0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (242 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum. Çok kötü oldu malesef dış basur oluştu bende çok kötü şişiyor ağrı yapiyor. Gebelikten bu yana çekiyorum ameliyat olmak istiyorum zorluğu varmı korkuyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun bacım kremler fayda etmedi mi
(242 puan) tarafından
Yok ya. Herhangi bir sonuç alamadım kremden fazla kullanmadım ama benimki çok kötü oldu artık ameliyaltik resmen.
-Reklam-
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Canim ameliyati bilmemde hamilelik yoksa ısırgan otu al onu suda kaynat lapasini sıcak birsekilde bez yardımıyla makat bölgede köy hemoroid olan yere ben yaptım az da olsa ağrısı dindi önce ki gibi beni aglatmiyor tekrardan hamilelik yoksa 

Çoban çantası al kaynamış suda 5, dk kaynat iç ben şuan kullanıyorum bugün 6. Gün daha önce de kullandım ama günlerini saymadım 1 ay iç geçer inşallah YouTube İbrahim Saraçoğlu dinle 
(242 puan) tarafından
Çoban çantası ne acaba tam olarak. Ay bilmiyorum benimki çok fena. Şişiyor şuan çok ağrıyor acayip bide bende makat çatlağı da oluştu. Orası sisince çok kötü bir görüntü çikiyor ortaya dudak gibi şişiyor ;(
(2,600 puan) tarafından
Resim ekledim
0 oy
tarafından
Ben doğumdan sonra yememe içmeme dikkat etmeme rağmen çok kabız oldum sezeryanla doğum bide. Makat yırtığı oluştu çok acı çekiyordum kanıyordu zaten cerraha gittim mecbur operasyon başka çare yok dedi doğum şekli farketmes hormonlar değişince genelde oluyor doğum yaptıktan sonra dedi. bebeğimde daha 5aylik bile değildi o zaman operasyon oldum çok kısa sürdü ama korkutmak istemem ama sonrası çok ağrılı oluyor. Zaten bir süre oturmak imkansız, bebeğimi emzirmek eziyetti zordu ama geçti şükür 8 ay geçti üstünden oluyor bitiyor yani ol kurtul bence  
(242 puan) tarafından
Bende hamilelikte çıktı çok beter oldu. Sonra ikina ikina baya büyüdü hemoroid benimkide çatlak var sanırım. Dudak gibi şişmiş baktimda çok ağrıyor çok acıyor. Siz hangi doktora ameliyat oldunuz benim oğlum şuan 15 aylık ben kesinlikle olmayı düşünüyorum. Süreç zormu nasıl işliyor ben sırf bu yüzden sezeryan oldum.
tarafından
Genel cerrah bakıyor, direk ona sıra alın bence operasyon geçirin kurtulun gerçekten öyle yaşanmaz çok zor. Benimki makat yırtığıydi, sizinki hemoroid, süreçleri farklı olabilir operasyon sonrası hemen çıktım ben hastaneden dikişlerin oluyor 1ay sonra kontrole gittim birde 2 ay sonra gel dedi gittim iyileşti ama ilk büyük tuvalete çıktığında çok acı oluyor... Ama ameliyat olmazsanız da o acıyı hep çekeceksiniz. 15 güne birseyiniz kalmıyor ama. Ben hamileyken sıkıntı yoktu doğumdan sonra oldu.
0 oy
(2,600 puan) tarafından

image

isirgan otu canim kalpli olanından 
0 oy
(501 puan) tarafından
Allaahhiiimmm bende de aynı dert var 4 senedir mahvoldum Dr gitmeye korkuyorum okadar ilerledi ki asla geçmiyor. Birde deli gibi kaşınıyor öyle böyle değil canım çıkacak gibi ağrıyor. Af edersin wc gitsen dert gitmesen dert gerçekten çok kötü Bi hastalık ya . 

