0 oy
931 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kalp damar kapak bypass alanında Türkiye'nin neresinde olursa olsun fark etmez hastane doktor önerisi olan varmı 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun üste çıksın canım geçmiş olsun 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Cocuk icin mi
(28 puan) tarafından
Yok canım yetişkin
(1,385 puan) tarafından
Anladim.canim gecmis olsun RABBIM.sifa versin
(28 puan) tarafından
Amin insaallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Uludağ üniversitesi tıp fakültesine bak canım onların hepsi çok iyi bizzat da tanıdığım cerrahlar nakil VS hep yapıyorlar Allah şifa versin 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(732 puan) tarafından
Nerede canım
(13,202 puan) tarafından
Bursada canım özelleri de var
0 oy
(732 puan) tarafından
Allah şifa versin ben de bir durayım burada bilen var mı eşim için rahatsız
(28 puan) tarafından
Bende bı arkadaşımın eşi için soruyordum
0 oy
(119,166 puan) tarafından
prof bingur sonmez var arastirin 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(119,166 puan) tarafından
rica ederim gecmis olsun
0 oy
(712 puan) tarafından
canım İstanbul da Siyami ersek diye kalp hastahanesi var devlet hastanesi hemde Drlar çok çok iyi 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(6,047 puan) tarafından
Bende bunu yazmak için girmiştim
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kesin ve nett kartal koşuyolu  yüksek ihtisas hastanesi ameliyatın çok riskliydi bana bir doktor prof.dr. Cihangir kaymaz çok çok başarılı bir doktor dedi gittim gerçekten mükemmel bir doktor tereddüt etmeden ona gidin Türkiye'de en zor en riskli ameliyatı yapan birinci doktor yurt dışından ona geliyorlar netten arastir adam baya TV ye çıkıyordu 
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
(12,936 puan) tarafından
Arzem nasıl oldun canım
Sen ameliyatta biz burda bir sürü dua ettik sana umarım iyisindir
(2,831 puan) tarafından
Hamdolsun cnm benim iyiyim doktor kalbin çok iyi durumda kalp yaraları delik kapanmış  dedi çok sevindim bu halime binlerce kez şükürler olsun Allah sizlerden binlerce kez razı olsun kim bile bilir ki belki sizin duanizla bu seviyeye geldim pulmoner hiper tansiyonumda kayboldu kalp iyileşince
0 oy
(909 puan) tarafından
İstanbul halkalı Mehmet Akif ersoy kalp ve damar hastanesi. Kayınpeder im resmen dünyaya geri getirdiler. Doktor çok iyi. Koşuyolu kalp hastanesi iyi. 
(909 puan) tarafından
Bende doğuştan kalp deliği varmış 18 yaşında dahiliye doktoru fark etmişti. Kalp doktoruna yönlendirdi. Öyle öğrendik 2012 yılında ameliyat oldum.
(2,831 puan) tarafından
Benimde kalbimde ASD deliği vardı benden 25 yaşında farkettim yaklaşık 8 ay önce ameliyat oldum  benim kap deliğim baya büyüktü sizmdi nasılsın herhangi bir rahatsızlık duyuyor  musun ameliyattan sonra ne zaman anne oldun
(909 puan) tarafından
Benim ASD canım. Ben 17 yaşında fark etti doktorumuz. 2012 mayıs 2 de ameliyat oldum 10 gün hastanede yattım. Bana ozaman evli nişan varmı diye sordular yok bekarım dedim. Eğer evlenirsen ilk 2 yıl çocuk yapmayacaksın demişti. Yılda 1 sefer kontrol gidiyorum ameliyatımı prof. Bülent Polat yapmıştı. Florence nightingale hastanesini önermişti bize dahileye doktorumuz. Ameliyat sonrası pek olağan birşey yaşamadım canım. Geçmiş olsun
(2,831 puan) tarafından
Teşekürler ederim cnm Rabb'im bir daha yaşatmasın  şimdi çocuğun var mı
(909 puan) tarafından
Evet canım 1 oğlum var. Amin. Rabbim evlatlarımıza sağlık versin.
0 oy
tarafından
Benim annemin doktoru var Mehmet kamil göl sanırım İstanbula gitmiş bi araştır canım 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Annemin ameliyatını kaç doktora gittik yapmadı bir tek bu doktor yaptı canım alanında çok çok iyi nbir doktor
0 oy
(2,512 puan) tarafından

İstanbul Haseki Prof.Dr.Murat mert 1 ay önce kayınpederim bayypas oldu 

Birde dedem oldu bingür sönmez 
İkiside alanında çok iyi 
(795 puan) tarafından
Canim post sahibi degilim ama kapali mi oldu baypassi yani robotik cerrahi mi acik mi kayinpederim icin soruyorum
(2,512 puan) tarafından
Acil şifalar dilerim
(2,512 puan) tarafından
Açık oldu canım robotik değil
(795 puan) tarafından
anladim canim bizde doktor arayisindayiz ama cok riskli o yuzden acik olmak istemiyor gecmis olsun size de post sahibine de
(2,512 puan) tarafından
Sağolun dizede inşallah ❤️
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Abim ankarada özel bi hastanede ameliyat oldu geçen sene ama ismini hatırlamıyorum googleden bi bakayım 
(7,620 puan) tarafından
A life hospital
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Bu konuda en iyiler kesinlikle İstanbul siyami Ersek kalp damar hastanesi
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ankara batıkent medical park hastanesi profesör doktor refik taşöz geçen yıl babama by pass yaptı gerçekten başarılı bir doktor yurt dışına dahi gidiyor ameliyatlara 
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(1,465 puan) tarafından
İzmir gazı hastanesinde bir doktor varmış çok iyimis ama adını bilmiyorum öğrenmem de imkansız biryerden kulağıma çalınmışti sanırım bir bakın isterseniz . 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(269 puan) tarafından
Balıkesir devlet hastanesi Kenan degirmenciler.ozel hastane benim için ameliyat olmazsan olursun derken o öyle saçma şey olmaz diye beni ameliyat tan kurtarmıştı 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(269 puan) tarafından
Netten bak canim
(269 puan) tarafından
Rica ederim çok geçmiş olsun canım.eger yakınsan bı git güven vermezse beğenmezsen karar yine senin.tanidigim falan değil ama aradan 15 yıl geçti hala dua ederim .15 yildirda hiç görmedim .hem işinin ehlidir hem insanlara yaklaşımı mükemmeldir .ben onun gibi bı doktor ne özelde ne başka yerde gördüm o dönemde abimden bile çok ilgilenmiştir.
(28 puan) tarafından
Arkadaşımın eşi için sordum canım onlar ariyorlar araştırıyorlar nerde olduğu fark etmiyor ben söyleyeyim onlar karar verirler
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Ankara Bayındır hastanesi hastanesi Yaman Zorlutunayı kesinlikle araştırmanızı öneririm. Babamın by pass ameliyatı çok riskliydi ve sadece Yaman hoca yapmayı kabul etti Allahın izniyle de başarılı geçti 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,975 puan) tarafından
İstanbul çapa hastahanesi
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(89 puan) tarafından
Gebze medical park hastanesi Prof.dr. Ahmet Hakan Vural bizzat 2 yıl sekreterliğini yaptım çok tatlı ve alanında çok çok iyi bir hekimdir araştırabilirsiniz 
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(402 puan) tarafından
Babam ankarada umut hastanesinde oldu mevlüt melih başarana. İlgi alaka çok güzeldi çok da çabuk toparlandı babam. Yaklaşık 4 -5 ay kadar oldu. Tır şöförü yaklaşık iki aydır işinede gidiyor.
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,066 puan) tarafından
İstanbul acıbadem hastanesi. İstanbul üniversitesi kardiyoloji enstitüsü ve İstanbul Fatih eğitim araştırma hastanesi. Allah şifa versin canım benim babam kalp hastası bypass lı kendisi bypass ameliyatını acıbadem de olmuştu 
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
27 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 260 göst.

378,411 soru

11,326,674 cevap

34,780 kullanıcı

...