0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızılcık şerbeti dizisi tıpkı benim hikayeme benziyor. Farklı hayatlar farklı insanlar bir araya geliyor sorunlar sıkıntılar başlıyor. Benim eşimin ailesi çok değişik insanlar. Örf adetleri gelenek görenekleri kadınları çok kısıtlayan bi bi hayatlari var çok şükür evden ayrıldım da kurtuldum inşallah doğa da kurtulur amin:)

18 Cevaplar

0 oy
(1,845 puan) tarafından
İzlemedim ama baya duydum . Öneriyor musun ? Sarıyor mu ? İzliyim mi ? :))
(1,618 puan) tarafından
Beni sardı:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kayınvalıdem ızlıyo senelerdır ılk kez oturdum dızı ızledım :D ne sacma dızıydı bu ya

0 oy
(1,876 puan) tarafından
Hususî bakmadım ama Instagram YouTube videolarına denk gelrsem baktım sinirlerim zıpladı nasıl izliyorsun kız sne
(1,618 puan) tarafından
Çünkü bizzat aynı hikayeyi yaşıyorum iliklerime kadar sinirle doluyorum baskılar saçma sapan düşünceler of of yaşayınca biliyor insan
(1,876 puan) tarafından
Oyy canm benm ya:(
0 oy
(210 puan) tarafından
Ben izliyorum 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Hiç izlemedim yalı çapkınıni izliyorum 
0 oy
(111 puan) tarafından
Bende izliyorum canım ama misafirden izleyemedim . Benim hikayemede benziyor yalnız benim eş ailesi giyimi kusami gezmeye falan asla karışmaz . Ama ailemde görmediğim kadar lafcilik yalancılık kuyu kazma iftira yalan herşey var . Aynı doğanın eltisi gibi bir eltim var düşman başına . Kp ve diğerlerini saymıyorum bile. Resmen yılan ocağına gelin gelmişim :)))
(1,618 puan) tarafından
Bizdekiler de çok iyiler ama çok bağnazlar
(111 puan) tarafından
Hmm uyum sağlamaya caliscaksin kuzum düşünsene hem bağnaz olup hemde bu saydığım kötü ozelliklere sahip insanlar olsalardı . O zaman tam ölüm yani
(1,618 puan) tarafından
Evet canım bin şükür halimize
0 oy
(7,673 puan) tarafından

Yalı çapkınıcıyım :D

0 oy
(1,210 puan) tarafından
İzliyorum beğendim ben aldatma falan yok en azından inşallah olmaz da
(1,618 puan) tarafından
İnsallah ya aldatmadan sıkıldık artık
0 oy
(6,213 puan) tarafından
Yalıçapkını izliyorum aynı güne denk geldiği için onu izleyemem Sanırım bugün belki internetten bir bakarım
0 oy
tarafından

Aıleler farklı kulturler farklı ama ıkı ınsan birbirini sevip bır yola gırmısse sureklı kızdan uyum beklenmesi cok asırı sınırımı bozdu hep Doga'ya oyle olsa ne olur annemın dedıgı olsa ne olur bızımkıler boyle vs diyor Fatih efendi pekı sen Doga'ya uysan  nolur Doga'nın ailesinde de boyle onu napcaz oda boyle alısmıs sen uy kolaysa hadı bu ıs boyle olmaz amcası ne guzel konustu gecen bolum ama ıkı gun surdu anlayıslı olması arayı bulması yapılacak tek sey var Doga cıkıp ardında dag gıbı duran annesıne gıdecek Fatih'te köpek o ev oylece ayrılır :D cok sınır bozucu ama merakımdan ızlıyorum

tarafından
Allah kolaylık versın canım kucuk mu cocugun benım oglanda gecenlerde çenesini sıcak fırın tepsisine degdırdı yandı aklım cıktı ya gecmıs olsun
(1,618 puan) tarafından
Sağol canım size de geçmiş olsun sıcak fırına degdirdi parmağı su toplamış
tarafından
oy kıyamam ya acıl sıfalar versın Allah ben kucukken orumcekle gıdıp  ıkı elımı birden kuzine sobaya basmışım ellerim balon gıbı olmus :) her bebek bir tadıyor sanırım sıcagı
(1,618 puan) tarafından
Bizde de soba varda korkuyor sobadan cadi
tarafından
yaklasınca sıcagı vuruyor ya cekınıyordur :)
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben ben ben evet 
(1,618 puan) tarafından
Ailesinin kısıtlayıcı olması o kadar kötü ki daha düne kadar k valideme gittik misafirlerin yanında ağzını peçeyle ört ayıptır çocuğu kucağına alma gibi şeyler söylüyor. Çocuk ağladı patladı misafirler kızdı al çocuğunu ne olacak dediler aldım kucağıma götürdüm
0 oy
(3,824 puan) tarafından
Evet izliyorum ... biraz abartı geliyor bana ordaki kapalılık durumu ama onun dışında güzel 
(1,618 puan) tarafından
Ordaki kapalılık ne ki birde bizde ağız kapatma var konuşmama çocukla ilgilenememe çocuğu kucağa alamama çocuğun ve eşinin adını söyleyememe
(3,824 puan) tarafından
Gerçek mi bu ya . Ben böyle şeylerin gerçek olduğunu düşünmüyordum.  Biz de kapalıyız ama bu şekilde yapmayız
0 oy
(7,708 puan) tarafından
İlk bölümü izledim ama hiç sevemedim 
0 oy
tarafından

Bence fatihin ailesi gayet olgun ve örf adetlerine düşkün ben sevdim o kısmı :) 

Doğa ile Fatih mutlu olsunlar dizide hep :P

(1,618 puan) tarafından
Ya iyiler de erkek kadin doktor ayrımı yapıyorlar orayı sevemedim
tarafından
Evet bu konuda haklısın
0 oy
(7,941 puan) tarafından
İlk defa böyle bir dizi adı duydum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İzliyorum ama tvden değil çünkü çok bölünüyor çocuktan. Bu akşam en son dizi ziyan olmasın diye kapattım. Ama baya zıt aileleri anlatıyorlar hatta Doğa nun ailesinde Alev din için konuşmadı ve vaftiz meselesi geçti konuda farklı dinlere mensup bile olabilirler. Yani biraz bölücü gibi geldi ama yine de sardı izliyorum. Nur Semaya rağmen 
(1,618 puan) tarafından
Vaftiz meselesini göremedim canim kacirdim mi yoksa
(13,202 puan) tarafından
Geçen haftaki bölümde alev almanyaya arkadaşının çocuğuna vaftiz organizasyonu yapmak için gitmeye kalkıyor. Aynı gün Abdullah bey dinle alakalı bir şey soruyor yemekte aleve. Annemden çok laf işittim herşeyi konuşurum bunu konuşmam yasaklıyım diyor
(768 puan) tarafından
Ayy nursemayi demeyin kızlar onu görünce hayattan soğuyorum dağdan inmiş gibi bide yurt dışında eğitim almış diyorlar ya dizide çok saçma geliyor :)
(1,618 puan) tarafından
Hiç insan içine çıkmış gibi davranmiyor ki
(13,202 puan) tarafından
Bugün eltinin kardeşine bakışı vardı dedim bu ne gözünü haramdan kaçıracak ya.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Dizi izlemeyen ben iğrenç olmaya başladı TV gerçekten hangi kanalı açıyorsun öpüşme sahnesi valla midem bulanıyor artık 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
İzliyorum ama çok abartıyolar, iki taraf da çok uçda yaşıyo ve özellikle açık kısım sürekli saygı bekliyo. İki tarafa da ayrı gıcık oluyorum 
(1,618 puan) tarafından
Aynen bi ortasini bulamadılar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 283 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 462 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
0 oy
5 cevap 292 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu

379,288 soru

11,353,082 cevap

34,824 kullanıcı

...