0 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Kızlar oğlum gene yataktan düştü offfff çıldırcammmm ... Eşimle küstük o ayrı yatıyor ilk kez ayrı yatacağı tuttu Allah belasını versin. Oğlumda düştü valla farketmedim of çok kötüyüm elim ayağım tityor offf napsamm

8 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Durumu nasıl kaç aylık :(
(2,746 puan) tarafından
Hayır yok eşim yanımda yatardı ama onunla kavgalıyız ma.l çocuk o yüzden düştü. Zaten beşiğinde yatmıyor offffff
(1,024 puan) tarafından
Bak istersen şöyle yap yatağı az itti yastıklar bırak duvar tarafına bebeğini yanında yatır ben öyle yapıyorum istersen böyle deneyebilirsin belki fikir olur sana
(2,746 puan) tarafından
Evet doğru diyorsun teşekkür ederim yatık battaniye vs koycam şimdi
(1,024 puan) tarafından
Ne demek annelerde çare tükenmez öpüyorum bebişi benimki uyuyor Allah'tan ama karnımdaki tekmeleyip duruyor:) yatamıyorum
(117 puan) tarafından
Ben kenarlarinda yastik koyuyorum babana da düştü öyle bir kere
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum sakin ol gözlerinde kayma vs varmi kusmadi dimi
(2,746 puan) tarafından
Hayır Olmadı normal bu ikinci düşüdü çıldırcam ya her şey bizi buluyor çok yoruldum
tarafından
Tamam sakin ol sen gözlemle yinede uyudumu
(2,746 puan) tarafından
Evet zaten uykudaydı heralde döncek ti ilerlemiş düşmüş uyku sersemi çekmece açıktı inşallah ona çarpmamaışrır
tarafından
Aglamadimi ki
(2,746 puan) tarafından
Ağladı, korktu sarıldık sakinleştirdik
0 oy
tarafından
Yatakta seninle mi yatiyor? 
(2,746 puan) tarafından
Evet uyandı yanıma aldım hep yanımızda yatıyor ağlıyor yoksa
tarafından
İyi cesaret.
(2,746 puan) tarafından
Beşiğinde uyumuyor
(274 puan) tarafından
Canım benimki dr uyumaz yatağında yer yatağı yaptım nasıl rahat oluyo hem de güvenli dene istersen
0 oy
(601 puan) tarafından
Bende kızımla karyolada yatıyorum ben e bebekten yatak koruyucu aldım 150 cm 300 tl valla çok rahat oluyor 
0 oy
tarafından
Her ne olursa olsun eşinize beddua etmeniz hiç doğru değil beddua etmeyin geri size döner 2 saat uyutma bebeğini gözlerini takip et kusma olursa acile götürün 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Yatağının yanına minder ya da battaniye katlayıp koysan nasıl olur 
0 oy
(4,708 puan) tarafından
canim benim senin yanindan dusmus cocuk duvar tarafına koysaydin  yada yere yastiik atsaydin esinin sucu yok cocuk dustugu icin goz kaymasi vs yoksa bisey olmaz gecmis olsun daha olmaz insallah 
0 oy
(274 puan) tarafından
Takip et canım kusma ateş gözlemlersen götür hemen. Hastaneye gidiimcede bunj diyolar gözlemleyeeksin. 8 aylıkken benimki de düşmüştü aldım hemen biraz ağladı sustu devam ettik gözlemleim şükür bir şey olmadı 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 555 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 415 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (599 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 461 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,937 cevap

34,975 kullanıcı

...