0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (10,972 puan) tarafından
İşim içinden cıkamıyorum. Rüyamda aralıklarla hep aynı köyü görüyorum. Hayatımda hiç gitmedim o koye. Yani var mı yok mu o derece bilmiyorum. Deniz kenarında kücük bir köy. Eski tarihi Rum evleri var. Köyün kücük bir meydanı ve o meydana acılan 2 sokagın kesiştiği yerde bir ev var. Altı dükkan ufak bir bakkal. Bakkalın ustunde Yesil boyalı bir ev. O kadar ruyalarumda görüyorum ki. Evin her odası aklımda. Defalarca gördüm çünkü. Sahilde balıkcı barakaları olan bir köy. O evin kendi evim olduguna o kadar eminim ki. Aralıklarla görüyorum rüyamda. Anneme de anlattım belki kucukken gittigim bir yerdir diye degilmiş. Bir bilgisi olan var mı boyle olay yasayan? 

3 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
muhtemelen cinler kendi köyüne götürüyo cnm korkma 
(10,972 puan) tarafından
Yok be yavrum hiç insan vs görmüyorum ki rüyamda.
tarafından
Tövbe tövbe bunu diyip korkma demen ne kadar doğru :D ben bile korktum
(1,776 puan) tarafından
Bu saatte karanlıkta sallarken bunu okumam peki
(1,995 puan) tarafından
aboo hepinizi korkutmuşum ya haha  korkma da diyom bide haha
-Reklam-
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Benimde zaman zaman gördüğüm gerçekte hiç bilmediğim evler var bikaç tane :) hep ara ara görürüm oraları küçüklükten beri. Rüyaya has heralde. Hayr olsun 
(2,468 puan) tarafından
Allah Allah. Kız senin köyün belki orası cennette :)
(10,972 puan) tarafından
Amann deme kız oyle cok sıkıcı bir köy =D
(2,468 puan) tarafından
Kat kat güzelleri nasip olsun canım :) pardon
(10,972 puan) tarafından
Ay sagol bebegim ya=) cümlemize
(2,468 puan) tarafından
Amin ❤️
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım büyük ihtimal eski yaşantımdaki seni görüyorsun bazen bende görürüm sanki aynı his o benim hislerim herşeyim aynı ama bedenen dış görünüş olarak farklı biriyim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 139 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...