0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Saglk ocagina götürdük iki gün önce vermedi antibiyok karşı antibiyotiğe .illa suruncek mi bu çocuk ben onu anlamıyorum yanlış mı düşünüyorum . Ateşi var burnu fln tıkalı geçmiyor işte antibiyotiksiz geçmiyor istahida gitti eşimi aradım goturelm gene diye oda kızdı ne meraklisin antibiyotk icirmeye dedi napcagmi sasirdim

11 Cevaplar

0 oy
(2,833 puan) tarafından
Bi de acile götürün canım ya geçmiş olsun.valla bizimki hasta olunca asla antibiyotik almazsa iyileşmiyor
(916 puan) tarafından
Doğal yollarla iyilestrcekmşm meyve yedreckmşm yemiyo yemiyo sadece su
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim oğlumda şuan boğaz enfeksiyonu geçiriyor antibiyotik igne verdiler iki tane yoksa geçmez doğru yani zor geçiyor enfeksiyon 
0 oy
(3,132 puan) tarafından
Benimki antibiyotik içtiği halde iki hafta sonra anca iyileşti çocuk doktoruna gotur yazık çocuğa 
0 oy
(1,866 puan) tarafından
çocuk doktoruna ya da çocuk acile götür canım benim kızımın da boğazları beyazlamış ateşlendi kusma ishal vardı antibiyotiğe başladık 
0 oy
(450 puan) tarafından
bedemcigide sistiyse asla gecmez ateside inmez malesef kizimdan biliyorum bnm esimde goturmezdi taki kizim cok kotu oldugunu gorene kadar kim isterki evlafi antibiyoktik kullansin
(916 puan) tarafından
Evet canım bademcigi doktor hatta boğazları kızarık şuan meyve yesin dedi yemiyoki çocuk iburomin verdi sadece
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Geçmiyor antibiyotik olmadan.  Bence bir şekilde ikna et ve götürün.  Veya sen götürebiliyorsan sen götür çünkü benim oğlum da birkaç gün önce öyleydi geçmiyor.  Daha da artıyor hatta . 
0 oy
(418 puan) tarafından
Benim oğlan da antibiyotik kullanmadan iyilesmezdi. Götür canım yazsınlar bir an önce toparlar inşallah. Bol bol sarımsak yedir hastalığa bire bir geliyor 
0 oy
(472 puan) tarafından
Acile götür yada doktora . Hiç sağlık ocağına gitmedim . Eşin gelince direk acile gidin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geçmiyor daha da ilerliyor canım hatta kusma ishal ateşe dönüyor 
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Maalesef geçmiyor biz ilk çocuk acile gitti bademcikleri beyaz beyaz olmuştu on gün kullandık ama hiç faydası olmadı sonra kulak burun boğaz ve çocuk doktoruna götürdük tekrar ortak reçete yazdılar boğazı daha da kötü olmuş tekrar antibiyotik kullanıyoruz
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Emziriyorum diye ben kullanamadım 10 gün oldu hala geçmedi küçücük çocukta nasıl geçsin tamam iyi birsey değil. Ama şimdiki hastalıklarda eskisi gibi değil ağır geciriyo çocuklar tekrar götür yazssin
(916 puan) tarafından
Anlatamiyom eşime iyi bişey değilmiş düzeltmiş çocuk kendi kendine ateş düşürücü verpdruyom dusuyo keyfi geliyo etkisini kaybednce gene aynı dön basa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 89 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (394 puan) tarafından soruldu

378,780 soru

11,337,433 cevap

34,800 kullanıcı

...