0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar aldatan erkekler ya çok kötü davranirmiş yada çok iyi davranirmiş benim eşimle aram hep bir iyi bir kötüydü o zamanlar cinsel ilişki konusunda sıkıntımiz yoktu hep laf eden adam 2 3 aydır bağırsam bile sesini çıkarmıyor kavga etmekten kaçıyor kavga etsem bile hep güzel kelimeler kullanıyor küsmüyor (çok kinciydi küser 20 gün konuşmazdı) ama cinsel ilişkide barıştığimiz zaman her gün en kötü 2 günde 1 kez oluyordu. Benim sorunum benimle ilişkiye girmemesi değil benimde işime geliyor yorgun oluyorum ama yapıcı olması biraz tuhaf bu adam 25 yaşında bir çocuk değil huyu değişsin yaşını başını almış birisi can çıkar huy çıkmaz derler. 4 yıldır 5. Yıla giriyoruz kavga eden adam küfür eden adam 3 aydır ne kavga nede küfür hep güzel konuşuyor ama içime sinmeyen bir şey var 3 aydır toplasanız 4 kez birlikte olmadık ve hep dile getiriyorum susuyor işi gereği 3 aydır şehir dışına çalışıyor (şoför) adam gelir gelmez duş almıyor iç çamaşırı yıkayıp yatıyor bu durum günden güne içime kuşku düşürüyor canımı çok sıkıyor neden bir insan duş almaz sadece iç çamaşırı yıkar 2 günde bir bunu yapıyor ve ayda 1 kez olmasına rağmen erekte olmuyor. Daha önce eşim iç çamaşırıni yıkamaz sepete atardı ve üstüne başına çeki düzen vermeye başladı evde olduğu zaman günde 3 kez diş fırçalar kıyafetlerini kendisi ütüler tuhaf bir durum telefonunda şifre falanda yok bakıyorum arama dokümanında bile bir şey yok sinirim bozuldu artık bu cinselik mevzusu her ne kadar benim için önemli olmasa da bir gerçek var ki biz kadınlarında cinsel ilişkiye ihtiyacı var kimse kusura bakmasın bu hayatın gerçeği çok olmasada bazen bende istiyorum dile getirdiğim halde uykum var yada tamam çocuklar uyusun falan diyor çocuklar uyumadan kendisi uyuyor sabahta akşam beni bekleten kendisi değilmiş gibi canım cicim güle güle deyip gidiyor 
notu ile kapatıldı: Yasak post

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 356 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,640 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
14 Temmuz 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 361 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 429 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...