0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (783 puan) tarafından
Kızlar bi arkadaşım ilk çocuğunu normal doğumla kucağına aldı.. ikincisi plansız ve sezeryanla doğdu.. biraz gelişimi geriden geliyor..arkadaşım sürekli 2.cocuk pişmanlık keske olmasaydı sakın 2.yi yapma falan diyor çok üzülüyorum o çocuğa ya..1.de nasıl heveslisi her şeyini 4 4luk yapti..2. Öyle kendi kendine büyüyor..annesi değilmişim gibi falan diyor arkadaşım..özünde iyi bir insan..2nin zorlu süreci arkadaşımı depresyona soktu diye düşünüyorum..çocuğu sahiplenemedi..böyle duygular yaşayıp geçen var mı aranızda..

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah arkadaşına akıl nasip etsin ne demek istemiyorum olmasaymış Rabbım verir şükür etmezler vermez ağlamaktan yerler bitirirler kendilerini benim eltim 3 yıl getirmemiş 7 24 ağlamış etmiş niye olmuyor fln diye sonra olunca 4 tane pes pese getirmiş ve şimdi hiç birine annelik yapmiyor benim sözüm herkese değil yanlış anlaşılmasın benim sözüm böyle dengesizlere 
-Reklam-
0 oy
(4,707 puan) tarafından
canim nasil bir surec yasadigini bilemeyiz kimse keyfinden istemiyorum demez normalde 
(329 puan) tarafından
Çok haklısın işin aslını bilmeden yargılamak ayıptır
0 oy
tarafından
Lohusa depresyonu ve klasik mahalle baskısı olabilir canım. Destek alsa iyi olur eşinden sevdiği birinden vs. Arkadaşım ilk doğumda öyleydi 1 ay falan sahiplenemedi ama atlattı çok şükür depresyonmuş
(783 puan) tarafından
Cocuk 1 yaşını geçti lohusalik kalmadı  canim
0 oy
tarafından
İstemiyorsa korunsaydi ya gerçekten kendiliğinden olmuyor çocuk dikkat etseymis bir zahmet 
(7,281 puan) tarafından
Oyy ne güzel o heyecan sen doğsun o zaman gör o gunlerini çok özlüyorsun
Bende kizima banyo yaptirdim uyutucam inş :)
tarafından
Evet ya herkes hamileliğini çok özlersin falan diyor galibada haklılar şimdi ne zaman dogcak diye bekliyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Oh oh ne güzel banyo sonrası uyku çok güzel olur benimde kızım olcak yakında bizde sizin gibi beraber uyuyacaz inşallah :) ❤️
(7,281 puan) tarafından
Evet canim ya bende doğsun diye nasil beklerdim doğdu anami ağlatiyo sağolsun cok fena şimdikiler insallah kuzu o yenidoganki halleri çok guzel insallah akilli uslu olur kuzucukda annesini hiç üzmez ❤
tarafından
İnşallah bakalım uygulamaya göre son 42 gün kaldı ne zaman gelecek acaba
Allah evlatlarımızı bize bağışlasın hayırlı evlat olsunlar inşallah ❤️
(7,281 puan) tarafından
Amin kuzum prensesin canı ne zaman isterse artık benimki 39+5 de teşrif etmisti :)
0 oy
(3,786 puan) tarafından
Postpartum depresyonu böyle lanet bir illet malesef. O anneyi psikiyatriste yönlendirin en iyi çözüm bu.
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bence bi sorun var. Saglikli düşünen böyle yapmaz. Acilen hastahaneye gitmesi lazım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 217 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 559 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 845 göst.