0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Kızlar dün anneme gidicektik 17 aylık kızımla bebek arabasına eşya koyuyodum.kaoinin önünde kzimda yanimdaydi küt diye bı ses geldi eve girip kapıyı kapatmış iki saniye önce bacağıma sariliyodu kafamdan kaynar sular döküldü evden cikicam diye her yeri kapatmıştım çantam.telim içerde kayinvaldeyle altlı ustluyuz yukarda anahtarım vardı onlarda koydeler her yere baktım anahtar yok birinci kattayim balkona çıkarken kaydım ayağım gitti bidaha balkona çıkamadım kızım içerde deli gibi ağliyo ben dışarda ağlıyorum kapıya tepiyorum artık mahallede hep.zillere bastım bana polis çilingir birilerini bulsunlar yada gelip yapıyı cami kirsinlar ben kircam.ama kızım a zarar gelir diye korktum göremiyorum.cunku nerede olduğunu  cuma.vakti kimseler.yok birini buldum.dedim abi bana kapıyı cami kir ben kızımı oyaliyim yarım saate yakın geçti cami açtı bı şekilde o camdan girdim kızımın beni gördüğünde verdiği tepki inanın yuregizi parçalar sımsıkı sarıldı hıçkıra hıçkıra ağladı şimdi evde hep.kucagimda he yukarda neden anahtarı bulamamışim.benim saolsun akıllı kaynanam ben cuma günü anneme giderim evde olmam diye benim.evimin anhtarini almış eğer köyden gelirse kendi evi yukardayken benim eve girecek yaşadığıma mi üzüleyim yaptığına mi kozayim.ben evde yokken ne işi var ya evimde kendi evi yukardayken o anahtarı almasaa benim evladım o kadar.korkuyu yasamayacakti benim 3 parmak kırılmış düşünce bide

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çöp atmaya dahi çıksam çöp kapının yanında anahtarı cebime alıyorum canım çok geçmiş olsun
(1,018 puan) tarafından
Çok saol canm benim en çok korktuğum olay buydu ya anahtarı kapıya takarım yada kapıya illa ağır bişey koyarim bunda olacağından heralde kizim yanımda Yemen'de giricem.iceri diye bişey yapmadım
(6,792 puan) tarafından
Aynen yedeğini en dışına sakladık.  Kimseye de vermem arkadaş ben evimin anahtarını.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oyy çok geçmiş olsun canım Allah korumuş ya. Kaynanayı da Allaha havale ediyorum deli mi ne 
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun canm ya aldıgini bile demedi bana bide ben anahtarı bulamadım ben nrde diyince kahkaha ata ata diyo bana ben sen evde olmazsın diye aldım diyo deli oldum
tarafından
Ay tövbee ya benim kayınvalide de yedek var anahtar ama izinsiz gelmez de zaten. Düşüncesizmiş seninki aman sıkma canını kızına bişey olmadı şükür sarıl bol bol kıyamam ona
(1,018 puan) tarafından
Malesef benimkinde sıfır düşünce kuzum o kadar çok vakit kaybı olduki bana o anahtarı bulamadığımdaki çaresizliğimi anlatamam bebeğim içerde ya o an deprem olsa Allah korusun bişey olsa diye düşünürken kafayı yedim
0 oy
(205 puan) tarafından
En çok korktuğum şeylerden biri daha evin kapısını açmadan anahtarı elime alıyorum bide benim evim arka kısma kalıyo 5. Kat oracıkta giderim kalpten ,kaynananında kafası değişikmiş kendi evi varken oğul evi kıymetli geliyo bazı kaynanalara
(1,018 puan) tarafından
Ah benimde canm en korktuğum oydu Allah yaşatmasın kimseye öyle bir caresizlikki nasıl deli gibi kostum.ayagimda çorapla her zile bastım.nolur yardım edin diye
