0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
2 çocuğum var oğlum 9 kızım 7 yaşında üçüncü gebeliği istiyorum ama korkuyorum 3 tane kaybım var testler falan yapıldı temiz çıktı çok istiyorum ama tekrar düşük olur diye korkuyorum onun psikolojisinden zor kendime geliyorum bana ne önerirsiniz nasıl yardımcı olursunuz 

6 Cevaplar

+3 oy
(4,217 puan) tarafından
Ne diyeyim ki. Allah iki evladida tattirmis. Kendinizi daha fazla uzmeyin derim. Bu devirde 2 tane bile zor. Hayirlisi olsun yinede. Belki de cok zorlamamak gerek.
(117 puan) tarafından
Yani sizde haklısınız ama çocuklarım da çok istiyor eşim de istiyor tabi en iyisini Rabbim bilir yine
(4,217 puan) tarafından
Anladim canim,yasin kac. Biraz ara ver, kayiplarin arka arkaya mi oldu. Vucut kendini toparlasin. Biraz zamana birak derim. Maddi manevi onlara guzel bi gelecek saglayabilecek misiniz?
(117 puan) tarafından
29 yaşındayım ikinci düşüğümun üstünden 9 ay geçti öyle hamile kaldım sende haklısın bence de zamana bırakayım hakkımda hangisi hayırlıysa o olsun evet çok şükür maddi ve manevi destek saglayabilecegimi düşünüyorum yine de tabi Rabbim bilir herşeyi bu durumdan kötüye de dusebilirim yada yükseledebilirim
(4,217 puan) tarafından
Daha gencmissin canim,ben 30 yasinda anne oldum. 2.dusunmuyorum. 32-33 gibi olsa daha mantikli gibi. Diger cocuklarinda buyur kendi kendilerine bi yere gidebilecek duruma gelirler. Sana daha cok yardimci olurlar.
(117 puan) tarafından
Sağol cnm yorumun için destek olduğun için
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Zaten iki yavrun var kız daha ne istiyorsun benim hiç cesaretim yok üçüncüye ikinciyi sağ salim dogurayim :)

(117 puan) tarafından
:)) Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(1,024 puan) tarafından
Amin inşallah dualarınızı bekliyorum
0 oy
(1,634 puan) tarafından
İyi cesaret maşallah 
(117 puan) tarafından
Çocuklarım büyük ve eziyeti olmadığı için istiyorum belki eziyetli olsalardı düşünmezdim ama çok şükür böyle bir sorun yok
(1,634 puan) tarafından
Canım eziyeti geçtim tabi maddi olarakda düşünmek lazım tm Rabbım verdiği canın rizkinida verir ama maglum hayat pahaliligi ilerisi için verimli Bi gelecek sunabilecekmisin 3 evladinada
(117 puan) tarafından
Yani tabi sende haklısın ama çok şükür durumum öyle kötü değil evet ben çocuk istiyorum ama bunun en iyisini Allah bilir o verirse olur
(1,634 puan) tarafından
Ben bakmaktan çok güzel Bi gelecek hazırlama kaygısı oluyor acikcasi
0 oy
tarafından
Öncelikle doktor kontrolü altında olmalısın ve kendine çok dikkat etmelisin 

İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirirsin 
(117 puan) tarafından
Zaten doktora gittim tahlilleri yaptırdım

Amin cnm çok teşekkür ederim bu dileğin için
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Benimde 2 tane çocuğum eşim 3 üncüsünu istiyo ama ben korkuyorum sürekli erteliyorum 
(117 puan) tarafından
Diğer çocukların kaç yaşında ve eziyetliler mi benim biri 9 diğeri 7 yaşında eziyetli değiller öyle o yüzden sıkıntı yaşamıyorum
(7,940 puan) tarafından
Kızım 6 buçuk yaşında oğlum 3 yaşında kızım değilde oğlum beni yoruyor annem olmak üzere herkes diyo 1 tane daha olsa oğlun düzenlir kendi başına oynar yemek yer bilemiyorum bende
(117 puan) tarafından
Himm yani 3 tane çok değil aslında Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah cnm
(7,940 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler cnm seninde hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(433 puan) tarafından
Korkma Allah büyük bismillah de ilk başladığında ve istediğin cinsiyeti dile rabbimden inşallah rabbim istediğini sağlıklı sıhatli afeyetli rıskıyla ahlakıyla nasip etsin inşallah benimde düşüğüm oldu ölü doğumlarım oldu alah yerini 7 taneyle doldurdu şükür rabbime 
(117 puan) tarafından
Maşallah cnm Rabbim sana bağışlasın bu güzel duan icin de çok teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 491 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 379 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 632 göst.