0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
Ya bazı  şeyler abartı limi deyilmi    örneğin    kolanyaya tuz basma  hayvanlı duvar kağıdı gibi düşünceleriniz nedir buyurun  bekliyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(2,785 puan) tarafından
Çok güldüm kolanyaya hahaha
(6,919 puan) tarafından
:⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠):⁠-⁠)
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
İzlemiyorum ama konu neydi ki
(6,919 puan) tarafından
Modern büyümüş Bir kızın   mazbut dinin kurallarına göre yaşayan bir adamla evlenmesi ve yaşadıkları
(1,752 puan) tarafından
Aa evet hatırladım denk gelmiştim. Din çok başka gösteriliyor.
(6,919 puan) tarafından
Baya başka  yoboz gibi
0 oy
(618 puan) tarafından

Hayvanli duvar kağıdı olayı domuz dinimizce haram Bi ****** diye biliyorum ailede öyle bi yapıda olduğu için karşı çıktılar :angel:

(6,919 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Fazla gereksiz sahneleri var ne olmuş bende domuzlu oyuncakları çok seviyorum yok kiliseye gitti diye dinden çıktın falan yada diğer başka aklıma gelmeyen hayır bu kadar da fatih ailesine düşkündü onlara uygun kız alsaydı hamile bıraktı açık kız aldı falan yani ailesinin uygun gördüğü kızı alsaydı
(6,919 puan) tarafından
Banada abartı geliyor İslami öcü gibi tanitiyolar
(3,244 puan) tarafından
Ben ne kaçırdım
0 oy
(671 puan) tarafından
Evet bana görede abartı 
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Duvar kağıdı aslında surete giriyor oradaki tek problem domuz olması değildi ama onlar sadece onu problem yaptılar 
(6,919 puan) tarafından
Ya zevk meselesi kız öyle bir ortamda buyumemis güzel güzel anlatilsa
(7,250 puan) tarafından
Kızın kocasıyla bı tatile gitmesine bile laf ettiler bakıyorum arada ama çok boş bı dizi kapakları kötü göstermek için
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Zaten kesinlikle kapalıları cahil gibi gösteriyorlar gıcık oluyorum 
(2,411 puan) tarafından
He kız geri kafalı falan diyorlar falan
(28 puan) tarafından
Ya Kapalı dedinizde aklıma geldi geçenlerde eşimle dışarı alışverişe çıkmışdıkda insanlar öyle bi bakıyorlardı ki kendime şüphe ettim acaba bana noldu diye... sanki Kapalı biri hiç görmediler :/
(6,919 puan) tarafından
Bilemedim ki cokmu güzel yakışıyor kapalılık
(28 puan) tarafından
Yok canım öyle bakıyordular ki sanki başımı örterek kötü bişey yapışım gibi sonra iki kızı da eşim fark etdi sonra dediki insanlar örtülü birini görünce neden böyle bakıyorlar ya.. benim üzüldüğümü fark edib ya takma kafaya canım benim örtük yakışdığı için bakıyorlar kendileri öyle değil ya o yüzden keşke bizde örtüklü olsak diye düşünüyor lar. ...  bana moral vermekçin
(2,411 puan) tarafından
Hangi şehirdesin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Duva kagıdı dogruda kolanya bilmiyorum 
(6,919 puan) tarafından
Evet bende kolonyayi yeni duydum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sadece iki bölümünü izledim beğenmemiştim 

(6,919 puan) tarafından
Benide sık maya başladı
0 oy
tarafından

Doga benım yerıme gereken tepkileri verıyor :D Dinden o kadar haberleri olsa 5 kat fondöten ustune ışıl ışıl dıkkat ceken seyler giyip gezerek ve  israf ede ede  20 çeşit yemekle mısafırcılık oynamazlardı 

(6,919 puan) tarafından
Dinle alakaları Yok bunların
tarafından
domuzlu duvar kagıdına verdikleri tepkiyi evlenmeden bir kızı hamıle bırakan cocuklarına vermediler
(6,919 puan) tarafından
Doğru valla
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Cok şükür dinimize bağlı bi insanız ama sanki orda dini İslami farklı bi şekilde anlatmaya çalışıyolar gibi mesela fatih öyle bi ailede büyüdüyse neyin yasak neyin doğru yanlış olduğunu biliyosa kızın eline bile dokunmaması gerekirken kız  hamile kaldı veya nursema doğaya o kadar yüklendi yaptığı şeyler yüzünden ama o dışarıda gizli gizli umutla buluştu elini falan tutmaya çalıştı babaları desen zaten alev almış :D yeni bölümü izlemedim ama fragmana denk geldim alev diyoki seven insan kavuşmalı apoda diyoki bizden mi bahsediyosunuz:D

(28 puan) tarafından
Vay vay vay apoya bak sen:D
(9,626 puan) tarafından
Yere bakan yürek yakan apo  asdfghsjsj
(28 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ya dizi işte neticede ne olabilir en fazla 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Cuma günü izlemeden asla ♥ çok seviyorum yaa 

Nil aydan nefret ediyorum pislik 
(6,919 puan) tarafından
Nilay kapandı çok güldüm }⁠:⁠‑⁠)}⁠:⁠‑⁠)}⁠:⁠‑⁠)
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Şimdi gelecek haftayı gösterdiler iyice bkunu çıkardılar tutuldu ya illa saçmalıycaklar
(6,919 puan) tarafından
Son dakika  adamın dedini duydu mu  saçmalık
(1,408 puan) tarafından
İnşallah rüya dir yoksa bırakacam
0 oy
(9,217 puan) tarafından
Bi kac haftadır denk geldikce bakıyordum konuyu cözdum de, dun adamın aleve dediği neydi bizden mi bahsediyorsun diye

Aralarında ciddi yaş farkı var yani ikisinin arasında önceden bişey olmuş olması imkansız
(6,919 puan) tarafından
Alev sevenler kovusamiyor dedi oda bizde mi bahsediyorsunuz dedi adam aleve aşık

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 284 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 516 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.
0 oy
5 cevap 293 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu

379,837 soru

11,370,226 cevap

34,853 kullanıcı

...