0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (811 puan) tarafından
Lütfen yardım edin kızlar oğlum kaç gündür geniz akıntısı ve öksürükten uyumuyor şu an çok kötü durumda kaç gecedir uyumuyor. En hızlısından ne yapmalıyım ne geçirir? 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçen gece bizde aynısını yaşadık antibiyotik şurup burun spreyi olmasına rağmen geceleri kabus gibiydi 2. Gece baktık olmuyo uyumak için ağlıyo tıkanmaktan uyuyamıyo.özel hastaneye götürdük hemen bi iğne yaptılar çok iyi geldi eve geldik yavrum mışıl mışıl uyudu. Geçmiş olsun sizede 
tarafından
Yani varsa imkanınız bi acile götürün
-Reklam-
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bizde yeni duzeldik çok zor yaa öksürük balgam antibiyotik kullandım 6 gün sonra kuruttu balgamı 
(811 puan) tarafından
Doktora mı götürsem acaba canım ne yapmalıyım bilmiyorum
(1,375 puan) tarafından
Antibiyotiksiz geçmiyor bazen bende 4, gün bekledim ama daha kotu oldu mecbur götürdüm
0 oy
tarafından
Ne kadarlık oğlunuz 
(811 puan) tarafından
32 aylık
tarafından
Eğer ciğerlerinden bisey yoksa bizde aynı sorun yaşıyoruz thymex  kekik şurubu sabah öğlen akşam zaditen  damla 9 damla sabah akşam bide quixx diye burun spreyi var ama ilaçlı değil aloeverali okyanus suyu onu da 3 4 kere kullanıyoruz şimdi düzeliyor doktor ciğerlerinde bisey yoksa antibiyotik kullanıma karşı iyi bişey değil zaten bizde aynı gece öksürüğe uyanırdı şimdi geçti şükür biraz balgam var kaldı atar onu da elbet
0 oy
(63 puan) tarafından
Serum yazdı doktor şırınga ile temizledim burnunu bayaa iltihap çıktı  
(811 puan) tarafından
Ben de serum damlattım burnuna aspiratörle çektim ama yine aynı. Uykusu çok fazla ama öksürük uyandırıyor
0 oy
tarafından
Doktora götür bende kızımı götürdüm antibiyotik verdi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 101 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 80 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,154 cevap

34,850 kullanıcı

...