0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar başından anlatayım uzun olacak hakkinizi helal edin benim annemle babam ayrı yıllar oldu ama hani ayrılan anne babaya ağlayan çocuklar olur ya ben aksine o kadar sevindim insan annesini istemezmi çok şiddet görürdük hergun okuldan gelirken gelmek istemezdim bişey bulur beni döverdi okuldan gelir temizlik yapardım birgün hiç unutmam kardeşimin arkadaşı gelmişti bize ödev yapmaya bende temizlikleri yaptım hanımefendi komşuda evde durduğu yok hep gezer. ödev yapmaya oturdum niye çamaşırları katlamadin diye dövdü beni kızın yanında . çok çektim gitti ben lise 1 deydim okulu bıraktım 3 tane kardeşim vardı en ufagi 2 ye gidiyordu onlara baktım büyüttüm okulu dışardan bitirdim işe girdim evlendim . evlenirken kardeşlerim ağlaya ağlaya çağırmışlar kınama sonradan haberim oldu gelmek istememiş . evli başkasıyla benim kinam olurken bir tane çocuğu vardı diğer adamdan onu istemedi babam çocuğu getirmesin gelsin dedi bende istemedim öyle söyledim oda çocuğum gelmezse gelmem demiş zar zor geldi çocuğuyla yine köşede oturdu yabancilar ondan daha samimiydi hicbiseyime yardım etmedi gelin odasına geldi özel gidip yaptirdigim makyajımı kendi makyajiyla kıyaslayıp beni ezmeye kalktı eltim beni savundu ona karşı.. şimdide ikinci çocuğu oldu Haziran'da . benimde doğumum Aralık'ta gelicem diyor hicbiseyi beğenmiyor hep herşey lüks olsun istiyor bende gelme seninde çocuğun var yeni oldu hangi birine bakican dedim bana alındı konusmuyor benimle bu arada Antalya'da kendisi ben İstanbul'dayım gelince mecbur bende kalıcak kendi cocugumami bakayım o halde onların sesinimi çekeyim sizce abartmismiyim 

5 Cevaplar

+1 oy
(192 puan) tarafından
İyi demişsin canın acimasin ama çok pislikmis .
(192 puan) tarafından
Gitmesin seninle ilgili değil ki bu onunla ilgili. Biz secemiyorz ki ailemizi sen onsuz da mutlu olabilirsin böyle düşün .
tarafından
Allah razı olsun canım benim içimi rahatlattın
(192 puan) tarafından
Sendende canim
(1,248 puan) tarafından
Valla ben olsam asla yüzüne bakmam annen yinede bişey demek istemiyorum ama insan değilmiş bence haketmiyor bende olsam ondan olanıda evimde istemezdim
tarafından
Ay sorma çok çektim babam en sonunda beni evden kaçırdı halamda kaldım anneme yatılı okula verdim demişti liseye yeni basladigim zaman
-Reklam-
+1 oy
(293 puan) tarafından
Şimdi bi değişiklik olsun diye şehir değişikliği lazım  haliyle oda senin yanında kalıp böyle değerlendirmek istemiş  yani seni sevdiğinden falan değil keyfiiinden  bu tur insanları sevmiyorum ve tehlikeli buluyorum iyiyse evinde iyi olsun bu saaten sonra ne annelik edicek kii çocukluğunu zehir eden bı kadın  şimdi kalkmış trip mi atıyor kendini sorgulasin neden kızım böyle acaba diye önce bunu kendine sorabilme cesaretinde bulunsun sonra ben anneyim ayaklarına yatsın  yapılanlar unutulmuyor işte öyle 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Canim yani anlattiklarina bakılınca annen değil kuman gibi duruyor yani Allah rızası için görüş ve mesafeli ol bence doğumuna falan kabul etme lohusa lohusa daha çok sinir eder seni.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen yine iyi normal konuşabilmişsin ben tamamen silerdim ona anne bile demezdim
0 oy
(12,715 puan) tarafından
Hiç bir şekilde anne olarak sahip çıkmazdım  çocukken ruhunda çok derin yaralar açmış yetmemiş büyüdüğünde de devam ettirmiş şimdi sen ve senin kardeşlerinden yana ne anneliği hak ediyor ne anneanneliği boşver yerim müsait değil de hiç evinde onla uğraşma. İnsana annenin en çok lazım olduğu zamanlardan biri doğum lohusalik ama seninkinin karakterine bakılırsa onları da sana zehir eder hiç ağzının tadını kaçırmasına izin verme illa gelecekse sen toparlandıktan sonra bir iki günlüğüne görmeye gelsin ama simdi değil 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 354 göst.
0 oy
21 cevap 637 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 548 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 780 göst.
14 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu