0 oy
177 göst.
Aile kategorisinde (436 puan) tarafından
bebeğimi havaya atıp tuttum oyun yapmak için dün akşam ama bikere yaptım sonra aklıma geldi hemen sbs. altı aylık bişey olmuş mudur? bi huzursuzluğu var. nette organları bile yer değiştirebilir yazıyo.  çok korkuyorum şu an 

5 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Sen huzursuz olduğun için öyledir oda muhtemelen canım bi kere atmışsın zaten çokta hırpalamamışsındır diye düşünüyorum gözlemle yine ama bişey olmamıştır Allah'ın izniyle. 
(436 puan) tarafından
hayır ayakta hoopp yaptım sadece bir kere
(436 puan) tarafından
teşekkür ederim cevap için. inşallah olmamıştır ya organlarının yeri değişiyor diye görünce korktum normalde de hop hop yapıyoruz çok seviyo ama otururken bırakmadan yapıyodum. ayaktaydım yukarı atıp tuttum .
(1,246 puan) tarafından
Sorun olmaz canım bende bilmeden yapmıştım sonra öğrenince bıraktım hemen. SBS için daha sert şiddetli sallamak gerekiyor diye biliyorum ben. Ufacık atmakla değişmez yer sanmıyorum organlar huzursuzluğunu hissettiği için huzursuz bebeğin de muhtemelen
(436 puan) tarafından
inşallah öyledir çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️❤️
(1,246 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir şey olmaz inşallah canım eşimde kızıma hep yapıyordu küçükken
(436 puan) tarafından
inşallah :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yok canım bir kere ile bişey olmaz başka bi huzursuzdur o sende dikkat et ben okuduktan sonra bebeğime hiç yaptırmadım oğlumda da zaten herşeyi bilir olduk yaptırmam
(436 puan) tarafından
oynarken öyle bi anda attım havaya sonra aklıma gelince içim bi acıdı hâlâ korku var
0 oy
tarafından
Benim kızçeyi abileri sürekli atar bişey olmadı :) 
(436 puan) tarafından
inşallah olmaz ya kısçzımda hoplayıp zıplatılmayı çok seviyı ama ilk defa tutmadan attım yukarı normalde kollarının altından tutup hoppa yapıyorduk
0 oy
(6,815 puan) tarafından
Kız yok anam ben oğlanı nasıl seviyorum bi görsen şükür hiç biyerinde bişey yok oğlumda öyle seviyo sakin sevince hoslanmiyo hirpalayacan havayada atıp tutuyorum ziplatiyorumda herşeyi yapıyorum o SBS durumu çocuğu döver gibi sarsmak tutup yere firlatirsam oyle SBS olur korkma bizim cocuklugumuzu hatırla nasıl seviyorlardı büyüklerimiz 
(436 puan) tarafından
öyle de nebiliyim sürekli hasta oluyor korkuyorum en ufak bişeyde birşey oluverecek diye
(6,815 puan) tarafından
İlk bebek heralde korkma bacım çağırma kötüyü

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 290 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
8 cevap 189 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zambak (1,948 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...