0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (7,458 puan) tarafından
Ananem gilin  tarlası var birsz dayım ananeme imza atırıp tarlanın birini üstüne almış ama ananemi kandırak almiş öyle diyomuş annem sinirlendi onunda hakları var aynı şekilde teyzemin de ama dayım köyde olduğu ıcın alâ bildiği kadar tarlayı ustüne alıyo günah diyil mi yaptığı 

7 Cevaplar

0 oy
(329 puan) tarafından
+++++++Günah
(7,458 puan) tarafından
Çok kötü annemin teyzemin  hakı var üstüne koncek dayım bütün malın mülkün annemgıle bişey kalmıcek bu gidişte
-Reklam-
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Tabikide günah olmaz mı canım oyle şey mi olur resmen hırsızlık yani annemiz babamizyda olsa izinsiz habersiz iğnesini bile almak hırsızlıktır küçüğü büyüğü yok yani okuma yazma bilmemesi den yararlanıp yapmıştır ne acı insan ailesine bunu yapar mı yapmanız gereken mahkemeye başvurmak anneannen hayattayken yoksa hiçbir şey yapamazsınız ispatiniz olmaz
(7,458 puan) tarafından
Öyle bu gidişle malın mülkün üstüne koncek dayım anneme teyzeme hiç bişey kalmıcek
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Vay çak. al aç gözlü bnce annen her türlü hakkını arasın
(7,458 puan) tarafından
Annem de teyzemde malın mülkün üstüne konuyu dedemde ananem de var baya mal mülk
(3,398 puan) tarafından
İtiraz etsinler cnm
(7,458 puan) tarafından
Annemle konuşem canım
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Ee siz de anneanneni götürün bir seferde malları bölsün bıraksın ya da üzerine bir şey kaldıysa eğer annenle teyzene versin yoksa dayın bu gidişle Hepsini alır
(7,458 puan) tarafından
Zaten alcek dayım bu gidişle herşeyi teyzem anneme bişey kalmıcek
(6,235 puan) tarafından
Ee tamam dediğimi yapın
(7,458 puan) tarafından
Dedem sıkıntı annem korkar dedemden
(6,235 puan) tarafından
Ha deden de var
Bu tarlalar anne annenin mi
Neden korkuyor onlar evlat değil mi.
(7,458 puan) tarafından
Dedemin maları ayrı ananemin ayrı ananem kendi üstündekilari dayıma yapıyo
0 oy
(15,313 puan) tarafından
Günah tabi. Annannen bilerek veriyordur muhtemelen. Yaşlanınca oğlum bana bakar diye. Ama tam tersi olur gör bak. Su eski kadınların erkek evlat merakı nedir arkadaş ya. Buna benzer çok hikaye duydum
(7,458 puan) tarafından
Erkek evlat üstün  oluyo aynen
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Eşimin dayısıda aynı valla
(7,458 puan) tarafından
Erkek düşkün oluyo eskiler
(17,886 puan) tarafından
Maaş kartına kadar o adamın elinde kaynanamda kızıyo bizimde hakkımız var felan diye
(7,458 puan) tarafından
Dedem şuan dükanı var sanayici dedem hem şehirde duruyo dedem onlar köyde ninemde köyde 3 ev bakıyo  dedem cok karışık herşey
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Günahını geç dava edip alabiliyor annen ve sattığı başka birinden de geri alabiliyorlar araştırın alın benim ananem küçük dayım ve teyzeme bütün ev bark tarla ne var ne yok habersiz satmış anneme avukat demişki bir davaya bakar annem diğer kardeşlerine söyledi kimseden ses çıkmayınca annem aile içinde durumu en iyi onlar koşturmuyorsa ben hiç koşturmam dedi ama alınabiliyor hatta bir ev var onu annem sattırmadı hepsini geri alırız diye gözlerini korkuttu 
(7,458 puan) tarafından
Aynen ama şuan söyleniyo gücüne giti ananem demiş bu tarlayı aldın başka tarlaya giremesin demiş dayıma annem diyo ki o tarla çok büyüktü yani iyi yerdeydı diyo
(6,441 puan) tarafından
Vallaha kayınpederim geçen sene tarlaları bölüştü hep en iyileri kardeşleri aldı ses etmedi sulak yeri kardeşi hemen o benim demiş hiç bişey demedim dedi ama şimdi bununki daya iyi mal veriyor üzülmesin annende ileride satar olmadı
(7,458 puan) tarafından
Aynen dalga alıyom konuyu üzülmesin diye ama çok can sıkıcı bişey ama
(6,441 puan) tarafından
Tabi benim annem ev yaptı 2 katlı direk abimin üzerine çok zoruma gitti günlerce gizlice ağladım hatta kadın müdürüm anneme neden yaşarken yaptın üstüne ya gelin seni sokağa atarsa dedi ve neden kızınla ortak değil dedi orada hemen annem abimin vicdanından bahsetti 4 senelik evliyim evime doğum harici gelmeyen abimden bahsediyor yani haa aramız yan yana gelince iyidir kakara kikiri ama hep bana soğuk baldızları ile daha samimi
(7,458 puan) tarafından
Zor  evlat ayrımı anneme dedem ev yaptı 4 sene önce hacızlık olduk babamın bankalarla sorunu oldu kıradan kurtulam diye dedem yardım eti bize ama ananem gitsinler sıcan deliğinde yaşasınlar dediğini biyom ozamandır dedemi hala çok seviyom kaç sene kubanlık aldı dayım dedi 1 tane tarlaya giremez ev oldu dedi dayım 2 oda yaptı dedem bize

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 727 göst.

381,408 soru

11,418,462 cevap

34,975 kullanıcı

...