0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (1,392 puan) tarafından
Dün oğlanı hastaneye getirdik 3 aylık bugün ameliyathaneye aldılar sonra doktor geldi bu çocuk sünnet olamaz dedi doğuştan sünnetli bu aslında bı hastalikmiş sağlık sorunu tıpta adı hipospadias çocuğum çıktı nasıl inliyor sarhoş gibi hala gözümün önüne geliyor oo anı başıma böyle bir şey gelen var mı nasıl yaptınız sonrasında ameliyat felan okunuyormuş nasıl yaptınız 

3 Cevaplar

0 oy
(1,761 puan) tarafından
Benm oğlum 10 aylık olacak ameliyat için bekletiyorum sünnet olmadı demi sunent derisini ameliyatta kullanıyorlar bizim ki kesilmedi o yüzden doğduğunda bilinmemismiydi
(1,392 puan) tarafından
Öyle yapıyorum valla sen dedin direk iletişime geçtim hala bakiyoruz internetden ordan burdan bakalım çok saol valla konsutuk ya senle iletişimini koparmiycam haberin olsun inşallah güzel atlatirz
(1,761 puan) tarafından
Amin canım emin ol güzel atlatacaz içini ferah tut kalbini Allah a daya vardır bunda da bir hayır de evlatlarımızı rabbim o ameliyattan sorunsuz ağrısız çıkarsın inşallah korkma sadece bende çok korkuyordum ama bir kadın bana dediki Allah var kızım dedi Allah her şer gördüğünde hayır hayır gördüğünde şer vardır dedi ağlama isyan etme dedi korkma dedi şer içinde hayır ara dedi şöyle düşün ya sünnet bittikten sonra anlasilsaydi ya evlilik çağına gelene kadar fark edilmesiydi Allah korusun idrar geri içeri kaçsa her şey olablr Allah evlatlarımızı korusun
(1,392 puan) tarafından
Öyle valla sende bana vesile oldun bnde diyorum oğlana narkoz verdikleriyle kaldık feln muanede neden anlaşılması vs ama bizimki 300 kişiden 1 kişide gözüken bir şeymiş yani gözle görülen bir şey değilmos bir yandan diyorum herşeyde vardır hayır öğrendik şimdiden araştırcaz elimizden geleni yapcsz
(1,761 puan) tarafından
Araştır iyi seç yorumlarını oku
(1,392 puan) tarafından
Öyle yapcaz iyi olacak inşallah
-Reklam-
0 oy
(242 puan) tarafından
Benim eşimin halasinin cocuguda öyle doğmuş herhangi bir sorunu yok şuan koca çocuk 20 yaşlarında vardir
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım oglumda da var canım. Gecmıs olsun. Pıpı delıgı nerede onemlı olan o. 
(1,392 puan) tarafından
Bizimkinde çok altda değil goglede fotolar varya en üst orta en alt bizimki en üstde seninki nerde sen ne yaptın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
0 oy
16 cevap 376 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 158 göst.
30 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buğlemsinem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...