0 oy
tarafından
Allah esirgesin oğlum de 16 aylık bir an düşündüm kuzum ne kadar korkmuştur yavrum ya geçmiş olsun kaynanandan da al anahtarı 
(1,018 puan) tarafından
Hemde nasıl kapıyı kapatır kapatmaz ağladı anladı çünkü ne yaptığını onun ağlaması beni dahada korkuttu alicam hem dışarıya hemde içerde bı yere anahtar koycam canm artık düşünceye bak ya yukarda evi var benim anahtarımi almış bide o yalnız girmez misafir de getirie ben yokken deli oldm
tarafından
Allah akıl versin. Aynen canım dikkat et aman Allah tekrarını yaşatmasın bir sadaka çıkar istersen
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun canım evet hemen yapicam inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Ben biyere giderken kapıyı açar açmaz anahtarı hemen dış tarafa takarım önce oğlumu çıkarır giydiririm sonra kendim çıkar kitlerim bu olaydan korktugum için. Allah yaşatmasın 
(1,018 puan) tarafından
Ah kuzum.bende öyle en en çok korktuğum olay buydu çok tedbirliydim hep ama Rabbim yasatacakti heralde herşey iki saniyede oluverdi kimseye yaşatmasın çaresizlik heleki evlat olunca ne zor biseymis
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende geçen yaşadım aynı şeyi 10 aylık kuzum kaldı evde çok ağladı ama ben annelik gücü ile vura vura kapıyı kırdim ve açtım:) 
(1,018 puan) tarafından
Ah kıyamam canm ben kiramadim ya çelik kapıyı var gücümle zorladım ama olmadı ben değil adamlar bile demedi lanet kapı kimildamadi
0 oy
(336 puan) tarafından
Hey Allahım yarabbim ya kaynanalari düşman üstüne salmak lazım 24 saat dolmadan hepsi kendi rızası ile ya kaçar ya da kendini öldürür ")) 

Onunla geçmiş olsun inşallah canım benim yaşanacağı varmış rabbim beterinden korusun 
(1,018 puan) tarafından
Hahaha ya güldürdün beni saol kuzum amin amin inşallah
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Öncelikle gecmis olsun benimde başıma geldi telefon yok eşime ulaşamıyorum anahtar elimdeydi ama daire anahtari var apartman anahtari yok bebek arabasini indirdim aşagiya gelip çocuğu alacaktim kapi kapandi kaldim bütün komşuların ziline bastım sagolsun biri açtı sagolsun ama o üç beş dakikadaki panikte bile aklım gitti  kayınvalidenden anahtarı al acil durumlarda lazım olur diye sana verdik anahtar yedek dursun diye var cebinde taşı diye değil de lazım olunca bulunmayacaksa onda olmasının anlamı yok
(1,018 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sizede canm alicam tabi ya  ne işi var onda onun yüzünden onca panik yaşadık ikimizde hala kabus görüyoruz kızımda bende
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Geçmiş olsun 

Benimki daha üç aylık ama yinede kapıyı açıp bırakıp bişe yapmam olur ya rüzgar olur kapı çarpar şeytanın işi belli olmaz çok korkarim o yuzden
(1,018 puan) tarafından
Bende öyle canm hep tedbirliyimdir ama Rabbim yasatacakti ya artık tedbir almami istemedi heralde d
0 oy
(6,792 puan) tarafından
Öncelikle kesinlikle anahtarını kaynanandan al.. Yedeğini dışarı sakla eşine söyle bitek.. Öbürüne de güzel bir gümüş zincir al ona tak boynuna.. ben öyle yaptım:) komik ama napim evladım için. 
