0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (895 puan) tarafından
Kızlar sütüm var kaynıyorda sürekli ama su gibi malesef rengi çok açık bebeğimde içiyor ama hiç tatmin olmuyor daha 25 günlük ne yapayım ne önerirsiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından
Önerileriniz nedir es geçmeyin lütfen 
-Reklam-
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Kaynıyor derken ?
(895 puan) tarafından
Yani göğüslerimden taşıyor  günde 5 en az
(3,366 puan) tarafından
İlk defa duydum kaynıyor diyince anne sütü herseyden önemlidir canim suu gibi olsa da ver şerbetli tatlı faydalı şeyler ye sütten bebeğe de fayda eder
(895 puan) tarafından
Aynen canım inşallah
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Su gibi diye vermemezlik yapma canm zengin beslen senin yediğin ictigin şeyler hep ona geçecek araştır bak sütü ne çoğaltır neler zenginleştirir sen beslendikce oda beslenecek
(895 puan) tarafından
Çoğaltmaya değilde zenginleşmeye ihtiyacı var yalın çünkü veriyorum zaten ama doymadıgını biliyorum kesinlikle karnını tutmuyo o yüzden uyuyamıyo kesin bende güzel besleniyorum aslında gıda alımım iyi sadece gaz yapmasın diye mercimek bakliyat vs yemiyorum et yiyorum kahvaltıda herseyi tüketiyorum vs
0 oy
(6,139 puan) tarafından
canım kolostrumdan sonra gelen süt dediğin gibi olur, kontrolsüz bir üretim olur, sonrasında daha yağlı bebeğini doyuracak türden sütün olur. şu an için normal. ön süt, arka süt olayı da var. ön süt daha sulu, kabızlığı önleyici arka süt doyurucu süttür. tuzsuz kuruyemiş, kuru kayısı, incir, hurma gibi şeyler tüketebilirsin ve tabii ki sağlıklı beslenmen lazım protein tüketmen gerekiyor, süt alerjisi yoksa bebeğin peynir, süt, yoğurt tüket, onun dışında et, tavuk balık hep tüketmeye çalış, bol da su iç 
(895 puan) tarafından
Yaa öyle mi yarın eşime söyleyeyim alsın onun dışında et peynir süt tüketiyorum düzenli olarak sütüm daha tok olsa bebeğim doyucak eminim
(6,139 puan) tarafından
daha çok yeni. bebeğin küçük emerken yorulur, uyur. sonra acıkır bir daha emer. bebeğinin çişini kontrol et. günde 6-7 kez çiş yapıyorsa endişe etme
(895 puan) tarafından
Yapıyo valla ama bugün niyeyse az büyüğünden yaptı
(6,139 puan) tarafından
bebeklerde kaka sorun değil. 10 güne kadar kaka yapmayabilir.
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Sen kendin sağlıklı beslen sütün kalitesi artsın. Ceviz fındık hurma tahin pekmez kuru incir gibi şeyler tüket sütün yağı kalitesi artar. Su gibi duru diye vermemezlik etme bol bol emzir ki on sütü çekip arkadan gelen yağlı sütü çeksin. Zaten on süt su gibi duru olur susuzluğunu alır son süt yağlı ve besleyici olur. Ben göğsüm çok dolduğun azıcık elimle sağıp ragatlatip bebeğe o şekilde veriyodum 
(895 puan) tarafından
Bende sağıyorum bazen ama sütümü veriyorum yinede canım nolursa olsun anne sütü gibi yok
(9,022 puan) tarafından
Aynen öyle anne sütünün bir damlası bile şifadir sağlıkla buyüsün minik
(895 puan) tarafından
Amin cok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 147 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu

381,485 soru

11,421,394 cevap

34,977 kullanıcı

...