0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ay kızlar burda bir kez sormuştum kızımın kafasıyla alakalı. Sürekli sol tarafa yatıyor mama içerken bile soldan içiyordu. Sağdan vermeye çalışıyordum ama almıyor üstelik içtiğini de ağzından döküyordu. Yatırıyordum yine sola dönüyordu yastık koysam bile. Hatta bi kez baktım yastığa dönmüş yüzü kapanmıştı. Kucağıma aldığımda sağ tarafa asla dönmüyordu. Herkeste korkuttu açıkçası. Böyle kalıcak boynu bükük olucak falan diye. Ama çok şükür ki rabbime üç dört gündür sağ tarafta uyuyor, sağ tarafa bakıyor, başını uyurken soldan sağa çeviriyor. Onu öyle görünce inanın çok mutlu oldum. Başındaki yam.ukluk içinse düz kafa yastığı alıcam inşallah düzelicek..

Mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim canlar. Buna mı mutlu oldun demeyin, inanın öyle şeyler söylediler ki hep moralimi bozdular. Kızımın kafası öyle kalacak diye çok korktum. Bayağı ya.mukluğu belli çünkü.. İnşallah düzelicek o da <3

2 Cevaplar

0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bunada mutlu olabilir tabiki anne olarak her şeyini gözlemleyip sorun var mı yok mu olursa ne olur olmazsa ne olur anlamak için çok kafa yoruyoruz. Benim kızımdada kafa yamukluğu olmuştu aynı tarafa yatmaktan. Yastık arastırdım senin gibi ama fayda etmediği söylenmişti çoğu yorumda o yüzden almadım. Her yatısında farklı bir yöne yatırdım suan 1 yasında hiç bir sıkıntı yok hamdolsun düzeldi 
tarafından
İnşallah benimki de düzelir. Herkes suçu bana atıyordu sen alıştırdın sola yatırmaya diye. Ama baktım ilk doğduğu an çekilen bütün fotoğraflara videolara falan. Orda da hep solda yatıyor. Kimseye laf geçiremedim tabi. İnşallah sizinki gibi bizimki de düzelir de ben de kurtulurum milletten
(1,831 puan) tarafından
Düzelir canım daha kaç aylık
tarafından
Üç buçuk aylık
(1,831 puan) tarafından
Düzelir her yatışında farklı yöne yatır düzelir Allah İn izniyle çok küçük daha
-Reklam-
0 oy
(634 puan) tarafından
Benimkide cnn sağa sola yata yata sivri kafa oldu hoş gerçi de babasida sivri kafali
tarafından
Erkekse olabiliyormuş o sanırım. Benim de erkek kardeşim bir yaşına kadar öyleydi ama sonradan düzeldi. Şu an 2 buçuk yaşında falan kafası yuvarlak bir sıkıntı yok. Ama kızsa bilemicem dediğin gibi genetik olabilir
(634 puan) tarafından
Evet kız cnm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 274 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 288 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gadasini aldigim (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
19 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,992 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...