0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar atak haftası diye bir şey duydum ama inanmak istemedim. Sonuçta çocuk bu illaki sıkıntı olur ama bu nerdeyse bir haftadır çok garip. İlk diş çıkarıyor sandım hatta buraya da sordum. Daha 3 aylık. Normalde akşam 10 gibi uyurdu. Bu bir haftadır falan 12 ye kadar bakıyor. Bire doğru yatağa girebiliyorum. Sürekli huysuz. Kollarım ağrıdı gezdirmekten. Normalde mama içerken uyurdu. Şimdi ıkına ıkına içiyor. Gazı ve kakası yok biliyorum ama yine de öyle yapıyor. Altını açınca susuyor bir tek. Bir de çok çığırmaya başladı. Biberonu ısırıyor sürekli. Eşi kolu rahat durmuyor yeni keşfettiği için olabilir ama bu aşırı fazla. Sakin sakin mamayı içmiyor hiç. Gündüz uykusu zaten yok. Atak haftası böyle bir şey mi. Yoksa başka bir şey mi vardır 

3 Cevaplar

0 oy
(3,657 puan) tarafından
Baska bir sikintisi olmadığına eminsen ataktir muhtemelen huyu suyu değişir çocuğun hircinlasir mizmizlanir mutsuz olur
tarafından
Evet hep böyle. İnşallah çabuk geçer
(3,657 puan) tarafından
Atak haftası hesaplama var nette bak bakalım denk geliyormu seninkine
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim
(3,657 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ataktır canm eğerki gazı yoksa 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ataktır ben de inanmıyordum ama günü gününde başladı huysuzluğu ve gününde bitti. Zaten bilimsel açıklaması da var uyku gerilmesi deniliyor
tarafından
Evet sanırım bu da atak haftasında. Bir de adet oldum onun sancısı ayrı bebek ayrı napıcam bilmiyorum. Sizinki kaç günde bitti eski haline döndü
(1,198 puan) tarafından
Nerden ve nasıl bakılıyor atak haftasına bende bakayım 1 hafta sonrA 3 aylik olacağız
tarafından
Benn Google dan baktım canım
(5,108 puan) tarafından
Bizimki 1.5 ay sürdü tam iyi oldu uykusu düzeldi derken diş çıkarmaya başladı yine günümün çoğu uyutmaya çalışmakla geçiyor ama sabrediuorum zaten bir günü bir günü tutmuyor bazen çok iyi bazen beni çok zorluyor
(5,108 puan) tarafından
Google'dan atak haftası hesaplama yazınca çıkıyor canım ama bakman bir şeyi değiştirmiyor sadece stres yapıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (745 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı