0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar oğlum alerjik yaprak dökümleri soğuk havalar vs sürekli hastalanıyor  22aylik şuan geçenlerde bı alerji tuttu ventolin başladık biarktik düzeldi derken bı grip oldu neyse ilaç vs gectiydi aradan iki hafta geçti tabi o arada banada bulaştırır gribi benimkide geçti sonra tekrardan bı ateş yukselmesi oldu ama 37den yukarı çıkmadı burayada yazmıştım ,,sağlık ocağına götürdüm dedi boğazları kızarmaya başlamış antibiyotik kullandık bir hafta sonunda bıraktık ertesi günü bı hapşırık oldu dedim yok yani grip olmuyosundur ,,sinirlerim bozuldu yani Allah kötüsünü vermesin tabi ama tekrarlaması morelim bozuldu haliyle,,,neyse hiç bı ilaç vermiycem evde tavuk çorbası ,,mandalina limonlu meyve suları meyve takvisyesi dedim iyileşirsin inşallah tabi öyle yatmalı hasta olmayınca goturmedim doktorumuza ,,burun temizliği yapıyorum serum fizyolojik ama belli kendisi tıkanmaya başladı yatırdım uyuyamior boğuluyor öksürükten tıkandı yavrum ventolin başladım şuan bı uyuyabildi 2saat önce verdim biraz uzun oldu kizlar k bakmayin yarında bakicam duruma göre Dr a götüreyim diorum artarsa öksürük iğne verir rahatlar diorum 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 156 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
6 cevap 109 göst.
15 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...