0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

Arkadaşlarr inşallah yardımcı olanilirsiniz.

Oğlumla salonda oturken her defasında rüyamda 
İçerden aynı oğlum gibi bi çocuk daha geliyo.O aynı benim çocuğum ama ben ondan nefret ediyorum. 
Yani cümlemi toparlayayım : her rüyamda oğlumla sarılıp otururken içerden kapıyı açıp başka bir.Tane geliyo bende onu itip dövüyorum istemiyorum cinin çocuğu falan diyorum. Çok çok korkunç bu nedir arkadaşlar 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Hayrdır ınşallah ya cinler sizinle mi uğraşıyor acaba canım sevdiğinin kılığına bürünüp gelirler rüyana hayrlara çıkarsın rabbım 

(48 puan) tarafından
Oğlumla otruyorum içerden aynısı geliyo onu da sevmemi istiyo ama o gerçek değilll o yğzden onu itip dövüyorum
tarafından
Oğlunun suretine geçmiş cin iste canım maalesef hoca tanıdığı olanlar var grupta görürler ınşallah
(48 puan) tarafından
Ay inşallah görürler teşekkür ederim ya
tarafından
Burdan bazıları hoca soruyor birisi numarasını verim istersen demişti  görürler umarım
tarafından
Esmaymış o yorumu yapan
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından

0 oy
(2 puan) tarafından
Canim gebe kadınlara bazen ugrasıp ruyalara girerler ama. Bilemem tabi ruya rahmandan mi seytantadan mi. Bi önceki gebelıgımde hep ruyada rahatsız edıyordular. Bu sefer her gun ve her gece yatmadan ayetel kursu Felak ve nas sureleri ni kar elinı karnına  koyup oku ve  gunduz Rabbım sana emanet ettim kendimi ve evladımı, gece de allahım bana hayırlı guzel ruyalar goster. Korku veren hersey den sadece Rabbıme. Sıgınırım de Bı ıznıllah rahat uyuyacaksın. 
(2 puan) tarafından
Tabı Bı hocaya gidip kendine okuturabılırsın. Ama cami hocalarına oyle parayla mudak yapanlara degıl. Hıc bir dua kulun Rabbıne duası kadar tesirli degıl
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım rüyalarınızı böyle ulu orta anlatmayın. Rüya yorumlamak ciddi bir iştir hele kötü rüyalar herkese anlatılmaz. 
(48 puan) tarafından
Ben buranın yıllar öncesinden üyesiyim diğer hesabımı unuttunm. Şöyle söyleyeyim çevremde bu işten anlayan yok. Doğal olarak ilk işim buraya sormak oldu. Çünkü burada bilir kişiler var :)
(2,097 puan) tarafından
Canım bilir kişiler olabilir ama bilmeyenlerin yaptığı yorumlarda çıkabiliyor. Hatta rüyayı ilk kim yorumladıysa onunki çıkar derler onu demek istedim.
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Her gece uyumazdan önce 3 defa Euzumibillahi şeytani Racim de. 

Sonra 3 defa şeytanın şerrinden Allaha sığınıyorum de.

Benimde çoçuklukdan bir kabusum vardı. Bu duayı öğrebdikden beri her gece söyledim ve o kabus beni bıraktı.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 134 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 138 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...