0 oy
727 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İhanet öyle ağır bir yukmuş ki 5 aylık bebeğimle oturdu omZuma yine isyanım yok rabbim kaldiramayçağın yükü yüklemez sabah ailemé dönücem  bu yataga ac girerim ama ihanetle girmem demistim lafimi yutmam kimseyese eyvallahim yok evet her erkek aldatir adam olan yapmaz ben adam sanip birde cocuk yaptim ne olduğunu boşverin tek olan 6 yıllık bir çöp hepsi bu ..

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Zorlanacaksin, çok acıyacak,ağlayacaksın, agresif olacaksın duygularını asla bastırma yasa. 

Hepsi geçtiğinde geri dönüp bir bakacaksın boğazın dugumlenecek ama den iyi ki omurumu vermemisim diyeceksin.

Ve hayatta cabalayarak hak ettiğin yere gelip , seni hak eden değerli insanlarla olacaksin. 

Bunlar için doğru yolda olup,sırtıni kimseye dayamadan dimdik durman lazım.

Allah yardımcın olsun, herseyin bir sonu , her gecenin bir sabahı ve her kulun bor Rabbi var 
tarafından
Ozsaygindan dolayı tebrik ediyorum seni. Allah yardımcın olsun. Bende aldatıldım ve bosandim.  O sa.lak yerine konmanin acisi geçmiyor sadece ama yüzeysel düşünüyorsun zaten artık hayatı
tarafından
Özrün neye faydası var ki insan birini severken başka bırinin yanına nasıl otueabilir nasıl konuşabilir sevmek böyle bişey değil ki
tarafından
Ne oldu geldi mi ailesi
tarafından
Evet yarın antalyaya ailene gidicem
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
-Reklam-
+1 oy
(2,746 puan) tarafından
Nasıl öğrendin ? Ne yapmış?
tarafından
Annesi babasi ağzına sictı bana yalvariyorlar gitme diye bende bir kere yapan yine yapar sonunu bile niye kendi ayağıma sikacqkmisim ben dedim
(6,441 puan) tarafından
Yani anlamadığım rüyanda o kadını gördün diye mi kesin o dedin yada aldatılıyorum dedin eşin de kabul etmiş çünkü resimde bişey yok gibi sarılma falan yada mesaj falanda yakalamamışsın ya merak ettim belki konduramayız iş arkadaşı tanıdık bişry düşünürüz bundan dolayı sordum
tarafından
Hayır birsey yaşamadım ama gidip kahve içtim diyor akıl var mantık var kahve içmeye gidip neden resim çeksin yan yana
tarafından
Kimse kimseyle sevgili gibi poz veremez ne demek yani ben bunu kaldiramiyorum
(6,441 puan) tarafından
Haaa haklısın o zaman hakkınızda hayırlısı artık
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun nasıl gördün 
tarafından
Ben rüyamda görürüm hep böyle bugün 5 di rüyamda gördüm yine içim o kadar huzursuz oldu ki telefonunu kurçaladim biriyle resim gördüm yan yana ama aynı saç aynı Kadın rabbim bilir isini
(6,669 puan) tarafından
Aaaa peki sordun mu yani sarılmış lar miydi
tarafından
Hayır sarilmamisti ama eli kadının sandalyesindeydi arkadan eli kolu önemli değil yatması yatmaması bunlar hiç onwmli değil onli olan şey başka bu kadınla aynı havayı solumasi bu zaten yeterli
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Karaktersizler aldiyor 
tarafından
Önce çok agladim ama içim sogudu inan artık kendini de yaksa ısınmaz ona
(12,797 puan) tarafından
Tabiki de sürekli aklında şüphe kalır
0 oy
tarafından
Yani eminsen rabbim yardım etsin sana da bebiş de
tarafından
Eder tabiki erkek olmayına ölecek değilim kocaya muhtaç dà degilm hele ki beni aldatmis biriyle asla değilim işine bakıcak
tarafından
Sakin ol şampiyon kötü yorum yok burda
tarafından
Kötü Yorum icin yazmadim ki sanki erkeklere muhtacmisiz gibi su düştüğüm hale bak benim öfkem kendime seni incittiysem üzerine alinma olur mu
tarafından
Yok canım estağfurullah muhtaç falan değiliz çok şükür sadece dua ettim ben işin sadece maddi boyutu değil manevi boyutu var bebeğinle ikiniz de mutlu olun demek istedim
tarafından
Allah razı olsun cesur olma zamanı hayatım ne olur diye korkup oturursam burda ön kere aldtildim yazanlardan olurum
0 oy
(192 puan) tarafından
Çok zor bir durum Allah yardımcın olsun 
tarafından
Amin teşekkür ediyorum Allah başkasına yasatmasin
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun çok zor biliyorum  benimkide  yapmadı ama yapmaya çalıştı  yakaladım kıyamet koptu kaç kere elimi ayağımı öptü sayısız ama 2 çocukla tek seferlik affettim inan bidaha yapmadı eminim  
tarafından
Canımı yakan şey aldatması değil ki canımı acıtan şey onu çok sevmiş olmam beni aldatması beni öldürdü sanki
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Fotoğraflar eşinin telefonda mi gördün ayrıca açıklama olarak ne yaptı gerçi açıklaması olamazda savunmasıni merak ettim 
tarafından
Evet açıklama dinlemedim yani ne diycek evet yaptım mi lüzum yok ama hakkım helal değil
(184 puan) tarafından
Peki sadece sandalyede elini görmeniz aldattığı anlamına mı geliyor bi dinleseydiniz yani gayri ihtiyari elini koymuş olabilir kadın kim yanlarında mutlaka resmi çeken kişi kim ise o var demekki bunlar önemli detaylar bence dinlemeliydiniz
tarafından
Dokunmadım ama götürüstüm diyor eli dedin teni degsin be farkeder ki adam gitmiş sonuçta oturmuş lanet yere
(184 puan) tarafından
Görüştüm diye itiraf etti ise o ayrı tabi görüşmüş o başka şeyler yaptı veya yapmadı ne farkeder dediğiniz gibi çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun rabbim kolaylık versin
0 oy
(118 puan) tarafından

Okuyunca içim acıdı.

Birini sevmek birine değer vermek bunlar çok yuce çok güzel duygular ve herkese yakışmıyor bunu herkew yapamıyor.
İnsan birini severse başkasına gözü dahi kayamaz kaymamali.
Sana katılıyorum aldatmak demek illaki yatarak olmaz bakması konuşması bile yeterli.
Allah büyük..
Allah sana ve evladina huzurlu mutlu yıllar nasip etsin bu saatten sonra canım hiç üzülme demekki böylesi senin için sha hayirliymis 

tarafından
Allah razı olsun. .
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Emin misin? Ne oldu ki boyle üzüldün 
tarafından
Biriyle fotoğrafını gördüm
(2,291 puan) tarafından
:( ne denir ki Allah güç versin
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular