+1 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar kızım 2 yaşında. Kaynanam gündüz eşimle yufka göndermiş.  Gorumceme bize. Gorumcem de yakın bana. Kızı 9 yaşında o geldi ekmeği almaya. Oyuncak oynayak diyor Gorumcemn kızına. Kızda gitcem annem gel dedi diyor. Sonra Bi baktık ki ekmeği elinden almış  :)) vermiyor da . Geri eşim diğer ekmeği verdi. Kiz gidiyordu. Kızımda bana gelmiş Ayşe den ekmek aldım diyor  :)) ama Bi kaç kere tekrar etti :) soruyorum ne aldın sen Ayşe den diyorm ekmek aldım diyor:)) ya bu halleri o kadar güzel ki.. Zor yanları fa var elbette . Ama şimdi kendini anlatıyor ya çok hoşuma gidiyor. Emzigi balkondan düşmüş . Ağzında iken. Bana gelmiş anne emzik düştü diyor. Oyuncak traktör vardı oda balkondan mi düştü kendi mi attı goremedm. Beni çağırıyor motor yok diye. İlk başta anlamadm sonra kucağıma geldi baktm balkondan aşağıya bakıyor kucağımda. Motor yok diyor. Bide baktm aşağıya düşmüş  :)) her gün şükür ediyorm.. Allahim evlatlarımizi bize, bizide onlara bağışlasın inşAllah..

3 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Kendisi atmıştır kız benim okanda atıp duruyor cam acık görse balkonda 2 yaşında :)) 
(1,082 puan) tarafından
Ya arada atardi mandal flan artık atmıyor ya. Bende pek ihtimal vermedm atmadığına. Oynuyordu muhtemelen o ara düştü
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından

Valla seni çok iyi anlıyorum 16 aylık oğlum geçen gün baba gel tedi miyav dedi yani dünyalar benim oldu böyle konuşsa ağlarım galiba :D 

(1,082 puan) tarafından
Yaa çok farklı bisey. Opcem der gelir beni öper. Eşim işe giderken bizi öper. Bi yüzünü öpse sunuda öp der. Geçen cıvılde oyuncak  bölümüne götürmüş eşimi. Şunu istiyorum diyormus sürekli  :))
(868 puan) tarafından
Darısı bize maşallah ❤️
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Maşaallah Rabbim bütün çocukların yolunu, bahtını güzel eylesin. Bu akşam 2.5 yaşındaki kızım koltuğa uzanmış ben çok üzgünüm dedi ne oldu ki anneciğim dedim çok üzgünüm dedi yine ben tekrar neden üzgün olduğunu söyler misin dedim beni öpmedin, sarılmadın dedi. Hâlbuki gün içinde en az 50 defa öperiz sevdiğimizi sayısını bilmediğim kadar söyleriz ☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 281 göst.
0 oy
8 cevap 319 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 109 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu

379,659 soru

11,365,025 cevap

34,841 kullanıcı

...