demişti biri mesela sonra baktım herkese muhalefet olmak için yazıyor cevaplarını yani sorunu benle veya postumla değil kendi ile güldüm geçtim 
(383 puan) tarafından
Saçma insanlar gerçekte nasıllar merk ediyorum
0 oy
tarafından
Daha kendi kapısını süpüremezler ama başkasına laf atarlar boşverrr. Çok takma
(383 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(265 puan) tarafından
Kusur ariyorsan bütün aynalar senin bosuna demiyorlar ağzı olan konusuyor bos ver kardesim sen 
(383 puan) tarafından
Ayn kardesm haklsn

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 702 göst.
0 oy
36 cevap 825 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
37 cevap 631 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy