0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, bu siteyi bir arkadasimin vasıtasıyla keşfettim. Eşim saatlerce arkadaşlariyla konuşur, ben aradı mi işim var der hemen kapatır bu durum bunalttı beni başına gelen var mı ne yapabilirim ?

8 Cevaplar

0 oy
(13,318 puan) tarafından
Arama sende Kaçan kovalanır 
(0 puan) tarafından
Bir tane çocuğumuz var. Yurt dışına taşındık eşim benden önce gelmişti. Ben yeni geldim yanına, ister istemez çocuk sıkılıyor aramak zorunda kalıyorum canim
-Reklam-
0 oy
(5,921 puan) tarafından
Arama hayatım artık kendini uzaklaştır ondan buz gibi dur konuşma tartışma sorarsa deki hayatında öncelik sırasına beni koyduğun zaman gel konuşalım ilgiye ve sevgiye ihtiyacım var benim. 
(0 puan) tarafından
Ewt canm walla çok haklısın
0 oy
(120 puan) tarafından
Ayda iki gün geldiği için vaktini bizimle geçirir.. elinde olsa uykuda uyumaz 
(0 puan) tarafından
Ne güzel canım sevindim
0 oy
(3,892 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı yok çok şükür demem lazım galiba 

Atama sende o merak etsin 
(0 puan) tarafından
Walla kafan rahat o konuda.
0 oy
(689 puan) tarafından
Sizle konusmayip sürekli arkadaşı ile konuşması size değer vermediğini gösterir maalesef. Sert bir dille uyar . Kendine gelsin. Benim eşimin tek arkadaşı benim. Keşke olsaydı da konuşsalardi. Ama dozunda tabii. 
(0 puan) tarafından
Ewt sende haklısın
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Memleketteyken benimde eşim öyleydi..sabah akşam onlarla takılıyordu hepsi kumam gibidir sagolsunlar ama başka sehere taşındık çok şükür burda sadece işten eve evden işe.. arkadaş ortamı filan yok 
(0 puan) tarafından
Bizde tasindk yurtdışına ama eşim yine arkadaşını çağırdı şuan oda yurtdışında
(1,056 puan) tarafından
Hey Allahım ya ..bence eşinle oturup sakince konuş ..sonuçta yanlizsin bı zahmet sana eşlik etsin
0 oy
(799 puan) tarafından
Ben hariç kimseyle telefonda konuşmaz. Çalışırken sohbet etmek için kulak ici kulaklık aldı artık çalışırken kapatmak zorunda değilim diyor :D sanki akşam başkasının yanına gidecek. Ama bu neden biliyor musun ben de öyleyim o benim en yakın arkadaşım ben de onun ikimiz de birbirimizden başka dostumuz olmadığının farkındayız sebebi bu 
(0 puan) tarafından
Bnimde çevrem yok .onla istyorm vakit geçirmek .o kaçıyor.
0 oy
tarafından
Allagtan eşimin arkadaşı yok olsada ayırmaz vaktini 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,936 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 419 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 433 göst.