0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
O kadar sinirim bozuk ki babası emekli olacak ama askere gidince primi tam dolmamış 50 bin lira yatırınca emekli olacakmış eşime demiş bana kredi çek diye ve eşim de gitmiş çekmiş vermiş şuan görevde eşimle ayrıyız. Babası ben her ay krediyi öderim demiş ama asla ödeyecek bir adam değil param yok der çıkar işin içinden. O kadar vampir bir aile ki sürekli oğullarını para istemek için ararlar. Torunlarına doğdu diye iğne bile takmadilar düğünümüzü eşim kredi çekti öyle yaptık borcumuz daha geçen hafta bitti borcumuz bitti diye yine kredi çektirmişler o kadar canım sıkılıyor ki eşimi 2 aydır görmüyorum kızım 2 aydır babasından ayrı bunlara para yedirmek için mi ya Allah'ım sorsun hepsini evimin kızımın rızkını yiyorlar asla helal etmiyorum artık ağlayasım var ya bıktım bu aileden bıktım 

15 Cevaplar

0 oy
(10,045 puan) tarafından

Verdigimiz paralari duysan dudagin ucuklar :D benimkide gemide calisiyo gidince 5 6 ay olmuyor falan biz oglumla tekiz simdide hamileyim. Kafama takmiyorum valla ne canimi sikicam 

(12,650 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun
(10,045 puan) tarafından
Yani :) bana diyoki ben senin biseyini eksik ediyomuyum yok etmiyo yani. Allaha sukur yedigim onunde yemedigim arkamda ev aldik araba var napiyim yani diyorum canimdan kiymetlimi :)
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Suç eşinde canım kizacaksan eşine kız. 
(262 puan) tarafından
Eğer eşime birşey dersem aramız çok bozulacak asla öyle bağıran çağıran birisi değildir benim bozulduğumu da anladı ama şu babası sürekli istemese
0 oy
tarafından
Kayinbabamlar öyle para istemez eşimden tek oğlu. Genellikle maaşını aldığı zaman kardesine falan para vermek istediği zaman ailesine bişey almak istediği zaman bana sorar bende bana sorma onlar bizim ailemiz derim .
(262 puan) tarafından
Ya canım öyle ufak tefek şeylere bende bişey demiyorum ama onlardan hiç bişey görmedim hep el gibiler bize 50 bin lira az para mı ödemezse biz nasıl öderiz ya
0 oy
(302 puan) tarafından
Eşinin suçu canım sınırını koysun oda sizden kısıp başkasına vermeye hakkı yok babadır zor durumda kalsa amenna ama bu öyle değil hak valla 

Sende kafana takıp kendini yıpratma olan olmuş

Önemli olan eşinin bunu anlaması güzel bı dille kafasına koy
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Şimdiye kadar verdiğine ettiğine karismadim hatta maaşı 12 bin e yakin haftalık 1500 alır eşim gerisini babasına verir biz birlikte oturuyoruz belki o yüzden hiç batmadi vermesi 
0 oy
(437 puan) tarafından
Valla canım benim kocamda asker bize yetmiyorki onlara verelim ki eşim hastalık olmazsa asla göndermez bekarken yedirdim yedireceğimi kimse benden bişey beklemesin diyip duruyor
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Guya kaynımla eşim ortak annelerinin doğum gününe telefon aldılar. Ama krediyi eşim ödüyor.
0 oy
(19 puan) tarafından
Aynı benim durum cnm benim borcum bile bitmeden daha diğerini cektiriyolar :-)
0 oy
(624 puan) tarafından
Bende ayni sorunu yaşadim.Dedim kayinpederim geri vermez parayi.AAma emekli olduktan sonra verdi.
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İmkanimiz yetdigi kadar yardim eder esim.asla karismam .esimin cuzdanini bile sorgulamam 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah oderler
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Babasıda sokağa atmamış ki emekli olmak için istemiş sonuçta oğlundan isticek tabiki hem yıllarca babası annesi bakmış büyütmüş gayet normal evinin eksiklerini aksatmıyorsa ödesin nolcakki
(262 puan) tarafından
Evin eksikleriyle bitmiyor malesef evlenirken doğum da falan anne baba olarak nerelerdeydi. Tayinimiz çıktı 20 bin taşıma parası gerekiyordu takılarımi sattık daha babası eşimi aramış araba alicam bana para gönder diye böyle babalık olmaz olsun
0 oy
tarafından
Allah sizin gibileri düşmanıma bile vermesin.
(262 puan) tarafından
Amin sizin gibi oğlu olup şimdiden parasına göz dikenleri de kimseye kaynana edemesin
tarafından
Herkes kalbinin ekmeğini yer
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Para konuların da bana bir TL bile açıklamasını yapar. Birine para vercekse (kim olursa olsun) bana sorar ne yapim verim mı diye bende kişiye ve duruma göre evet yada hayır derim ki bu konu bence eşler arasında konuşulmalı çünkü olası alama durumlarında ikisi etkileniyor. Eşlerine sormadan para verenleri anlamıyorum
(262 puan) tarafından
Şu oğlunun parasına göz diken kaynanalari ve kaynana olacakları da ben anlamıyorum kudurmuş hepsi kendileri de aynı olacak ya oğulları alınacak ellerinden n
(1,715 puan) tarafından
Bende anlamadım gitti böyle insanlari

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 791 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 339 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Abc123 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 765 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu