0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Bir kaç ay önce boşandım boşandıktan 3 gün sonra başkasıyla evleniceğini öğrendim ailemede kendi söyledi neyse şimdi sevgilisimi eşimi bilmiyorum bi kadın var fotoğraf filan paylaşıp duruyolar . Sömestr da çocuğu alma hakkı var ama bu kadınla aynı evde yaşıyor yatakta fotoğrafları bile var çekmişler. Ben bu adama güvenmiyorum. Çocuğumun zaten piskolojisini bozuyor 15 20 günde bi arıyor dalga geçer gibi konuşuyor yanında o kadında var ama sevgili olduklarını düşünüyorum sesi geliyor . Benim yavrum 3 buçuk yaşında o pislik yaşantının içinde kalmasın istiyorum aklıma kötü kötü şeyler geliyor hiç dikkat etmez özel hayata . Evlilik yaşantısından biliyorum . Şimdi siz olsanız yatılıya verirmiydiniz . Kendisi şehir dışında . Ne yapacağımı bilmiyorumm . Görüşsün gelsin gitsinler ama yatılı olmasın istiyorum haksızmıyım görüşlerinize ihtiyacım var

8 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Saçmalamışsn 3,5 yaşındaki bir çocuk nereye yatılı vericeksn 
(610 puan) tarafından
Ben saçmalamıyorum adalet denilen şey saçmalıyor hak veriyor ama yaşam tarzına bakmıyor
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Pislik çıkart gerekirse gene verme. Özleyen gelir görür babası yanında kalması tabi hakkı ama babanne falan yok başında başka bir kadın bu adam işe gitmeyecek mi? O kadınla mı kalacak çocuğun tek başına? 
(610 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum adam umursamaz zaten ama ya bunun gecesi de var .çocuğu döverse bişey derse diye düşünüp duruyorum . Hepsi umursamaz insanlar genişler yani soyları öyle piskolojisi bozulacak diye ödüm kopuyor
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Canım avukat a başvur eşinin evlendigini veyahutta sevgilisi ile aynı evde olduğunu çocuğunun olumsuz yönde etkilenecegni dile getr bence bir yol bulunur
(610 puan) tarafından
Bende avukata danışmak istedim önümüzdeki günlerde uğrayacağım umarım haklı görür beni
(1,986 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah kuzum
0 oy
(799 puan) tarafından
Çok haklısın 3 buçuk yaşında haram bir ilişki nin içine girmesi asla caiz olmaz 

O görüntüler de mahremitine Zarar verir 
(610 puan) tarafından
Öyle canım o görüntüler yaşayacakları o durum yavrumun piskolojüsini alt üst eder
(799 puan) tarafından
Sen bunları bildir böyle özgür falan filan ayrıca da çocuğun gece uykuların da huysuz ise şiddet den endişelenmendede çok haklısın gece uyumaz ise ortam değişikliği annesi yok erkek çocuk hemen ağlar zaten vs hiç durmaz
O anı bılıyo sun çocuk ağlayınca insan istemsiz stres oluyor vurur iseler çok kötü
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Hasta de gönderme grip de ateşi çıkıyo de bende rahat edemezdim
(610 puan) tarafından
Kimse rahat edemezki canım öyle bir adamda
0 oy
(1,405 puan) tarafından
3,5 yaşinda ki cocuğu yatiliya vermeye gönlün gerçekten razı gelecek mi ? Anneligine yakiştirabilcen mi bunu ? Cocuğuna bu kötülüğü yapabilecekmisin ? 

Agzin dilin yok mu senin hiç mi pislik cikarmayi bilmiyosun hic mi çirkefleşemiyosun allah aşkına
(6,441 puan) tarafından
Ayrıca çirkeflik neden yapacak o annesi ise o da babası ve birbirlerinin hayatları ilgilendirmez artık devlet yatılı kalmasına izin verdiyse çirkeflikle xeğil avukatla görüşüp ispatlayıp tekrar saatlik almaya çevirecek hepsi bu
(1,405 puan) tarafından
Post sahibinin endişesi babasindan kaynakli değil ki adamin yaninda ki kadina guvenmiyo neyi tartisiyosunuz
(610 puan) tarafından
Babası ilgilenmiyor nasıl endişe duymayayım kadınada güvenmiyorum babasınada . Çocuğumun piskolojisi hepsinden önemli ama siz değişik bir üslup kullanıyorsunuz
(6,441 puan) tarafından
O zaman avukatla tekrar görüşeceksiniz ben bayana dedim çirkeflik yap diyene post sahibine değil
(610 puan) tarafından
Evet avukatla görüşmek gerek canım en iyi yolu o sunar
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bunu avukatına söyledın mı yatılı ıstemıyorum cocugun pıskolejısı bozulabılır cok erlen sevgılı yapmş cınsellıgı kapalı kapılar ardında yapan bır onsan degıl mahremıyet bakışı yok cocugumu guvende hıssetmıyorm yatılı ıstemıyorm deseydın
(610 puan) tarafından
İlk boşanırken dedim herkese uygulanıyor bu kurallar görmeye hakkı var kendi aranızda anlaşırsınız dedi ama karşımdaki insan değilki anlaşamıyoruz . Sanki ben görmesin dedim yatılı kalma işi çok yoruyor kafamı gelsin görsün diyorum
(2,705 puan) tarafından
Umarım bişi olmaz bakımını falan nasl yapacakkı yazık günah cocuga yeme içme meselesı var keyfı yatıp cocuguda ac korlar kadın nasl davranacak cocuga:(umarım bişi olmaz cok uzuldm suan
(610 puan) tarafından
Yeme içmesi hastalansa bakmazlar onları koy bi kenera geldiğinde piskolojisi kadınla yaşacağı şeyler çocuğum görürse . Düşündükçe aklım başımdan gidiyor . Çünkü evliyken bile dikkat etmezdi ben uyarırdım hep kavgayla zorla yapardı boşandım çok şükür ama olan yavruma oluyor.
(2,705 puan) tarafından
Cokbüzgünüm o cocuga uzuluyorm:(((
(610 puan) tarafından
Benimde çok canım yanıyor Rabbim sıkıntımızdan kurtarsın yavrumu yavrularımızı herkesi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Verme canım ya bir yolunu bul bahane üret gönderme
(610 puan) tarafından
Tekrar avukata danışacağım canım tekrar velayet davası açılması gerekiyormuş oda uğraştırıcı . Vermekde istemiyorum olan çocuklara oluyor gerçekten

İlgili sorular

0 oy
122 cevap 1,324 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 676 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 376 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 394 göst.