0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (144 puan) tarafından
Kapı çarpma kapıyla oynama yani, ışıklarla oynama 

12 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Henüz bir yaşında daha öyle bir takıntısı yok senin kaç yaşında da kuzum 
(144 puan) tarafından
3 yaşında canım. O yaşta bizim de yoktu ya şimdi var
(2,301 puan) tarafından
Olabilir kuzumm yaa hani kendi çocuğumdqn değil de yegenlerimden bilirim her zaman farklı şeyler öğreniyorlar nerde ne yaramazlık var onu yapıyorlar yani
(144 puan) tarafından
Ben bunu kafama takip pskiyatri götürdüm saçma sapan şeyler dediler
(2,301 puan) tarafından
Ne dediler ay .
(144 puan) tarafından
Ya konuşması biraz geriydi yani konusuodu ama tam değil gerçi hala tam değil de. Gittik işte anlattım otizm olabilir de olmayabilir de dedi. Birkaç testten geçti işte kreşe ver acil dedi iki aydır gidiyor hala kapılarla oynar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç yaşında çocuğun

Benimki genelde çekmece karıştırır 
(144 puan) tarafından
3 yaşında canım. Bunda karıştırma huyu hiç yok ama kapı ışık takıntısı var onlarla oynuo inadına
tarafından
düzenlendi
Anladığım kadarıyla bir sorun olduğunu düşünüyorsun
Benim kızda 3 yaşında çok şey yapar daha küçük canım illa ki merak ediyor her şeyi bakıyor dokunuyor
(144 puan) tarafından
Düşündüm ve pskiyatriye goturdum çok saçma şeyler dedi
tarafından
Ne dedi
(144 puan) tarafından
Yeni post açtım detaylı bakar mısın
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında canım bebeklik döneminde vardı evet
(144 puan) tarafından
3 yaşında canım
(2,097 puan) tarafından
Vallahi için rahat etsin doktora git ama çocuklar 40 türlü huy değiştiriyor büyüyene kadar çok patolojik değilse yaptıklarını kafaya takmamak gerek
(144 puan) tarafından
Evet değiştiriyor haklısın yok başka doktora götüreceğim bu sefer .
0 oy
(103 puan) tarafından

Benim oglan aynini yapiyr malesef suan laftan anlamiyor :D

(144 puan) tarafından
Sizinki kaç yaşında bizimki 3. Bu yüzden pskiyatri götürdüm
(103 puan) tarafından
Benimki 2 bucuk yasimda bence suan zaten cok kucukler  bizimki anne baba diyor tam konusamiyr ve ben cok dert etmiyorm yegenlerimden biliyorm gec konustular onun icin oraya buraya goturmem cocugumu hareketlerini yaptiklarini takip ediyorum oynamak icin herseyle uğrasirlar valla
0 oy
tarafından
22 aylık hepsi var canm ne olduki
(13,821 puan) tarafından
Duyuyoruz bazen çok çeşitli diye oyuzden ben direk kimseye bu konu hakkında yorum yapmak istemem en güzeli iyi bir doktor eğer ki annenin şüphesi varsa tabi.oyuzden demek istedim yoksa vardır demek istemedim cnm
tarafından
Canm bnm kızım götürdüğümde 15 aylıktı emeklemiyodu yürümüyodu o kadar moralim bozuluyoduki etraftakiler nie emeklemiyı nie kımıldamıyo nie oturuyo nie yürümüyo dediler . Kızım koltktqn tutunarak  yan yan gtmeyi  bile 17. Ayında öğrendi 18. Ayının dolmasına 1 gün vardı kendini saldı birandq yürüdü . Şimdi 22 aylık bir dakika bile yerinde durmuyo bndn güzel yürüyo şimdide etrafmdakilwr konuşöasına takmış durumda nie konuşmuyo diyolar derin sadece anne baba diyo oda canı isterse . Demem oki üzülme cqnm bir başka doktora götür danış canını sıkma
(144 puan) tarafından
Allah razı olsun sizden goturucem canım baska doktora.bu ay da kresten almayı düşünüyorum çocuğu doğru mu yaparım acaba
(13,821 puan) tarafından
İşte benimde demek istediğim şey her çocuk bir değil ki yani siz böyle yasamissiniz evet ama her çocuk bu şekilde olmayabilir oyuzden bu konulara hiçbir zaman yorum yapmak istemem en güzeli iyi bir doktor araştırıp şüphen varsa gitmek ondan sonra için rahat olur en azından
tarafından
Bnce yeni götürdüğün doktordan onay almadn kreşten alma canm
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Evet var arti olarak buz dolabinin kapisini da ekleyebilirim. 
(144 puan) tarafından
Gerçekten mi. Bizim de öyle arada oda kaynıyor. Bunu ben kafama çok takip pskiyatriye götürdüm saçma sapan şeyler dedi doktor
(13,866 puan) tarafından
Ne dediki canim
(144 puan) tarafından
Yeni post açtım bakar mısın
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Yegenimde vardı geçen sene kapılara sempatisi vardı sonra kayboldu ama dönemsel birşey 
(144 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Ilkim 4 yasinda hic ole bisey yasamadim 

Ikincim 3.5 aylik simdiden hayattan bezdirdi beni ablasinin yapmadiklarini yapacak gibi :D

0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kapı değil ama ışıkları açıp kapatır surkli birde benim ışıklar çok alçakta olduğu için boyuda yetiyor 
(144 puan) tarafından
Bizimde öyle yettiği yerleri açar yetmezse bana dio aç diue
0 oy
tarafından
Koridorun lambasını sürekli yakar hoşuna gidiyor 

Kapıları örter özellikle yaramazlık yapacaginda 

Canım 16 aylık 
(144 puan) tarafından
Donemseldir inşallah ya .
tarafından
Bir sorun olduğunu düşünmüyorum bacim
0 oy
tarafından
Benim oğlanın var 2 buçuk yaşında ışıkları açık kalmasını istiyor gece gündüz arada yapıyor ama gayet akıllı zeki bir çocuk . Anladığım kadarıyla otizm şüphe ediyorsun ama her şeye otizm baglanamak lazım . Anne olarak fazla abartiyoruz bazı şeyleri çocuk bu yani olabilir merak ediyor keşfediyor. Benim eşimde çocukken radyoları kirarmis hep içinden ses geliyor içinde kim var nerden geliyor ses diye merak edermiş 7 8 yaşındayken sjsjsjs şuan elektrik elektronik mühendisi . Boşuna  kendini strese sokma canım anne ❤️
0 oy
(1,054 puan) tarafından
2 yaşında ama yok canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 190 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,111 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,363 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı