0 oy
32 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar düğün bütün evi temizlik yaptım Dip bucak bir tek perdelerimi yıkamadım onun dışına doğuma gider gibi temizlik yaptım Halılarımı kaldırdım süpürdüm sildim Dün Biraz ağrım vardı duşa girdim yattım bugün eşimin dedesinin mevlidi vardı sene mevlüdü normalde çok hareketli olan bebeğim Bugün çok nadir hareket etti Yani uzun zamandır bir hareketini de hissetmedim böyle kasıklarıma ve göbek deliğimin çevresine giren düzenli olarak Ağrılarım var yani böyle düzenli olarak oraya Ağrı giriyor çıkıyor Bir de makatımda çok Böyle ağrı sızı hissediyorum ama nasıl biliyor musunuz bildiğiniz Sızım sızım sızlıyor Sizce hastaneye acile gitsem bir şey yaparlar mı yoksa Aman ne ilgileneceğiz seninle evine git dinlen derler mi bilmiyorum ilk hamileliğim ailem de 10 saat uzaklıkta onlara da arayıp sorup onları da meraklandırmak endişelendirmek de istemiyorum Bir de ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ama dün kendim aldığım manuel süt sağma pompasını denerken yanlışlıkla sütüm geldi Bir de hani etkili midir değil midir bilmiyorum hani aklıma gelen son zamanlarda Yaptığım şeyleri sıralıyorum şu anda sadece

1 cevap

0 oy
tarafından
Yani Allah aşkına tamam temizlik yapmak lazım ev pis olmaz ama hamile halinle neden i kadar yordun kendini canım

Doktorunu ara sor hemen yada git acile ilgilenirler en azından bebeği kontrol ederler

Allah'ın izniyle bişey olmaz bebeğine ama dikkat et kendine 
(2,103 puan) tarafından
Canım dediğim gibi ailem benden uzakta ne kadar aile apartmanıda olsa ama kimse kapını çalıp aaa öliyorsun bir bardak su vereyim demez ilk zamanlarımda buraya yeni taşınmıştık ben çıkıp cam silerken kaynanan geçip karşıma nasıl iş yapıyprum diye beni izliyordu ya da evinden değişik değişik muskalar çıkıyordu yani böyle insanlardan yarfım bekleyemem birde şimdiye kadar her işimi hep kendim gördüm kimseye minnet eylemedim belki de bunun sebebi annemle babamın ben küçükken boşanması erkek gerektiren işleri hep annemle yaptım o an annem yoksa kendim belki de ondan kimsenin yardım etmesini istemiyorum
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 207 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 526 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❣Minibalım❣ (2,028 puan) tarafından soruldu

379,701 soru

11,366,331 cevap

34,846 kullanıcı