0 oy
933 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından

Hayırlı geceler herkese öncelikle sizelere içimi dökmek istedim eş ile ilgili

Biz evleneli 1.5 yıl oldu 2.5 yıl nişanlı kaldık 1 yıla yakında sevgiliydik şimdi konuya gelelim ben eşimden sogmak istiyorum nedn derseniz eşim beni opmez sarilmaz ben yanasmadn yanaşmaz ben ise öpmeyi ve opulmeyi çok seven birisiyim bana hiç bu güne kadar bi hediye bile almadı bana gün içinde canım vs gibi cümleler kurmaz bana beni sevdiğini hissterimez ben ise hep canım cicim ona sevdirdigini hisetirim derim ona beni sevmiyor musun yok der seni seviyorum ama belli edemiyorum ben ilişkiyi seven birisiyim eşim öyle değil mi tam olarak bilmiyorum ama ben istemeden o istemez 15 20 gün yapmazsa dayanır ben öyle değilim neden bende bilmiyorum eşim bana çok çok soğuk geliyor bende ona o şekilde olamayi istiyorum ama olamıyorum bir türlü onu böyle 2 3 gün boyunca opmeden duramıyorum ben ona Çok ilgiliyim bundan sonra öyle olmak istemiyorum çünkü o bana öyle değil bana fikir ve tavsiye verin kızlar ne olur şimdi ise yatakta hurul hurul yatıyor hiçe beni yanına cagirmiyor bir çoğunuz yadirgiliya bilirsiniz ama yapacak bir şey yok bana kaçan kovalanır felen demeyin onuda denedim olmuyor tavsiyelerinize ihtiyaçim var
Bu arada 8 aylık oğlumuz var sizleri çok seviyorum tanımadığım arkadaşlarim❤️ kalp emojisi

25 Cevaplar

0 oy
(7,643 puan) tarafından

Çok kolay Öpme ve Öptürme

(118 puan) tarafından
İşte yapamıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Eşin kaç yaşında.?
(118 puan) tarafından
28 yaşında
0 oy
(688 puan) tarafından
Vallaha bende tam tersiyim birisi öpünce tiksiniyorum dişlerinin arasındaki yemek kalıntısı ağzının kokusuna kadar hissediyorum misafirle bile öpüşmem hoş geldin güle güle oyyt ürperiyom
(118 puan) tarafından
Dışarda kiler ayrı eşin ayrı
0 oy
tarafından
Onun yapısı öyle demekki. Sen olduğun gibi ol. Eşine macun keciboynuzu pekmezi galan yedirsen etkisi olur mu acaba. 
(118 puan) tarafından
Onların ne gibi etkisi var mış ki
tarafından
Türk film lerinde bile yedirirler ya aklıma ondan geldi
(5,108 puan) tarafından
Aynen mesir macunu falan iş görür
(799 puan) tarafından
Ay hatta cnm çekti gidim yiyim kanı ısıtıyor enerji nerde hareket orda bereket macun iş görür bal olabilir zaten sünnet dir
tarafından
Ye kız hatta tahinli pekmez ye ısıtır:))
0 oy
(6,346 puan) tarafından
Eşinin yapısı böyleyse istediğin yolu dene sana uymaz. Sen burada kendini geri çekeceksin öyle yapamıyorum dersen böyle devam eder. 

Hem evlilik öncesi 3 buçuk yıl berabeissiniz hiç fark etmedin mi bu davranşlarını?
(118 puan) tarafından
Öyle mi diyor sunuz böyle devam yani ben nasıl katlancam sabrım kalmadı artık Fark ettim de bu kadar değil di ki uzaklaşınca benden bir olsa özler
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Zamanla soğuyosun merak etme içinden gelmiyo bende aynıyım çnku hiç ilgisi falan yokdur yavaş yavaş bitiyo herşey sabret ve bekle 
(118 puan) tarafından
Artık sabrım kalmadı gerçekten ben başkalarına kocalarını görünce kendi kendime diyorum benim ne eksiğim var siz kaç yıllık evlisiniz
(1,750 puan) tarafından
3 yıllık 22 yqşndaym daha ama sanırsın 70 yaşndaym o kadar yorgnm bilmiyorum nolur böyle nasıl gider
(118 puan) tarafından
Bende 20 ruhum ise 80
(1,750 puan) tarafından
Benmkinin sevmediğine adım gibi eminim ama iide mecbur çekiyorum hergün kavga hergun kavga inan konuşmqz bile kendimi yırtarım bi kere konuşsun diye elinde telefon yuzume bakmaz artık bende saldım naparsa yapsın soğuttu zaten hareketleriyle
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Demekki yapısı öyleymiş sen biraz kendini çek 
(118 puan) tarafından
Yapısına bilen ne... Bıktım artik en çok ta kendime sinir oluyorum zaten ben niye onun gibi olamıyorum diye
(3,095 puan) tarafından
Her insan bir olmuyor benim eşimde belli etmez ben böyleyim seviyorum ama belli edemiyorum diyor
(118 puan) tarafından
Bıktım artık yemin ederim bı öpmeyi sevmeyi güzel söz kullanmayınız adam onu beceremz ise oooo ooo
(3,095 puan) tarafından
Ben 19 senelik evliyim ağzından bir güzel söz duymadım öpmesi falanda yok işi düşerse ancak
(118 puan) tarafından
Sizi çok iyi anliyabiliyorum nasıl dayandinjz beki tavsiye istiyorum
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaa çok tatlısın . Öyle yapma soğuma eşinden eğer öyle yaparsan sonu kötü olur . Konuş anlat anlatmaktan yorulma ben seviyorum de ilgi istiyorum de bir iki üç . O sen yaptığın için zaten kendisine fırsat kalmadığını düşünüyor o yüzden anlat konuş . Biraz geri çekilmek istersen git duvarı öp:) git masabin ayağına sarıl ama  iki gün dayan bakalım sana karşı nasıl davranıyor ama öncesinde konuşmanı tavsiye ederim 
(118 puan) tarafından
Konuşmadım ki sanki kaç defa konuştum ama nafile bende kendime çok özlüyorum
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Aile terapistine gidin ikna olursa. Zor bişey valla.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yani ben bir bayanın böyle olmasını istemiyorum ilişkiye düşkün falan öpme isteme bişey istesen yapabilirsin yapamıyorum deme canım nasıl ilgisizse sende öyle ol bebeğinle ilgilen fazla sevgini ona aşıla ondan öperek severek al ister istemez 5 yılda birşeyler değişmiştir sende olmasada onda 
(118 puan) tarafından
Öyle yapicam bundan sonra ama ben aşırı sevilmeyi seven birisiyim bende bilmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Neden yani canım çek kendini inan eşim ilişki demesin asla gidip demem istemem yakıştırmam kendimi zorla yap der gibi ben öpmeyi sarılmayı yaparım o kadar dile asla getirmem sende öyle yap dile getirme başka şeylerle uğraş
(118 puan) tarafından
TM cnm teşekkür ederim
0 oy
(17,786 puan) tarafından
  • :DBiz ne dersek diyelim sen yine gidip öptürcen 
(118 puan) tarafından
Gı kendisi opmse bir şey demiyvem ama işte sorun oradaki kendisi öpmez
(17,786 puan) tarafından
Niye kız Allah Allaaah
(118 puan) tarafından
Bilmem opmez sarilmaz sevmez değer vermez hediye almaz canım vs demez bıktım bıktım bıktım neyapayım Gıı burda hoorul horul yatir
(17,786 puan) tarafından
Ya o zaman bişey yapma bacım çek kendini
(118 puan) tarafından
Bundan sonra öyle baci
0 oy
(236 puan) tarafından
15 20 gün yapmaz dediğin ne cnm birliktelikmi
0 oy
(433 puan) tarafından
Bak benim eşimde öyleydi bende senin gibiydim sonra birgün pes ettim o oturunca yanına oturmadım yanlız kalınca yaklaşmadım evet kadınlık görevimi yaptım ama pes etiğimide sürekli gösterdim yatağa girince arkama dönerdim o eskisi gibi olmadığımı lk günden anlamıştı zaten öpmeye çalıştı bende onun gibi yaptım uykum var cnm uyumak istiyorum dedim şok oldu resmen o durmadan oynamaya başladı benimle sen bi 20 gün sabret bu tafsiyelerimi yap düzelmese dön bana özelden istediğini söyle kabulümdür hemen vaz geçme ben küçük yaşımda yuvamı yuva yapmışım senmi yapamazsın kadın isterse yapar de ve gör
tarafından
Maasallah iyice baglat da 7 daha doğurma bari :)
(433 puan) tarafından
Yani aşkım o kadar tazeki bu riskli gebeliğimiz ikimizi üzüntüye soktu hastaneye yatacam eşim oturunca ben gidip başımı onun omzuna koyarım ağlarım bana bişey olursa çocuklara iyi bak diyorum o bağırıp çağırıyor bana ben çevremde sevgi tarafından çok göze geldim şuan eşim ayrı hasta ben ayrı hasta öylece kaldık vala
(433 puan) tarafından
Hiç doğururmuyum yaparmıyı o hatayı bi hayırlısıyla doğurayımda
(118 puan) tarafından
Öyle yapicam knk olamadi özel de konuşuruz
(433 puan) tarafından
Tamam konuşuruz istediğin zaman
0 oy
(282 puan) tarafından
Selam canım..  Okurken kendimi buldum resmen bende ayni şeyleri hatta daha beterini yaşadım  8 yıllık evliyim evet zamanla alışıyorsun bu duruma hatta bi noktadan sonra sende uzaklaşıyorsun  haa coookk zor bi durum insan yipraniyo ama sunu soyliyeyim ki son 3 yıldır esim ister herseyi  ona yanaşır o yaklaşır o öper ama bende tık yok iki çocuğum var küçüğüm 17 aylik  ve her yanastigindada belirtir sen eskisi gibi değilsin önceden yanasirdin simdi sen hiç bana yanasmiyorsun der  ama benim elimde değil  monotonlasti hersey... Çok zor ama sabret ve bol bol dua eder benimki de yanımda horul horul uyuyo şuan... Allaha emanet canim
0 oy
(227 puan) tarafından
Bende öyleydim daha 2 yıllık evliyiz sadece sevdigine eminim ama hepsi bu bosanma kağıdını onume koysa imzalarim o noktaya geldim artık adami hic takmıyorum. Bi sure sonra kalmiyo o halin ben vazgeçtim ve cok seviyorum ama uğraşacak halim kalmadı surekli beklenti içinde olmak yoruyor insanı. Oda bunun farkında her kavgada hadi birak beni diyorum sonra tamam degiscem diyo oflayip gidiyorum oda üzülüyor ama değişmiyor 
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Canım kesinlikle değiştiremezsin çünkü sevgisini belli edemeyen biriymiş bu onun elinde değil aslında yapısı bu. Yanı mesajlasirken falan canım cicim demezmi hiç