Benim ark eşi ameliyat olmuş. Sıkıntı yaşamamış çıkmamış da bida.
(242 puan) tarafından
Benimde hamilelikte oldu şuan nerdeyse 3 sene olucak benimde geçmedi bende makat çatlağıda oluştu okadar çok sisiyoki dudak gibi cikiyo ortaya ben kesin ameliyat olucam böyle gerçekten cekemiyorum. artık
(501 puan) tarafından
Cekilesi bisi değil ya gidin görünün bakalım inşallah sonuca varır
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Proctolog kremini tavsiye edeerim her tuvalletten sonra sür iyice yedir annem ameliyat oldu hiç faydasını görmedi herkes farklı tabi ama baya faydasını gördu bu kremin agrısı kalmadı
(242 puan) tarafından
Sürdüm gecmedi bide bende makat çatlağı var.
(1,233 puan) tarafından
Rabbim şifa versn canm bn ni kutu kulandm anca fayda gördüm 3 cocugum var her gebelikten sonra yaşadom şukur geçti
(242 puan) tarafından
Anladım sizinki benim gibi değildi demekki benimki ilerledi baya.
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim eşim bekarken oldu 8 yıldır evliyiz daha hala sorun yasamadi. 3 sezeryanim var benim de çıktı sanırım ama bende ağrı kaşıntı vs yok sadece afedersin WC gidince çıkıyor makattan wc den sonra içeri gidiyo tekrar herhangi bi engeli yok bana ama yine de rahatsız oluyorum WC esnasında.  Bende düşünüyorum ama daha eşime bile söylemedim utanıyorum ya ameliyat görmek istemiyorum artık 3 sezeryandan sonra.
(242 puan) tarafından
Ay valla bende eşimden utanıyorum acikcaisi bide ben bu hemoroid yüzünden sezeryan oldum. Benimki baya ilerledi makat çatlağı yaptı bende. Seninki yine bişey değil pek
(3,151 puan) tarafından
Çok şükür bende çatlak vs yok ama işte bende ileri gider diye korkuyorum eşim bekarken çok doğal yol denedi hiçbiri çözüm sağlamadı fayda etmediği gibi daha da beter oldu o yüzden doğal seylere bakmadım bile. İlerleyen kadar sabreder sonra ameliyat olurum diyorum bende napiyim. Senin de son careyse ol kurtul bence eşim çok memnun ameliyattan sonra. Ben korkuyorum ameliyattan ama mecbur kalınca bende Olcam
0 oy
(6 puan) tarafından
Ameliyat sıkıntılıdır. Google'a Dr Aidin SALİH hemoroid tedavisi yazın okuyun bitkisel çözüm
(242 puan) tarafından
Ben çare olucagini düşünmüyorum çünkü makat catlagimda var mecburi olmak istiyorum
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Bendede çatlak oldu geçen gittim hiç korktgm gibi olmadı kadın doktor secebilirsin utaniyorsan ben kadına gittim 1 saniye bile sürmedi hemen baktı krem verdi onu kullanyrm suanlik rahatım 
(2,885 puan) tarafından
Valla bilmyrm gecermi gecmezmi ama ilacı iki ay kullan dedi bana şuan çok rahatım o ilaçla
(242 puan) tarafından
İlacın adı ne
(242 puan) tarafından
Çatlak ve yırtık olduğunu nerden anlicam bilmiyorum valla ikisi farklı şey mi?
(242 puan) tarafından
@melike hangi bölüme gittin sen genel cerrahimi
(2,885 puan) tarafından
Locafen canım ismi evet genel cerrahi
0 oy
(10,005 puan) tarafından
Annem oldu canim devlette oldu ama 1 hafta asiri kotu gecti. Sonra ozele gitti kontrole doktor dediki ona sen naptin nasil dayandin buna devlet dikisli kesili yapiyormus. Lazerli olmasi gerekirmis. Imkanin varsa lazerli yaptir agri sanci olmuyormus
tarafından
Aaa özelde lazerli mi oluyormuş öyle birşey mi varmış. Ben oldum makat yırtığindan, emziriyorum diye anesteziyi de az verdi bana neşterin acısını duydum sonra yine anestezi verdi, dikis de vardı 3 4 tane. Lazeri hiç duymadım çok çile çektim...
0 oy
tarafından
Patlicani tüpün üstünde közleme yap basuruna koy sıcak sıcak ılık yani beklesin gece boyunca

Birde internette demir sülfat var

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve03 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenses miray (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Nasipseanne__ (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (366 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...