0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Oglum beni artık emzik yapmıştı nerde görse meme diye tutturuyor 26 aylık oldu niyetim devam etmekti ama geceleri her saat uyaniyodu şimdiki sorun uyanınca uyutamıyorum su veriyorum içmiyo biberon almıyor pış pışladım susmadı sallamak istemiyorum alışır diye çünkü kocaman oldu o kadar desteğe ihtiyacı yok ben ne yapacağım emerken yanımda yatmak istiyordu eşimde sığmıyoruz diye ayrı yatıyor çünkü oğlum dikine değil enine yatıyo 

1 cevap

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canm 26 aylık olmuş artık tek gece değil sütten direk kesmelisin devam edecektim demişsin şaşırdım beşiği varsa odasını ayır beşiğine koy alışır  
tarafından
Ya işte canım böyle kopyala yapıştır la olmuyor. İşin fıkhı boyutunu araştırmak lazım. Ben kafama göre birşey söylemem. Ayetler de tefsirlerine yorumlanır ve müctehid imamların yorumları ile tefsir edilir.
Kur'an i kerim mealden anlaşılması çok zordur çünkü bir çok mana çıkarılır bunun için tefsir fıkıh ilmi şart
tarafından
Canım eğer 2.5 tan sonra bir sorun varsa yada özel bir durum varsa devam edilebilir ama annenin mahremiyeti söz konusu olur ki aksi durumda caiz olmaz ☺️
tarafından
Kız bende diyanet te hocalık yaptım ama Allah var diyanet in dini pek din değil malesef ☹️
(1,804 puan) tarafından
Aynı durumu söylüyoruz zaten caiz değil ki anne için bebek için extra durum var ise emzirme yapılır diyorum 2.5 yaş zaten aklı eriyor bebeğim herseye neden 2. 5 yaşa kadar emer bebek 2 yaştan önce bile bebeğim resmen oyun sanıyor 18 aylık memme diye gelip gelip açıyor :)))
tarafından
Öyle valla hele şimdiki çocuklar çok akıllı çokta fena☺️☺️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
13 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,457 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
21 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 336 göst.