0 oy
689 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar kendime motive arıyorum diyebilirim. Çok kilo aldım gebeliğimde ve sonrasında kilo verebileceğime inanmak istiyorum. Aramızda böyle 15-20-25 gibi kilolar veren var mı ? Varsa nasıl verdiniz motivasyon nasıl sağladınız? 

27 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Doğumdan geldim ertesi gün diyete başladım iki ayda 18 kilo verdim diyetisyenle birlikte tabi ki canım hem sağlıklı beslenmeyide öğrenmiş oldum sütüm daha çok arttı bebeğim çok güzel şekilde kilo aldı ♥️
(179 puan) tarafından
Kesinlikle diyetisyen eşliğinde vermek en doğru olan bende o şekilde yapmaya karar verdim tek korkum irade
-Reklam-
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Kızıma hamileyken 20 kilo aldım 47 kilodan 67 kilo oldum doğumdan 1 ay sonra 52 oldum 2 ay sonra gene 47 oldum ikinci kamilelikte 52 kilo idim doguma 58 ile gittim dogudnan sonra gene 47 olmuştum ama ikincide şekerim çıktı diyet yaotim
(179 puan) tarafından
Sizin kiloların sayısı o kadar güzel ki hiç almışsınız gibi hissertirmiyor insana :) keşke 58 Le doğuma gitseydim :))
(7,940 puan) tarafından
Eğer Allah korusun gebelik şekeri olsaydınız emin olun ki o kiloyla giderdiniz Rabbim düşmanıma gebelik şekeri vermesin 9 ay aç gezdim sürekli açıktan ağladım yüzümün kemikleri çıktı kızımda şekerim yoktu 20 kilo aldim
(7,940 puan) tarafından
Şuan hamile değilim ve 58 kiloyum:(:((
0 oy
(1,246 puan) tarafından
84 falandım doğuma girerken doğumdan 1 ay sonra 70e indim sonra da yavaş yavaş 60a indim sporla diyetle. Emzirme döneminde ve ilk aylarda dikkat edersen güzel verliyo sonrasında sıkılaşmak için sporla desteklersen tamamdır :)
(179 puan) tarafından
Evet emzirme döneminde kolay veriliyormuş bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Veremezsem aşırı demorilize olurum
(1,246 puan) tarafından
Geceleri yeme bol su iç canım. Ben gece acıksam bile yemedim o dönemde su içtim geçiştirdim kendimi öyle olunca kolay veriliyo. Bol bol eksilerin olsun inşallah
0 oy
(1,192 puan) tarafından
99 kg dan 58 kg ya düştüm üstelik sadece akşamları yatmadan 1 saat oyun havası oynayarak 
(179 puan) tarafından
:DDD bu da güzel fikir
(1,192 puan) tarafından
Cidden o kadar kiloyu öyle verdim tabi snra hamile kaldım 2 kere geri aldım o ayrı da hemde çok kısa bi süre icinde vermiştim kulaklığı takiyodum oynuyodum saçma sapan sjsjsj
0 oy
tarafından

75 kilo verdimmmmmm:angel:

(179 puan) tarafından
Neeeee:o nasıll
tarafından
Bir sene için de 75 kilo verdim canm
(179 puan) tarafından
Nasıl. Verdiniz
0 oy
(182 puan) tarafından
İlk gebeligimde 86 ile hamıle kaldım 106 ile doguma gittim doguödan sonra diyet yaptım 30 kılo verdim korumaya girmedim kıloları hızlı bi şekilde geri aldım 77 ye düşmüştüm 96 oldum tekrar başladım diyete üç kılo verdm hamıle oldugumu ögrendim devam ettik  diyete kılo almamk için oda malesef aynı kıloda kaldım ne alıyorum ne veriyorum 4 aya kadar 10 12  kılo verebilirsşn dedi diyetısyenım ama  olmuyor mide bulantılarım cok var  bişide yiyemiyorum yinede veremiyorum.
(179 puan) tarafından
Şuan hamile misiniz
(182 puan) tarafından
Evet hamıleyim
(179 puan) tarafından
Allah'ım sağlıkla kavuştursun :)
(182 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun :)
0 oy
(9,000 puan) tarafından
İki yıl kadar önce 16 kilo verdim tekrar vermem gerek 2. Doğumdan sonra gelen kilolarımi
(179 puan) tarafından
16 kiloyu geri mi aldınız
(9,000 puan) tarafından
Hamile kaldım o yüzden 10 kilo aldim
(179 puan) tarafından
Anladım onu da verirsiniz :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elif2021 (1,381 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 490 göst.