0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Artık korkuyorum bende bosaniyorum.diye bişey paylaşmaktan sırf şu kaynana bokuna yuvam yikilcak bir gram sevemiyorum içim almiyo altlı ustluyuz ne görgü var ne saygı ne bişey köyde kalıyorlardı babanne var hastalanmış buraya geldiler bende yatiyolar üst katta kendi evi dünden beri 32 kişi geldi gitti bebeğim durmuyo bı yerdne hizmet et bı yerden çocuğa koş halada yukarı evine çıkmaya niyeti yok kafayı yicem ya azıcık saygisi olsa az elimden tutsa amenna ama. Sevmedim sevemiyorum istemiyorum ya içimi dökecek yer arıyorum kaç tane misafir geldi iki gündür bir bardak kaldırmadı dahada karşı komşu duymadı mi ki geldiğimi oda gelse bari şuraya diyo 

14 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
Bi bitmediler anasını satıyım diyeydin dkkdk
(1,018 puan) tarafından
Gelene seviniyorum aslında sevip sayıp geliyolar babannenin durumu kötü helalleşmek için ama içimdeki bütün mutkulugu kemiren binkaynana var
-Reklam-
0 oy
(532 puan) tarafından
Git seslen karşı komşuya :D 
(1,018 puan) tarafından
Yarın yapayım bari baksana o gelene kadar gitmicek heralde :))daha da insan cagiriyo Katya var ya evde çalışsın essek gibi
(532 puan) tarafından
Aaaa rusmusunuz hanım efendi o rusbu muu ?? Whdjejdhdhdj :D çalış Katya kaynanaya hizmet vatana hizmet dmeektir :D
(1,018 puan) tarafından
Haha Allah seni hangi vatan o ya nolur oraya gitsinler
0 oy
(682 puan) tarafından
Ben olsam açık açık soyleridm 
(1,018 puan) tarafından
Ah canm olmuyo işte soykenmiyo gerçi ben buna git desem kal dedin der
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Eşin bu duruma sessiz kalıyorsa Kaç kurtul bacım 
(1,018 puan) tarafından
Kaçacak yer olsa gülüm ah uçacam oda onca insna birden gelince düştü yüzü ben bişey derim diye
(9,504 puan) tarafından
Allah sabır versin
(1,018 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ayy sınır oluyorm düşüncesız hızmetcı var sankı eşine aç durumu cocugu bahane ederek
(1,018 puan) tarafından
Eşim zaten farkında gülüm ama kime neye laf anlaticaz anlamiyo ki annesi diyo ki komşulara oğlum diyo gndermiyo yukarı diyonburda rahatsız dedi diyo halbuki eşim dünden beri yukarinin kombisini açtım ev sıcacık oldu diyip duruyo anlayan nerde yok
(2,705 puan) tarafından
Hmm zor
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim o kadar haklisin mi rabbim yardımcın olsun. Anlayissiz arsiz insanla baş etmek zor. Ama yasli insani evinde ağırlıyorsun Rabbim mukafatini versin. Onu oyle düşün yapacak bisey yoksa iyi tarafini görmeye çalış ona yoğunlaş  
(1,018 puan) tarafından
Kalmalarına hiç laf etmem zaten sadece dediğim gibi saygısız görgüsüz canm ya o beni mahvediyo bide evi yukarda yani çok saçma hadi başka şehir yada başka mahalle olsa anlarim
(3,333 puan) tarafından
Hizmet eden var diye görüyor iste canım Allah yardımcın olsun
(1,018 puan) tarafından
Malasef gülüm Allah razı olsun
0 oy
(100 puan) tarafından
Kız bende senin gibii bir gün bosaniyorum diyecem diye kendimden korkuyorum 
(1,018 puan) tarafından
Allah'ım yaşatmasın canm ya valla bende oyke
(100 puan) tarafından
Ay herkes mi dertli bu evlilikte ya mutlu olmak varken herkesin anlayışsız olması sanırım kimse katlanamıyor artık
(1,018 puan) tarafından
Malesef canm gerçekten oyle
0 oy
(27 puan) tarafından
Kendileri hiç o zorluğu çekmemiş gibi davranıyorlar ya ona bitiyorum. Sanki kendi çocuklarını başkası büyütmüş. O anne zaten yeterince yorgun yemek bile bazen ağır geliyor ama yok robotuz biz hiçbir şey olmuyor bize ne merhametsizlik bu ya sorsan e birkaç günden ne olacak. Konu sadece yorgunluk değil onların sevimli olmayışıdır.
(1,018 puan) tarafından
Heh işte valla imzamı atarım bu söze onlarda çekmiş yani coxugum durmuyo bide yetisemiyoken bide böyle oldu yaslilar başımın üstüne ama.bu artık isyan ettirecek
(27 puan) tarafından
Zaten toplumda böyle yanılgı var zenginse kişi şuur sahibi yaşlıysa bilgedir. Evlendirene kadar dua ederler didinirler sonra da araya fesatlık sokmaya çalışılırlar en masum gibi görüneni bile kendi eşine bir şeyleri ispatlayamamış oğlunun evinde artislik yapıyor. Sinir şeyler. Takılmayacak gibi değil yani oğullarının yanında dualar bilmem neler tek kalınca şeytan.
(1,018 puan) tarafından
Evet bide herşeye çok burnunu sokuyo eeve bı kürdan alsam aman para harcamayın masraf yapmayın tutumlu ol sanane ya batarsakta cikarsakta kocamla olcak sanane mutfağıma halı almam lazım ince halim vardı artık çocuğum var diye kalın bişey alalım dedik bide eski diğeri aman hayır olmaZ alma
(27 puan) tarafından
Biraz surat as karıştığında artık hoşlanmağını anlasın. Anca öyle durgunlaşır. Artık sormadan ufaktan ufaktan  bir şeyler al alışır zamanla. Yoksa insan kafayı yer be.
(1,018 puan) tarafından
Bugün gidecekler şükür artık dedim yani gelen gidne bitmedi çok yoruldum ben dedim
0 oy
tarafından
Düşüncesiz asalak Bi kaynana
(1,018 puan) tarafından
Ne yazikki düşüncesiz baya baya keşke anne gibi olsada bende başımda tasisam
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Ben de göeümce belası yüzünden diyecem diye korkuyorum 
(1,018 puan) tarafından
Ay ay lanet gelesiceler
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Kocan ne diyo bu işe önemli olan o
(1,018 puan) tarafından
İki ucu boklu deynek iki arada şuan anası laf anlamaz bı insan konuşsa boşa gidecek bana bişey dese ben arkamı dönecem.yazik oda ben uzulmyim diye peşimde donuyo eş konusunda sıkıntım yok ama anası bela
(6,850 puan) tarafından
Eşin ailesini karşısına alıp karım bunlardan rahatsız saygı duyun demeyi bilmesi lazım canım üzgünüm burda eşin suçlu haklısın diyo ama eşini ailesinden bile koruyamiyo
(1,018 puan) tarafından
Laf anlayan bı annesi yok canm adam.diyonyukarisi ısındı falan ama anlamiyo öz annesinede kalk git demez bende o şekilde demesini istemem
(6,850 puan) tarafından
Soyluyo yinede duzelmiyo yani öyle mi
(1,018 puan) tarafından
Aynen canm duymazdan gelir yada dalgaya aliverir
0 oy
tarafından
Yuuuuh yapma alma evıne sende nıye musade edıyosun ki anlamadım yani esım kaza gecırdı gecen yıl arkadaslar akrabalar vs gormeye gelen kısıler oldu kayınvalıdem her gelısıne denk geldıgı mısafır oldugunda sagolsun yardım etti bana ikramda vs bende kalırım bakarım sen yat dinlen uyuyamaz edemezsen bebekte var falan dıye teklıf ettı ınsanlık baska bısey ya herkese nasip olmuyo 
(1,018 puan) tarafından
Banane hasta dün hastanedne eve geldiler.onlar iki aydır koydeler doğalgaz kapalıydı ev soğuktu bana girdiler eşim açtı ama hemen isinmiyo tabi burda yattılar dün bugunde burda yarın Allah kerim kalsın basım.utune derim ama bı elimden tut bı işe yara eli ayağı çenesi iyi maşallah
tarafından
Banane derken anlamadım
(1,018 puan) tarafından
Babanne canım yanlış cikmis
0 oy
tarafından
Altlı ustluysen kapını kilitle otur evinde cagirirlarsada çocuk hasta veya durmuyor de 

Bende altlı üstlü oturuyorum çok sorunlarım oldu ama artık mesafe koydum araya kimse birşey diyemiyor kapımı kilitliyorum evimdeyim ohh miss
(1,018 puan) tarafından
Canm girdiler ev soğuk diye 3 gündür burdalar bugün gidecekler 3 gün 30 yıl gibi geldi valla mesafeden falan anlamazlaralesef
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kaynanana hastalık var o kadar insan niye gelirki kaynanan ins korona olur 
(1,018 puan) tarafından
Ah işte alnından öpeyim.bide benm 1 5 yasinda bebeğim var onca insan geliyo

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,434 göst.
10 Aralık 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 729 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,101 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı