0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
kizlar önceki postumu okuyan bilir ama siz beni yanlış anladiniz benim kızdığım tek şey her eşimin her pazar kahvede takılması hic bi tatilini bizimle birlikte gecirmemesi yani demek istedigim bu birisi yazmis hesap vermek zorunda degil valla bal gibide hesap vermek zorunda evlilik boyle biseydir sonuçta onun bir pazarı bizimde tatil günümüz ama o hep arkadaslariyla vakit gecirmek istiyor bu aksamda eve geldiginde tartistik ve bana diyo hâlâ içtim ya içsen koku olur diyorum şişenin ucundanmı kokladında koku olmadı işte kahveye gidince trip attigim icin aklınca boyle yalanlar söyleyip cikiyor 

3 Cevaplar

+1 oy
(613 puan) tarafından
Onca kişi sana hak vermiş niye bii kaç yoruma takıldın herkes onaylamak zorunda değil düşünceni sana hak verende olacak seni eleştirende
(800 puan) tarafından
Kesinlikle şöyle diyen bile olabilir aman bir kahvesi olsun falan filan
Aman gitsinde ne yaparsa yapsın diyende olur..ö
İzin gununün tamamını arkadaş kahvede geçiriyor ise nie seninle yapamıyor ona bak kendi ailesi de böyle mi veya onlarda birlikte bir şey le yapamazlar mı belki bilmiyor
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Diger postunu da okudum bence gayet haklısın bana gore haftasonlari aileye ozel olmalı alkole hic yorum yapmıyorum benim aile yapima gore degil çünkü herkesin kendi tercihi. Ama hele ki su devirde oyle basina buyruk her hafta sonu ayri alemde kahve de orda burda olacak adam evlenmesin bence her hafta gidiyo diyosun evlenmeseymis madem kendi kendine takılacak o sure zarfında kadin napacak evde ne kadar saçma 
(2,352 puan) tarafından
ya evet bana diyoki bi tatilim var evde oturup ne yapayim ya bizimle vakit gecir diyorum cocuktan zaten bas basa kalamiyoruz yasim daha 26 acaba bendemi sorun varda evde durmak istemiyo diyorum
(227 puan) tarafından
Ay kusura bakma da eşin de sorun aşko. Hem gece gündüz bebeye bak hem ev isine koştur bi haftasonun var ondada koca gelecek diye bekle dur olacak is mi
0 oy
(4,603 puan) tarafından
canim sen buradakilere bakarsan ya hep haksiz olursun ya kocandan en ufak seyde bile bosanacak durumda olursun burda bi kac kisiyi çok iyi biliyorum en ufak bisey de bosanirim yok bana karisamaz diyipte normalde gune bile kocasi izin vermedigi surece gelemeyenleri o yuzden sallama kimseyi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 197 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Nurseda (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 228 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso gezer (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
11 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...