0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Allah'ım kaldıramayacağız yük vermesin kimseye gen ay olmuştuk yine olmuşuz ne kadar ağır geçiyor inanmazsınız ellerim buz ateşim var için m titriyo oğlum kocam da aynı Allah razı olsun kaynanam geldi bakacak bize hastane kulak Burun Boğaz da randevu yok sırayla almıyorlarmıs aradım hastaneyi ağlıyorum artık lütfen yardım edin diye neymiş sırayla almıyorlarmıs karsimdakiyle tartıştık sabrım kalmadı her yere şikayet ettim şimdi acile gidiyoruz KBB ye görün diyo ona da dedim yapacak bişey yok diyo oğlum kilo verdi doktora gittim almadılar sonra bağırıp çağırdım bu kadar mı değerimiz yok diye benim kocam emniyette görevli ben her gece onu bekliyorum bu hastanenin bizle ilgilenmeye zamanı yokmuş başta anlayış gösterdim halimi anlattım artık nefesim daraldı malesef diyo ya rabbim bildiği gibi yapsın onları

1 cevap

0 oy
(17,546 puan) tarafından
Ya yemin ederim aynı durum sürekli hasta oluyoruz bıktım usandım ben ya çözümü olan varsa banada söylesin naptıysam ne ettiysem iyileşme yok hastanelerde randevu yok çıldırcam
(239 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi önümüzdeki günler için sordum acildeyim polikinlikte yer bulunmuyor diyolar
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia2 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 102 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.

377,006 soru

11,282,790 cevap

34,686 kullanıcı

...