0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar esim onceden boyle degildi herseyimi yapardi. Ne zamanki bn adama yazik ise gidiyo bn yapim onuda bn yapim dedim adam daha elini ise vurmaz oldu 23 haftalik hamileyim yemek yaparken bulasik yikarken  tezgaha dayaniyom surekli buda belimi karnimi agritiyo ama engelde olamiyom istedigim sadece bulasiklari makinaya koyup tezgahi silmesi bunu bile yapmiyo zorlarsam bulasiklari makinaya sudan gecrmeden koyar tepsiyi yikamadan kaldirir kalan yemk varsa ocagin ustune oyle koyar isi biter allah askina cok mu sey istiyom kizlar yaa usandim zoruma gidende ev islerinin kolay oldugunu savunmasi valla cildiracam yaa yaptirmasamda bn yoruluyom boylede daha cok yoruluyom ne yapim bir fikir verin yaaa

9 Cevaplar

+1 oy
(12,623 puan) tarafından

Allah bağışlasın canım

25 haftalık hamileyim artı 15 aylık kızım var

Her gün kızla dışarı çikarım temizliği da yemeği de yaparım kızın kendine kahvaltı hariç iki oğun yemek hazırlarım ayriyeten. Çok şükür bi yardim ihtiyacı duymuyorum gölge etmesin yeter :)

(710 puan) tarafından
Hey maşaallah. Valla sizin gibi kadınları görünce utanıyorum. Eşimden şikayet edecek oluyorum ama okuduklarımdan sonra vazgeçiyorum. Ben sabah 5-6 da kalkıp aralıksız yemek çiş oyun derken eşimin yatmasına sinir oluyorum. Bide arada sesinizden rahatsız olup üf püf deyip sağa sola dönünce öfkeleniyorum resmen.
(12,623 puan) tarafından
Estağfurullah canım
Çok erken kalkıyormuşun canım benim kız gece bir gibi yatıp bu saatlerde uyanıyor, o yüzden rahatım. Sabah ezanından önce yatmıyoruz eşim 2 de kapatıp geliyor dükkanı . Her gün ya AVM ya çarşi en kötü park yaparız kız la enerji atmadan yoksa gün vermez:)
Bebeğın huyuna , çevreye göre değişir tabi bunaldığım zaman kaynanama yolluyorum kızı ama artık kalmıyor odasını istiyor zilli buyudu ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
klasik yetismis erkek ..
(1,235 puan) tarafından
Valla sinirden catlaycam yaa adam cayim onume gelsin yemegim gelsin bn uzaniyim tv kumanda elimde olsun tek derdi bu
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Valla.benim esim is yapmaz simdi ters olanlar gelir ama herkesin dusuncesi farkli bir zorundalik yoksa ben de yapsin istemezdim zaten .cocuklara bakar ilgilenir beni dinlendirir bizi gezdirir kendi karnini doyurur vvesaire...is beklemem ben de
(1,235 puan) tarafından
Seni nasil dinlendiyo peki
(13,821 puan) tarafından
Cocukklar o evdeyken hep onunla:).ben giderim.kahvemi icerim onlar oynarlar disari cikarir ya da .
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Aman kıyamam havalarına girdiğin an bitiyo zaten olay.
(1,235 puan) tarafından
Aynen oyle oluyo bnde onceden boyle gormedigim icin simdide yapsin istiyom cok sey degil yani
(11,074 puan) tarafından
Konuş sıkıntılarını anlat..
(1,235 puan) tarafından
Tas olsa kalkar yapardi anlatmadigim demedigim kalmadi anlamiyo yapamak istemiyo bnce bilerek boyle yapiyo birdaha is d3meyim diye
(11,074 puan) tarafından
O zaman bilemicem canım, Allah yardımcın olsun
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Tabi ki insan eşinden yardım bekliyor haklısın fakat türk erkeği bu hepsi aynı degistiremezsin canım.yani hiç birimizin ki aman karım hamile şunu da ben yapayım demedi.yapamadigini bırak kalsın.nw demişler kasaba minnet edeceğime keser yerim.bende gebeyken hem evle ilgilen hem ev temizliğine git para getir hem dışarıya yemek yap şekilde calistim .bir kere de yoruldun lafını vallahi duymadım.
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yaparken sesini cikarmiycaksin iste birak yapsin. Hatta yanlış yapsa bile ses etmeyeceksin ama bi kaç kez sonra bak ben boyle yapiyorum boyle daha kolay şöyle daha iyi diye yolu gostereceksinki hevesi kacmasin cok biliyosan sen yap demesin :)
0 oy
tarafından
Haftan daha çok küçük ve yaptığın işler anlattign kadar zor degil bende 2 çocuk doğurdum büyüttüm ve hepsini tek başıma yaptim doğum temizliğini bile yaptım 36 haftalık hamileyken diğer bebeğimi ayağımda sallayarak uyuturdum
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Erkekler hemen alışıyor rahata cünkü senden kaynaklı olmuş oda. 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Valla canım buradaki eşlerin çoğu aynı durumdadir sanırım. Benim eşimde yataktan kalkar koltuğa yatar yaptığı tek iş o :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
27 Kasım 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 207 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 526 göst.