0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İki oğlum var yaramazlar ama işte tekrar bebek çok istiyorum hamilelik heyecanı tekrar yaşamak istiyorum ama annem kızar diye yapamiyorum çünkü bana sürekli diyor sakin çocuk falan düşünme bunlar seni zaten mahfetmiş gerçektende çocuklarım yaramaz ama işte ne biliyim ben kalabalık aile seviyorum beraber büyüsün üçü büyüdüklerinde birbirlerini çok sevsinler kalabalık olsunlar falan gözümde canlanıyorda çok hoş bir tablo siz ne diyorsunuz :)

23 Cevaplar

+2 oy
(8,261 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Annenin dogum kontrol yöntemi oldugunu bılmıyorduk :) istiyosan yap canım kimene bakabılıyosan 
tarafından
Vala çok çekiniyorum onlardan annem doğum kontrol yöntemim olmuş resmen :)))
(8,261 puan) tarafından
Kıyamam benım annemde bı tane daha dogurma buna zor bakıyon dıyo ama istiyo olsaydım yapardım ne dıyebılır
-Reklam-
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Anan doğmayacak veya büyütmeyecek sana kalmış birşey annen sadace fikir verir karışamaz

tarafından
Evet işte Cesaret edemiyorum :))
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Maddi manevi gücün varsa neden olmasın
tarafından
Evet şükür gücümüz var o konuda sıkıntı yok ben her cocugumlada gayet güzel ilgileniyorum bundada sıkıntı yok ikisinin uykusuda düzenli geceleri hiç uyanmazlar yani şimdi değilde planlı olarak Eylül ayında hamile kalsam yazın dogururum çünkü yaz dogumu daha iyi bana göre bence bı kaç ay sonra hamile kalacam ben :D
(5,272 puan) tarafından
Hadi hayırli olsun o zman şimdiden :)
tarafından
Bakalım inşallah :))
0 oy
tarafından
Annem kızar ne yaa çocuk senin çocuğun hayat senin hayatın kimse karışamaz 
tarafından
E tabi bişey diyemezde ne biliyim babamlara gidince karnım büyüdüğünde çok utanıyorum geniş geniş şeyler giyiyorum ama tabi bunlar geçici bakalım sonbaharda hamile kalmayı düşünüyorum yazın doğum olsun diye :)
tarafından
Bende  şuan hamileyim annemlerde kalıyorum bazen gazdan karnım şişiyor babamdan utanıyorum
tarafından
Kaç haftalıksin CNm
tarafından
8 hafta
0 oy
tarafından
2.ye gebeyim dogruyum 2 sene sonra 3.yu dusuncem
tarafından
Vala bende ikinciyi çok kolay düşündüm ama üçüncü hiç öyle kolay olmuyor :)))
tarafından
Olmuyosa yapma boşver yeter 2 tane
tarafından
İşte zaman geçtikce insanın fikri değişiyor üçüncüyü istiyorsun ama tabi insanın gozude korkuyor tabi çocuktan çocuğa değişir bu belki seninkiler uslu olurlar
0 oy
tarafından
kız niye edemiyorsun. Zaman geçtikce zorlaşıyor herşey. Yap zamanında. Kardeş kardeş büyüsnler.
tarafından
He ya bende diyorum beraber buyusunler bunlar uslu olunca rahata alışacam ve diğerini hiç yapamam
tarafından
Kardeşleri ilgilenecek, beraber oynayacaklar. O yüzden hep çoçukda gözün olması da gerekmeyecek.
tarafından
Evet ya valla macera arıyorum resmen :))
0 oy
(2,135 puan) tarafından

Benim ilk oğlan çok yaramaz diye annem çok kızdı ama yapacak bir şey yok:)

Ama biraz uslu bir çocuk olsaydı 3 çocuk düşünürdüm.

Şuan 2 den fazlasını istemiyorum 

(2,135 puan) tarafından
Ayyy yok valla benim gözüm üç çocuğu asla kesmiyor:)
Her seylerine yetebilecegini düşünüyorsan ve sabirliysan yap bence
tarafından
Evet sabırliyim işte bazen bağırış çağırış oluyor aramizda ama güzel geciyor :))
(2,135 puan) tarafından
Yap gitsin o zaman
tarafından
Ve gazi ver gazi :)))
(2,135 puan) tarafından
:))))qhahhhah
0 oy
tarafından

Doğur anam doğur doğurda gör gününü :D

tarafından
Yaaa zaten aynı evde yaşıyorum bari burdayken yardım etsinler kendi evime geçince rahat olayım :))
0 oy
tarafından
Kaç yaşında çocukların canım 
tarafından
Büyüğü 3 yaşında küçüğü 22 aylik
0 oy
(119,086 puan) tarafından
istiyosan yap bosver anneni
tarafından
İyice dusuneyim bi:))
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Benimde 2 tane var 2 tane daha istiyorum benim küçüğü 2 buçuk yaşında ama cesaretim yok riskli gebelik geçirdim
tarafından
Valla işte riskliyse gebelik insan çok korkuyor
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Kız istiyorsan yap gitsin gece gündüz annen mi ilgilenicek sanki bak iki oğlun varmış bakarsın bu kız olur :)
tarafından
Evet bende kız istiyorum ilerde bana arkadaş olur ama işte ne bilim bunlarla baş edemiyorum :))
(2,503 puan) tarafından
Çok normal erkek annesi olarak anlıyorum seni sen de 2 tane var bir de :D
tarafından
Evet ikisi çete gibi olmuşlar büyüğü bugünlerde sakin olmuş normalde sürekli dışarı çıkardı tehlikeli şeyler yapardı ama şuan iyi olmuş sakinleşmiş küçüğüde normal çocuk yaramazliklari işte :)
0 oy
(917 puan) tarafından
Bende çok istiyorum canım benimde çocuğum var 1 yıldır korunmuyorum ama olmadı daha
tarafından
Benim sipral var çıkarsam büyük ihtimalle hemen olur tabi yinede ALLAH bilir. Doktora gitseydin belki kist falan vardir o yüzden olmuyodur bebek
(917 puan) tarafından
Bende 3 yıl spiralle korundum cikarali 1 yıl olacak kalmadım doktora gittim canım bir soeun yok bekle dedk
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İki tane yeter bacı napcan yaa amaan valla şu zamanda insan çocuklarada uzuluyo nasıl bir zamanda buyuyolar dahada ne bekliyo bizleri Allah bilir 
tarafından
Yani onuda düşündüm valla bı yandan korona bı yandan bu savaşlar bu zamlar
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Anneni dinle :)
tarafından
Öyle mi diyorsun :)))
0 oy
tarafından
Annen sana kıyamadığı için öyle diyodur canım. Yaramaz çocukla zor olur kendine de eziyet etme. Biraz büyüsünler nasip olursa öyle yaparsın. Hele ki çocukların gittiğin yerlerde de yaramazlık yapıyorsa seni çok yıpratırlar
tarafından
Evet canım annem görüyor çocuklarım çok yaramazdi o yüzden öyle diyor
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Annende senin için demiş gerçekten çok zor herkes annen karışamaz filan demişte iyiliğin içindir o 
tarafından
E tabi biliyor beni perişan ediyor bu ikisi o yüzden öyle diyor ama işte bende bı yandan istiyorum
(17,645 puan) tarafından
Ben zorlanıyorum yavaş yavaş ama güzel bir arada büyüyolar
0 oy
(13,614 puan) tarafından

Bakabiliyorsan yap canım.

Kime ne
0 oy
tarafından
Kiz senin canin sıkılıyor :D
0 oy
tarafından
Benim annemde sakın yapma yeter diyor bencede yeter önemli olan bir sürü çocuk yapmak değil o çocukların geleceğini doğru düzgün kurabilmek maddi,manevi. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 237 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tugba764 (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 625 göst.
0 oy
5 cevap 118 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
4 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu