0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından
Maşallah :)kizlar sütum iyi geliyor bebek emiyor doyuyor bi gogusumle diğerinden hep akiyor hatta emdiginide birkatiktwn sonra sürekli akmaya devam ediyor. Cozumh varmi tipa filan mi var Allah rizasi icin binyardim edim süt oldu her yerim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,137 puan) tarafından
Bebeğin daha küçük galiba biraz daha zaman geçince goğüslerin terbiye olacak.
(393 puan) tarafından
Evet daha 6 gun oldu ama 4 gündür emziriyorum
(2,137 puan) tarafından
Geçecek hep bu şekilde kalmayacak bebeğim 2.5 aylık oldu ara sıra siziyo.İlk başlarda sabaha kadar üstüm başım islaniyodu.Simdi öyle degil
(393 puan) tarafından
ayy peki bosa gidiyor die üzülüyordum
-Reklam-
0 oy
(9,670 puan) tarafından
E bebekte süt toplama şeysş var sen emzirirken ona akıyor.  Poşetle dolaba koy canım y
(393 puan) tarafından
Bakim cnm cok saol
(393 puan) tarafından
Wee babynin pompali olani almistim bu daha iyimis :(
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Aynısını yaşadım bebeğim iki aylık oldu 20 günden sonra göğüslerim hem yumuşadı hemde akması kesildi maşallah :) zamanla göğsün bebeğine yetecek kadar dolacaktır 
(393 puan) tarafından
Sertlesiyormuydu benimde oyle valla tas gibi oluyor
(1,257 puan) tarafından
İki kere acile gittim bunun için ama dediğim gibi bir aydan sonra düzene giriyor hersey
(393 puan) tarafından
Inşallah cnm cok saol
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kızım 16 aylık hala bile birini emzirirken diğeri akiyo ben 7. Aya kadar göğüs pedi kullandım çünkü o zamana kadar emzirmeden bile akiyodu 
(393 puan) tarafından
Bende penye kumas koydum pedler pek saglikli degilmis
(3,505 puan) tarafından
Neden sağlıklı değilmiş ilk defa duydum sebebi nedir
(393 puan) tarafından
Ay ne bilim hastanede o kadar cok sey dediler ki hangisine inanacağımi şaşırdım.  Dogum yaptim kuveze aldiler pompa sakin kullanma dediler yeni doğan bolumunden. Sonra baska biri geldi sertlesmis göğüslerin pompa al sıkalım dedi. Biri geldi kurur diyor biri yaşarır.  Neye inananyim. Ucu hava almaz vs dediler ped icin alcaktım bez koy dediler penye tişört kesip koyuyorum her emmede değiştiriyorum
(3,505 puan) tarafından
Kız yok ya zaten doldukça degisiyorsun kıytırık bı şey almadığın sürece sorun yasamazsin inşallah bezle olacak iş değil çünkü

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 232 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 62 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.