(1,018 puan) tarafından
Valla çok iyi fikir canım alicam hem.evin dışına hem içeri bı yere saklicam çünkü kapıları kapatmaya başladı artık
(6,792 puan) tarafından
Sakın ihmal etme canım.  Bu zamane çocuklar maşallah çok akıllı:)))
(1,018 puan) tarafından
Kesinlikle canm ya cin gibiler
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun öncelikle. Kızında travma olur bu durum mutlaka gece konuşması yap kızına yoksa ayrılık korkusu uzun süre yaşar ve başka şekilde de belirti verir ilerleyen yaşlarda alta kaçırma meme bırakmama ya da başka takıntılar gibi gibi
(1,246 puan) tarafından
Gece uyuduktan sonra bebeğin konuş canım olayı anlat ben dışardaydım sen birden eve girdin kapıyı kapattın. Sen çok korktun ağladın ben anahtar bulamadım yanına gelmeye çalıştım sen bağırdın ağladın korktun vs vs olayı anlat sonra da artık geçti güvendesin kapıyı açtım yanına geldim geçti artık ayrı kalmicaz yanındayım korkma seni bırakmam içerde kaldığın için özür dilerim seni seviyorum gibi bi konuşma yap böyle bir metin yaz sonra ilk olayı anlat 3 4 kere sonra 6 7 kere de telkin ver ara ara ufak dokunuşlar yapabilirsin. Tepki verebilir uykuda sana sağa sola dönebilir. Bu korkusunun geçtiğinden emin olana kadar 4 5 gece üst üste yap bu konuşmayı. Travma kalmasın
(1,018 puan) tarafından
Ay ağlaya ağlaya okudum ne kadar güzel yazmissin kesinlikle yapicam bunu çok teşekkür ederim coook
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım benim şifa olsun konuşman iyi olsun inşallah ❤️
(1,018 puan) tarafından
Çok saol kuzum ya inşallah inşallah
(1,246 puan) tarafından
Aminn❤️
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle cnm yavrun iyi ya o önemli sonra  çilingir gelse kilidide değişse daha iyiymiş kaynanan açısından 
(1,018 puan) tarafından
Allah razı olsun canım düşüncesiz kadın ya haber bari ver bana söylese alma derim ne aliyodum brnm.anahtarimi alicam zaten ondan bı gelsin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 

Bende oğlum daha 1 yaşındayken eski evimde kapım da tahta hani çelik değil copu kapının önüne koyarken rüzgardan pat diye kapandi üzerimde leoparli kisa tayt var başım açık kisa kolluyum aman Allah çocuk içerde ağlıyor ben merdivende ağlıyorum korkumdan ev sahibim amca da namaza gider dışarı çıkar beni öyle görecek diye ödüm koptu 

Zor bela ev sahibi teyzeyi cagirdim bana yazma etek ceket getirdi telefonunu aldım eşimi aradım o zamanda eve yakın çalışırdı neyse geldi kapıyı açtı hem bana kızdı hem üzüldü halime 

Ay o günden beridir elimden düşürmem anahtarı bacım çok zor bi durum vallahi 
(1,018 puan) tarafından
Hep korkardir tedbirli olurdum kuzum bende o gün iki saniyede oluverdi halbuki kapinin dibindeydim Rabbim yaşatavak oldumu oluyo onu anladim
tarafından
Ayn öyle canım geçti bitti neyseki
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Bi gün benimde başıma gelecek diye korkuyorum bu girişin üstünde oturuyorum bebek arabası balkonda duruyo eşim aşağı kapıya bi yere koydurmuyo 8 kilo araba bebenin çantası çocuğu hazıra kendin Haziran kapıları kilitle pencereleri kontrol et ocağı kontrol et ışıklara bak derken bi gün anahtarı almayı unutan diye korkuyorum hep ilk önce anahtarı alıyorum çocuğu yere yatırıyorum önce arabayı indiriyorum çıkıp çantayı sırtıma çocuğu kucağına aliyorum kapıyı kilitleyin iniyorum çok korkutucu gerçekten senin kaynana da aynı brnimkine benziyo he 
(7,005 puan) tarafından
Valla ben çocuk doğduktan sonra akillandim doğuma kadar ay ne iyi yere düştüm kaynanam Melek kayinbabam melek eşim zaten bal diyodum aman canları sağolsun o kadar çok laftan bişey olmaz dedim laflarını çektim oğullarının evi dedim her yeri kurcaladilar ses etmedim doğumda aklım başıma geldi açık açık bana ve aileme terbiyesizlik yaptıktan sonra kafam dank etti el kapısının iyisi yokmuş bunu öğrendim o güne kadar yapılan herşey de iyi niyetli olmadığını anladım çocuk doğdu 5 aylık olana kadar sabrettim ufak ufak bi kaç şey için eşimi uyardım bak böyle diyolar bunu yapiyolar uyar şöyle yap böyle yap ben böyle dedikçe eşim ailesini savunuyodu kötü niyetli değiller yok şöyle iyi niyetliler yok onlar büyük iyisini bilirler diye çok kavga ettik en son 5 aylık olunca bi patadim eşime ondan sonra da susmadim şimdi eşimin ailesi değil eşim bile babası olarak çocuğun en ufak biseyine karistirtmiyorum daha şu gün oldu benden ve annemden başka kimse çocuğumun altını değiştirmedi ağzına lokma vermedi evimde benimkiler değil de eşimin tarafı misafir gibi ayda yılda bi gelirler hiç biseye ellerini sürdürmek misafir gibi çıkar giderler yatak odama da artık girmiyolar çocuğun beşiğini onlar gelince çocuk odasına çıkarıp onlar gidince geri yatak odasına aldık bi kere kapıyı da kitledik çünkü bahaneleri çocuk uyurken ona bakmak oluyo hep kayinbabam bile giriyodu düşün bi daha da giremediler
(1,018 puan) tarafından
Ah canm ah malesef ki öyle benimde çok malesef bu şekilde.dertlerim daha bugün akşamın 7 sinde kayinpeder habersiz bana misafir getirdi bide adama illa.yemege kalcaksin diye ısrar etti delirtmeden canımı almyacaklar bunu anladım bende
(7,005 puan) tarafından
Sen eşinle okkalı bi kavga et bence ben öyle düzelttim
(1,018 puan) tarafından
Onun bı suçu yokki oda hatalı olduklarını biliyo ama ana baba yani ne desin
(7,005 puan) tarafından
Desin bi zahmet kusura bakmasın da sen elsin o evde ve eşine emanetsin bi sorun sıkıntı varsa o seni savunacak istemediğin rahatsız oldugun şeyi düzeltecek eee ana babs diye oldu kapılarına yatalım bi de paspas olalım öyle şey mi olur şahsen ben eşim ailemin bi tavrından rahatsız olsa uygun bi dille ailemi uyarım bi orta yol bulurum en azından aynısını eşimden de beklerim ki yapards o da yeni akillandi
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Gecmis olsun canim. Aklinda bulunsun hep ben kapiyi acar acmaz anahtari cikarip disari takarim hemen ama aninda. Dalginlikla ne olacagi belli olmuyor cunku. Eve girer girmezde anahtari hemen ust tarafina takip kilit atarim. Cocuklar kasla goz arasi
(1,018 puan) tarafından
Bemde öyle yapardım canm hatta kapının dibinde bı ayağım içinde arabayı hazırlarım o günde öyleydi bı ayağım içerde kızımda bagacima sariliyodu araba takıldı heken iki saniye ayağımı çıkardım o an ortuverdi küçük cadim kapıyı çok korktuk
0 oy
(48,671 puan) tarafından
gecmis olsun canim eveen çıkarken anahtarini cebine koy hep bide kaynanandan al anahtarini demeki hep senin evine giriyor 
(1,018 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım alırdım ama arabasını hazırlıyorum daha diye almadım valla galiba öyle yaoiyo zaten mesela şey olur bişey eksik olur evinde bana derki senden getir bende var mı ki anne bı bakiyim Derim var surda gördüm ben der
(48,671 puan) tarafından
tehlikeli cok al anahtarini
0 oy
(510 puan) tarafından
Geçen benimde başıma geldi dış kapımı siliyordum çat kapattı üstüme kapıyı ağlıyor bebeğim . Eşim uyuyordu uykusu derindir bebeğimin ağlamasına komşu çıktı geldi vs zile basıyorum kapıyı çalıyorum eşim duymuyor çok kötüydü ağlıyor ama bişey yapamıyorsun göremiyordu. Bi kere daha geldi başıma ozman 7 aylık falandı . Kaynım eşimin arabasıyla eve bıraktı bizi anahtarını çantamda bulamadım bende araba anahtarlığında evinde anahtarı var dedim uğur anahtarı ver bulamadım evin anahtarını . Aldım onu koydum cebime . Çıktım eve elimi cebime atınca kendi anahtarım çantamda değil cebimdeymiş :) kendi anahtarımla kapıyı açtım .bebeğimi örümceğe koydum bebek arabasındaki eşyaları içeri alcaktım kapattı üstüme kapıyı Allah'tan kaynımdan aldığım anahtarda cebimdeydi açabildim kapıyı .
(1,018 puan) tarafından
Ayy benim eşim öyle olsa döverim o adamı o sinirle yanlış anlama canım o an çok kötü binduygu çünkü evde olması iyi bişey bı yandan ama duymaması ayrı olay evladı olanın bı gozu açık bı kulağı onda olmalı ya benm sansim yoktu bir anahtari kaynana almış akillim biz kapıda kalmayalım diye oraya koyduk oda almış gitmiş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 920 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 623 göst.