0 oy
780 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar bu ikinci evliliğim benim birinci evliliğimde aldatıldım ayrıldım ondan çocuğum yok .şu an ama ikinci evliliği mi yaptım sekiz aylikta bir oğlum var verene kurban olduğum..daha önce kapaliydim ayrılık sorunları girdi araya ailemde zaten gaz verdi acil acil diye açıldım ama aradan beş yıl geçti evlendim çocuğum oldu ve artık kapanmak istiyorum namazlarını kılmaya başladım eşimde saygı duyuyor sen açık kapalı benim esimsin kendi fikrin dedi..ama annem işte kapanma bakk eşin seni aldatır eşinin ailesi hep modern bak hata yapma zaten olgun duruyor sun kapalı olunca tam yaşlı gibi olacaksın eşinin yanında büyük duracaksın falan dedi.aksam normal baş örtü taktım eşim dedi hadi kafeye gidip birar kahve içelim dedi gittik annem mesaj atıyor uzerine ne giydin başına örtü mu taktın falan diye burnumdan getiriyor.. kızlar bir hafta önce dedem vefat etti yoğun bakıma dayımla teyzem girmiş bir terliyordu normal bir terleme değildi biz siliyor uz o terliyor du buram buram dediler.. ve namaza  falan gitmez di içini bilemem Allah bilir namaz kilmaz fazla sure bilmez bişey anlatsak dini gittiniz geldiniz mi falan derdi.. terledi falan da deyince teyzem gil dedim ecel teri döküyor dedem diye düşündüm :( ben dedim ölsem saçımın hesabını nasıl vercem kapanmasam.kizlar annem benim sinavim çok zor bir kadın gelin imiz var yaşı birwz küçük kızım saclarini boyat ablan gibi olma modern falan ol diyor göbeği açık falan giy diyor.. ben nasıl başa cikacam annemle

42 Cevaplar

0 oy
tarafından

Diğer dünyada annen değil sen yanacaksın kuzum. Kimseyi dinleme. Mis gibi kapan Allah için. 

-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 644 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy