0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (49 puan) tarafından
Sevmedigim yerler var onlari aldirmak istiyorum gun icinde taburcu olunuyormu fiyatlari nedir

4 Cevaplar

0 oy
(1,213 puan) tarafından
Bende surda beklim bir arkadasim da yaptırcak ne zman taburcu olunur yada fiyat araştırması yapıyor 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bende bekliyiyim.merak ediyorum.fiyat komusunnda arkdsm.yaptrcak.bi hafta snrada
0 oy
tarafından

10 dk once acilmis hesap ve boyle bir soru ;)

(383 puan) tarafından
Dalga geçiyorlar valla
(49 puan) tarafından
Neye dalga gecicezki eski hesabimdan soramadim utanmis olamammi
tarafından
az once bi post kapatildi oda acar acmaz cinsellik sorusu sormuş erkeklermi diye supheye dusuyor insan
tarafından
eski kanitlanmis hesabin varsa ordan sorsan daha iyiydi bence
(383 puan) tarafından
Utancak bişi yok yani herkes herşeyini yazıp soruyo yeni hesap açmış olman dalgaya vurulur cekincek bişi yok isin karışmak gibi olmasın bnm düşüncem begenmedigin yerlerini yaptirsanda yine bı yerden sonra eski haline geleblr Allah sna bunu yazmış o halde tabi bı insan kendi vicudunu begenmeli ama kusursuz insan yoktur herkesin heryeri kusurlu ama kimse bişi yaptırmıyor herkesin kararı kendine umarım yaptırdıktan sonra eski haline donmz benmde vajina görüntüsü hoşuma gitmiyo mesela ama bn asla da gidip yaptırmam amaliyatlari var gerek yok yani kim goruyo sonucta doğum yapicm illa şekli bozulck edick kendinle birkesik mutlu ol nolursa olsun canm herşey gönlünce olsun:)
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim doktorum geçenlerde paylaşım yapmıştı 

Aynı gün taburcu oluyorsunuz 2ay ilişki yasak labioplasti 6000 civarı idrar torbası toplama vajina daraltma dış dudak dolgusu ek fiyat imiş.
(1,213 puan) tarafından
Doktorunuz kim acaba mennunmusunuz
(933 puan) tarafından
Ben yaptırmadım canım sadece story atmış ordan gördüm
(1,213 puan) tarafından
Adı ney

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yaprakk18 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
21 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 173 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde prensbioglum (249 puan) tarafından soruldu

379,198 soru

11,351,103 cevap

34,821 kullanıcı

...