Benim esimde belli edemez elalem gibi ama bazende çok belli ediyor. Söylediğimde yapım bu diyor ve gerçekten herkese karşı öyle anne babasına kardeşine. Sessiz bi yapısı var eşimin. 
(118 puan) tarafından
Benim eşim öyle değil herekese öyle değil bı keresinde yeğeni bize gelmişti bı bı haftalgina koltukta uzanmış yeğenini çağırıyor yeğeni ise 17 18 yaşlarında sonra kendi kendime dedim beni niye hiç yanına cagirmiyor diye uzandiginda
0 oy
tarafından
Herkesin yapısı farklıdır belki o da öyle yapıda biridir 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
O kadar 3.5 sene evli değilmişsiniz o zaman nasıldı merak ettim. 
(118 puan) tarafından
Yani şöyle diyim 3.5 yıldır ne hediye ne bir şey almadı sen düşün artık
(3,259 puan) tarafından
Hediye benim eşimde almaz ama ilgilidir..Yani ilgili miydi. Sarılır öper miydi konuşur muydu yoksa evlendikten sonra mı hepten bu durum gerçekleşti
(118 puan) tarafından
Nişanliyken 4 5 saat konuştuğumuz hatırlıyorum nişanliyken güzel di ne olduysa evlenirken oldu daha 2 aylık evliyiz koltukta yatmak ne dir ya zorla yatağa götürüyordum derdim niye öyle oraya yatiyon diye uykuya dalıyorum diyor derdim yeni evlenmiş iz belki yatağına daha alişamadk diye yok bir kaç ay sonra tekrarladı şimdi öyle sorunumz yok ama ondan büyük bir sorunumz var ilgisizlik sevgisizlik
(3,259 puan) tarafından
Ve bu sorunu sorun olarak görmüyordur da belki de. Adamın yapısı o ise maalesef senin için zor
(118 puan) tarafından
Allah sabır versin diyeyim yapacak bir şey yok baska
0 oy
(11,268 puan) tarafından

Az çok anlayabiliyorum seni hemen hemen aynıyız ilk zamanlar suçu kendimde arar ağlardım bide zamanla insan sinirleniyor uzaklaşıyor zaten merak etme 4 sene oldu biz evleneli şimdi ben yanina gittiğimde yüzüme bakmazsa bende vakti kendime ayırıyorum trip atıyorum anlıyor  :)

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Hislerini açık açık konuş,sana değer veriyosa biraz daha ilgili olmaya çalışacaktır 

Daya mesir macunu tavana bile tırmanır :)

(118 puan) tarafından
Peki eşime göstermeden nasıl vericem eşim bilse mesir macunu olduğunu kızar bana ve tartışma çıkar kaldıramam

İlgili bir soru bulunamadı

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...