+2 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (36 puan) tarafından
Yüksek tansiyon Kalp-Damar Hastalığıdır. Günümüzde kime sorsam herkeste damar hastalıkları ve damar tıkanması var. Hidrojenize yağlar ve margarin kullanan herkeste bu durum görülür. Dr. Aidin SALİH Son söz 1 kitabında tansiyon için: " Böbrek üstü bezi, tansiyon, kolesterol, ve şekeri yönetir. Kolesterol, şeker ve tansiyonun düşük veya yüksek olması sadece böbrek üstü bezi ve böbreklerle bağlantılıdır. Mesela büyük 20, küçük 9 veya büyük 20, küçük 10 şeklinde olan tansiyon genel kan kirliliği veya karaciğer problemiyle bağlantılıdır ve bunu çözmek kolaydır. İkisi birbirine ne kadar yakınsa o kadar kötüdür. Meselâ 15-11 tansiyon çok kötüdür. O zaman böbrekler çok kötü durumda demektir." diyor.

Detaylı bilgi için...

https://alternatifsifa.com/post/yuksek-tansiyon-hipertansiyon-nedir-yuksek-tansiyon-bitkisel-nasil-dusurulur

5 Cevaplar

0 oy
(7,346 puan) tarafından
Bu tansiyon illet bişey bir kaç gündür grip im ama alakasız bi biçimde tansiyonum çıkıyor ve böbrek ağrım olmaya başladı 
(7,346 puan) tarafından
☹️☹️☹️☹️☹️
tarafından
Beni sonunda kör edecek ben hala gidecem☹️
(7,346 puan) tarafından
İyi aferinn gitme daha alsana önlemini
tarafından
Gözlerime bir anda birseyler oluyor sanki kaniyoor gibi
(7,346 puan) tarafından
Gitsene doktora
-Reklam-
0 oy
(153 puan) tarafından
Son zamanlarda çok fazla duymaya başladım. Özellikle yaşlılarda kalp-damar tıkanıklığı neredeyse hepsinde var.
0 oy
(33 puan) tarafından
Aslında bu yazıdaki gibi bitkisel beslenmek çok önemli. Özellikle yaş ilerlemeden önlem almak lazım. İleride biz de bu sıkıntılara girebiliriz.
0 oy
(32 puan) tarafından
Aidin Salih çok meşhur bir doktor. Bitkisel çözümler sunuyordu. Galiba birkaç sene evvel vefat etti.
0 oy
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederiz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 968 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gzmmmonr (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
4 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,550 cevap

34,987 kullanıcı

...