0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben hiç zorluk çekmedim oğlum 3 buçuk yaşında emzik vardı dedim nasıl yaparım falan vardı ama dedim hallederim pat 1 günde halletim.. biberon mama vardı allahim dedim basil bırakatiricam ya birsey yemese dedim pat onu da bıraktı 1 günde.. 

Oğlumun şu huyu bu huyu derken hepsini kolayca atlattık ama bu tuvalet eğitimi çok yordu 2 hafta oldu okadar bezdim ki ne yapacağımı bilmiyorum büyüdü diye bianda başladım bian da kimsenin haberi olmadan tuvalette başlattım ama çok yoruluyorum ilk başta söylüyordu sonra annem geldi kaldi bende 5 gün falan yapmadığı kalmadı şımarmasi ayrı dert söylememesi ayrı dert. 

Hep uyumlu oldu ama bunda zorlanıyorum kakasını zaten söylemiyor hadi dedim onu bir şekilde hallederim çişi söyleyen çocuk yok. Sabah bile kalkıp anne çiş diyen çocuğumdu yok söylemiyor..s bende yiprandikca ona kötü davranıyorum şimdi düzeltmeye çalışıyorum kendimi ama işte 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim büyük oğlum bebekken 9-10 aylıkken kabızlık sorunu olduğu için büyük tuvaletini tuvalete yapıyordu ben tutup öğrettim çişinide 2 yaşında 2 günde öğrendi  bazı çocuklar hemen alışamıyor malesef biraz daha sabırlı olun 
tarafından
Okadar zormuş ki bilmiyorum ya hani anliyor ama simariyor böyle hadi çişe diyorum simariyor ilk başta böyle yapamazdı sonra böyle yapmaya başladı. Kakasını dedim yaza kadar yada yazın birs şekilde alışır dedim
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Ah cnm bn 2 seneden fazla oldu ugrasiyorum hayla demiyor cisim kakam geliyor kndini skiyor saga sola kosuyor genede demiyor zorla yoluyorum onu 6 aralikta 5 yasinı doldurack aksamları bazen altina yapiyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 314 göst.
28 Mart 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 373 göst.
25 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 530 göst.
30 Kasım 2021 Aile kategorisinde Cemreseyg (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 1,006 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu

381,523 soru

11,422,466 cevap

34,980 kullanıcı

...