0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bi haftayı geçti öksürük geniz akıntısı geçmiyor kaç Dr gittik şurup antibiyotik kullandık burnunu sürekli temizliyorum vikis sürüyorum geçmiyor delircem cocuk iştahtanda oldu hiç modum yok yaa nasıl gecer bu ayaklarına sarımsaklı zeytinyağ da sürüyorum ama 

3 Cevaplar

0 oy
(3,860 puan) tarafından
hava kullandiniz mi canim
tarafından
Hava makinası var evde ilaç yok ama ciğerleri temizmiş
-Reklam-
0 oy
(276 puan) tarafından
Lutfen yastigini yukseltin ve yan yatirin ..keilecektir insaallah..

Bizde de ayni sikinti var alerjik olma ihtimalini de dusunun.. Soguk alginliyla birlikte olumca anlamadik ama coxuk doktorumuzun talebiyle alerji testi yapildi yumurtanin beyazina cikti..o da surekli burun akimtisi sebebiymis ..

Dogrusu alerji surubu kullanmayo tercih etmiyorum ...alerjiye sebep olan urunu vermemeye dikkat ediyorum ...

Sizde iyice gozlemleyin lutfen..

Ve unutmayin oksuruk en son gecen septom uzun surebilir ..genel durumu iyiyse litfen oksuruk surubu vermeyin...
tarafından
Ayyy tatlım ne iyi oldu yazdın bende alerjiden şüpheleniyorum istiyorum test ama hangi bölüme gidicem oğlum da durmuyor Dr gidince yaa 4 yaşında ama nasıl tutarız zor Bi test mi nasıl yapılıyor seninki kaç yaşında yastığını hep yüksek tutuyorum ayrıca
(276 puan) tarafından
Oglum 2.5 yasinda bize kan tahlili yaparak yumurta alerjisi teshisi koydu detayli bi tahlil icin cocuk imnulojisiye yonlendirdi ...

Randevu alabilirsek gidecegiz bakalim

Yaz mevsiminde de devam ediyor mu oksuruk ?
Bizde tamamen kesiliyor yaz mevsimi cok rahat geciyor
(276 puan) tarafından
Tekrar gecmis olsun sifalar diliyorum
tarafından
Yazın olmuyor canım ben öbür ay cocuk cerrahına götğrcektim başka sebepten alerji için yönlendirir mi acaba o Dr
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Bizdede oluyor oyle arada öksürük ve geniz akıntısı  doktor önerisiyle  öksürük icin gunde 3 kere 1 er tatli kaşığı bitkisel prospan surup veriyoruz  geniz akıntısı icinde zaditen  damla veriyoruz uyumadan önce 10 damla ve burnunu gun icerisindr cekiyoruz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
+1 oy
5 cevap 80 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A.K (6 puan) tarafından soruldu